Skúsenosti s kočíkom Anex Cross

angi07
13. sep 2019

Ahoj.mate skusenosti ohladom kocika anex cross? ja som sa uplne zamilovala do tohto kocika 😊

lenulka_14
13. sep 2019

@angi07 skusenosti neviem ci uz bude mat niektora kedze tento typ je teraz novinka na trhu. Je to anex e-type a stary bol anex cross.
Su to dobre kociky,nazivo pekne. Ja som mala tento objednany z jednej stranky a ani mi ho nedodali skoro po 9tyzdnoch ze maju problem s dodavatelom ...
Tak som sa nato vykaslala a objednala iny z inej stranky.

sasunka
13. sep 2019

@angi07 Ahoj, ja mam Anex Sport, je ozaj velmi krasny, je dost robustny co mi nevadi lebo ho neskladam do auta (tam mam Valco). Dobre pruzi, super sa na "zabunkrovat" v zime. Mne ale velmi velmi vadi ze nema nakupny kosik kedze vhodim vsade pesi a ozaj velky nakup tam proste nevopchas. Co sa tyka kvality, neviem posudit objektivne kedze ja ho mam z druhej ruky a nie je tip top - co som pri kupe nevedela.
Ak ho planujes vyuzivat 3 roky tak chod do toho. Ale vacsina ludi skonci tak ze si kupi lahky sportiak a sportovu cast z trojkombinacie nevyuzije. Ja mam takto Valco Snap 4 a vzdy si dam usit novu striesku aby ma neomrzel 😉

ivkasolteska
13. sep 2019

@angi07 ja som mala anex cross a bola som veeeelmi spokojna.je vysoky,priestranna velka vanicka.moj maly sa narodil 4kg a celu zimu sa tam vopchal s dekou a s fusakom,co by sa do ineho nezmestil.bola som spokojna.akurat ked som dala sportovu cast,zlomila sa mi konstrukcia,tak sme dali reklamovat a poslali nam uplne novu.bola to zrejme nejaka chyba materialu.ale nedala by som sa tym odradit a kupila zas.

angi07
autor
13. sep 2019

@ivkasolteska dakujem ..😊mne sa to velmi lubi a furt sa k tomu vraciam tak asi nebudem vymyslat a kupim tento😍

ildiko36
14. sep 2019

@angi07 aj ja mam anex cross.je to elegantny kocik..hlboka vanicka a lahko sa cisty cely kocik.akurat čo my vadilo ze mam male auto a sportova cast sa mi nezmestilo do kufra..ale milujem ten kocik😊
Ked ti mozem poradit ha som kupila 3kombinaciu za skvelu cenu(ca630) na kociky Adoli..a dostala som k tomu aj fusak a rukavice na kocik..a nadstavce na autosedacku

angi07
autor
14. sep 2019

@ildiko36 dakujem krasne 😊😘

lenulka_14
14. sep 2019

@ildiko36 presne kociky Adoli mi mali dodat Anex a nic 😂😂 9tyzdnov cakat na kocik je dost
Tak som to zrusila a kupila v Aladdine.

mamza
14. sep 2019

Ja mam anex sport a druhy raz uz by som ho nekupila. Je velmi pekny, konstrukcia je pevna, je dobry na teren a rozbite cesty. Ale ten odkladaci priestor dole je maly a hneva ze to musim stale rozopinat a zapinat, v aute zabera straasne vela miesta a do mensieho auta ho s vanicou nedas. Sportova cast sa mi vobec nepozdava, ked uz tak kupit len vanicku a sportak urcite nejaky iny 🙂

sasunka
14. sep 2019

@mamza Uplne suhlasim so vsetkym co ste napisali, ja mam tiez Sport a ovela radsej teraz pouzivam Valco. Mozno v zime zmenim zasa nazor.

ildiko36
15. sep 2019

@lenulka_14 urcite preto si cakala tak dlho lebo nemali na sklade.ja som tiez cakala mesiac ale ja som chcela tmavosivu z limitovanej serii a posledny kus mali na sklade na celom slovensku..jedine oni mi boli schopby to zohnat..inak majitelka teraz porodila mozno preto sa to cakanie kus potiahlo..co maju v obchode dorucia do par dni a velmi korektna firma

miri161
17. máj 2020

Ja by som sa rada spytala na Anex l type? Mal ho niekto? Ako sa vam pacil?

12michaela
28. máj 2020

@miri161 ahoj . Ja som l/type bola pozerať pretože dizajnovo sa mi veľmi paci a je naozaj krásny aj naživo ale nevhodný pre dedinský terén kde väčšinou budem ja kočíkovať. Kebyže bývam v meste tak by som asi neváhala ale napokon som sa rozhodla pre tento e/type 2020. A na tej stránke čo autorka dala foto hore som na neho dostala 100€ zľavu lebo ho objednávam viac ako 100 dni pred pôrodom .

miri161
29. máj 2020

@12michaela dakujem velmi pekne za odpoved...tiez ho chcem na teren po dedine a do prirody.. zdal sa vam nejaky labilny? Alebo v com bol problem? Dakujem

12michaela
29. máj 2020

@miri161 ani nie labilny ale nízko vanička a neodpruzeny no mala som pocit že by som tam malého vyhrkala . Mali sme tam aj ten e/type na porovnanie a to bolo podľa mna čo sa odpruženia týka 1000 a 1. Takze preto sme sa rozhodli pre e/type že na take dedinské chodníky lepší určite 😊aj keď ťažko som sa s tým stotožnovala lebo l/type Pesto bola láska na prvý pohľad 😂

miri161
1. jún 2020

@12michaela dakujem 🙂 mam o com premyslat ...

martina2109
24. okt 2020

Ahojte. Ste teda spokojne s anexom e type? Ake farby ste si vybrali? Tiež sme chceli l type ale ako sa tu píše vyššie nepríde mi vhodný na terenejsie cesty.

angi07
autor
24. okt 2020

@martina2109 ja som spokojna mam ju 10 mesiacov chodim s tym aj do terenu lebo syn chodi na stvorkolke sa blaznit do chotara a je super. jedine co mi uz teraz vadi ze je velky moja mala uz sedi takze pouzivam iba sportovu cast ale ked niekam ideme tak musim dat dole sportovu cast a mam plny kufor 😏takze na jar idem kupovat uz sportiak iba nejaky malinky sikovny a hlavne lahky😁pre mojich 157 cm.jaj a mam e type 2020 a tu staroruzovu farbu

martina2109
24. okt 2020

@angi07 ďakujem 😉ja sa neviem rozhodnúť nad tým hnedým alebo čiernym 🙈ružový je nádherný ten som videla na živo. Ostatne nie 🙄

ildiko36
24. okt 2020

@martina2109 keď uvazujes kupovat anex kočik viem ti poradiť pozri stranku kociky adoli..oni maju najlacnejsie..ja som to kupovala pred 2,5rokmy co este boli velmi drahe..3 kombinaciu mi predali ca za 630eu..a k tomu som dostala ako darcek fusak a rukavice na kocik..a ako bonus mi zohnali posledny kus z limitovanej serie graphit farbu.uz to nebolo ani v ponuke..

12michaela
24. okt 2020

@martina2109 ahoj.tak my sme nakoniec kúpili e/type a veľmi sme spokojní zatiaľ . Bývame v dome čiže ho neskladame stale ale čo sa týka odpruženia a jazdy perfektný .

martina2109
24. okt 2020

@12michaela nevieme sa rozhodnúť nad týmto alebo nad čiernym 🤣