Kočík Abdor Baby Lux. Máte s ním skúsenosti?

juopica
17. máj 2009

Dobry den.Cakame prve babo zaiatkom jula a uz sa obzerame po nejakom kociku.Mame vyhliadnuty kocik Adbor-Baby Lux+autosedacka-vajicko.Mate s nim niekto nejake skusenosti co sa tyka stability kvality vydrze praktickosti a pod.Dakujem

danu
30. jan 2010

zuzzy12 • 30tt • Dnes o 22:16
ahojteee mamičky mate nejake skusenosti s kočiarom BABY LUX??Dakujem za odpoved

rigulka
19. feb 2010

Ahoj danu. My mame kocik Baby lux a zatial sme s nim najma v tomto zimnom obdobi velmi spokojni. Pouzivame ho len od novembra, ale urcite budeme dalej, aj ked na jar planujeme kupit golface, lebo casto cestujeme a v nasom kufri zaberie baby lux dost miesta. Ja odporucam. Velkou vyhodou je prenosna vanicka a urcite ti kocik neodfukne 😉 a mne sa paci aj dizajnovo.

marionn
20. feb 2010
lienkad
22. feb 2010

Ahojte danu.Aj ja som sa rozhodla pre babylux mala ho aj moja svagrina a bola snim spokojna...vanička je priestranna a dieťa sa zmestí aj ked bude mať rok a hlavne v zimnom období ho velmi využiješ...

pietra
22. feb 2010

ja som ten kocik kupila pre dcerku a po par prechadzkach bol podany inzerat na jeho predaj, ten kocik je katastrofa 😝 Priserne tazky, do terenu nevhodny, lebo je tazky a perovanie sa len tvari ako perovanie, do mesta a obchodov tiez nevhodny, lebo je velky ako tank. A este aj tocil do jednej strany. No nikdy viac 😝

pietra
22. feb 2010

a dalsou nevyhodou bola jeho neskladnost, ledva sme ho napchali do auta

happy8051
24. jún 2010

no ja neviem... mne sa nova stvorkombinacia velmi pozdava..

supeer
19. feb 2012

Ahoj danu,ja mám s Baby Luxom len dobré skusenosty.Paci sa mi aj dizajnovo.Ja to viem len odporucat!! 🙂 😀

danielka2790
16. dec 2012

Ahojte...chcem sa spytat :ja mam tiez baby lux kocik a ta plastenka k nemu sa mi nepozdava..nezakryje cely kocik a ked viac fukne tak mi plastenku z kocika odfukne lebo sa neda nijak pridrzat.. mali ste aj vy take plastenky ??