Kočík Anex Cross

saidyes
16. máj 2017

Dobry den 🙂 , rada by som sa spytala na vase skusenosti s kocikom Anex cross. Odporucili by ste jeho kupu? Chcela by som sa spytat ci su kolesa stabilne (nehrkaju, netrasu sa) a ci jednotlive spoje ako napr stredovy spoj, kde sa upevnuje hlboka korba je stabilny? Ake pozitiva resp negativa ste si vsimli pri je pouzivani? Dakujem za odpovede. Pekny den  🙂

nikoleta_
13. jan 2019

Ahojte, predávam zelený Anex Cross (Safari), ak by mal niekto náhodou záujem píšte 🙂

plastim
14. jan 2019

@picur22 dobrý deň, nepredáva té náhodou svoj kočík anex?

picur22
15. jan 2019

@plastim dobry den...bohužiaľ už je predaný....

vikk33769
22. jan 2019

@plastim pisala som spravu

sumilaska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ponita
31. mar 2019

Ahojte bab nahodou niektora neporadite aka vlozka pasuje do sportovej casti,?

patricia1511
4. máj 2019

Budem predávať tento kocik trojkombinacia bol by záujem ? Hlboká časť používaná cca pól roka a športová možno 8 mesiacov....

000michaela000
5. jún 2019

Predam novy kombinovany kocik Mutsy Nio Adventure Storm grey + autosedacku Cybex Aton 5.

Kocik je v zaruke, zatial bola pouzivana iba hlboka cast (vyuzivana 2 mesiace), bez znamok opotrebenia. Sportova cast nebola este ani vybalena. V cene je aj prislusenstvo: prebalovacia taska, nanoznik, adaptery, plastenky na obidve casti, plus drziak na napoj. 

Cena za komplet 1000 € (v cene je uz aj doprava v ramci celej SR). Predavam iba komplet, nie po castiach. 

Dovod predaja - mame dalsi kocik.

jana2210
2. júl 2019

Ahojte baby,mam na predaj kocik anex cross safari 3 kombinaciu,ak by bol zaujem poslem foto,a rada odpoviem na otazky 😁

beatka86
5. júl 2019

@jana2210 ahoj, vieš mi prosím poslať fotky toho kočíka? A cenu. Do správy. Rozmýšľam nad kúpou tohto kočíka. Je ľahký? Čakáme novembrové babo, fusak sa zmestí v pohode doň? Ďakujem.

jana2210
6. júl 2019

@beatka86 ahoj poslem ti to do spravy,ale az zajtra..teraz sme mimo domu ,pekny den

jankamirkova
23. aug 2019

Ahojte mal by niekto záujem o kočík anex cros vo farbe ivory je to 3 kombinácia, viac info správou

lutinka
4. okt 2019

Ahojte, ponúkam na predaj náš obľúbený anex cross noir - viac info tu: https://www.modrykonik.sk/market/kociky/v0zob7/...
Alebo v sprave.

adelka2124
6. nov 2019

@lenkakolin
@darinelainey nemáte niekto na predaj tento zelený?

natalinatali
19. máj 2020

Ahojte baby ak by bol záujem predávam Anex Cross vo farbe Marble 😊

baldovska22
25. máj 2020

@natalinatali 2- ci 3- kombinacia? cena? : )

natalinatali
31. máj 2020

@baldovska22 dobrý deň ,už je predaný 🙂

mareri
14. jún 2020

v poslednom čase vidim tieto kočiky skoro všade. Asi je velmi oblubeny