Kočík Bertoni. Máte ho niekto?

katrin
16. mar 2008

Ahojte, máte niekto kočík zn. Bertoni? Alebo máte s ním nejakú skúsenosť?

kvojtanikova
24. jún 2011

@kablika ahaa, dakujem. No, kazdopadne ako tu citam, ozaj su obidva skor pre mensie deti, takze na zimu s nanoznikom ani jedno ani druhe by nebolo nic moc.

tehula
18. aug 2011

Ahojte, ma niekto skusenost s kocikom Sporty Bertoni 2011?

kamilka22
18. aug 2011

@tehula tento konkretne nie, ale cosi podobne a nie som vobec spokojna, je to brak a obcas mam pocit, ze by som mu spravila sluzbu, keby ho hodim z 10. poschodia 😀 . Kolieska su malicke a co je problem, ze napriklad v obchode na dlazbe sa priserne tazko ovlada, samotny kocik je lahucky, farby krasne, ale napriklad nakupny kosik sa mi zacal parat po druhom nakupe a to som kupovala len pecivo /cize nic tazke/. Moj sa volal tusim Bertoni star /alebo tak nejako-uz sa nepamatam/. a este ma aj kratku rukovat - ten moj, vhodny je skor pre nizsie postavy - tak do 165 cm.

tehula
19. aug 2011

@kamilka22 dakujem ti krasne za nazor, cize asi fakt zodpoveda cene. Vedela by si mi poradit teda nieco cenovo slusne a golf, kde ide opierka uplne do lahu?

kamilka22
19. aug 2011

@tehula hm, pre mna bolo dolezite, aby sa takyto lahko skladatelny kocik dal ovladat aj jednou rukou - ked dieta nechce sediet v kociku a jednou rukou ho drzim za ruku a druhou tlacim kocik - toto sa Ti pri golfaci nepodari. Pre mna teda bolo smerodajne, aby mal rukovat "v celku". Konkretnu znacku asi neporadim, len by som odporucila aby si si pri vybere kocika vsimala nasledovne - celkova vaha kocika, obtiaznost skladania /do kufra auta/, aby boli predne kolieska otacave. Ak ma mat tie mensie kolieska, tak aby boli "dvojite aj vzadu aj v predu ale radsej by som volila trosku vacsi priemer kolies, nech nemas problem vyliezt s nim z kazdej jamy na chodniku. Ja som mala 2 kombinaciu Moon T3 - som s nim spokojna, len ked sme sli na dovolenku,tak zabral v kufri dost miesta, preto sme ako zalohu kupili Bertoni star, ale ako som pisala je uplne na houby. Prajem Ti nech vyberies nieco, co Ti bude plne vyhovovat.

monikamajova
30. sep 2011

ahojte,tak ja sa nestačím čudovať čo sa tu píše.Moja skúsenosť je naopak veľmi dobrá,V piatok som si objednávala stoličku na jedenie žltú s macíkom,ktorá bola v zľave za 41€ cez bertoni.sk. V pondelok sa mi hned ozval taký milý pán,že ho to mrzí,ale žtá stolička s macíkom už nie je,či môže byť so včeličkami.V utorok na obed som ju už mala.používame ju a sme veľmi spokojní.Ked kamoška videla na bazári aké použité a deravé a roztrhané stoličky predávajú za viac ako 50€,tak skoro odpadla,a tá jej "značková" stolička nie je o nič lepšia,sama by ju nepredala drahšie.myslím,že tak je to so všetkými výrobkami,nie každému všetko vyhovuje a každý má aj iné potreby.Ja mám ten názor,že kočík určite treba vidieť,a ak nie ste s tovarom spokojní,podľa zákona MOZEME HO DO 7 DNI BEZ UDANIA DOVODU VRATIT!!!

detskyrajlili
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mojasona
3. feb 2012

Ahojte.dostala som sa nahodou k tymto temam.mne sa tiez paci foxi a star. chcela by som ho malej kupit, ma 15mesiacov.chcem ho tak jar -leto-jesen.to uz bude mat tak okolo 20mesiacov.no teraz som uplne zneistena.cena je taka priatelna a tie farby sa mi velmi pacia. no tak sa musim poriadne rozhodnut ci ci sa to oplati,hlavne za tu kvalitu co som sa tu dozvedela. co mi odporucate? ake mate skusenosti s pouzivanim? 😖

mojasona
4. feb 2012

PODLA VAS JE TENTO KOCIK VHODNY pre take vecsie dieta tak pre take 20mesacne?

kika7
8. feb 2012

@mojasona ahoj, ja som mala foxy. neviem kolko váži a meria tvoja malá, ale ja som ho predala, keď malá nemala ani rok, čo jej bol malý:( ( mala v roku 12kíl a bola taká väčšia a "statnejšia ") je to fakt menší kočík...kvalitou nebol najhorší, ale mal aj malú chrbtovú oprierku, aj sedaciu časť a celkovo je taký užší...

mojasona
8. feb 2012

@kika7 Ahoj,no moja mala je tiez dost velka. teraz ma 15 mesiacou a 12,5 kg. ja som ten kocik chcela na leto,ked uz nebudem musiet davat fusak.no ale ked je to taky malicky kocik tak sa mi to asi neoplati ako 20mesacnu ju tam tlacit. ale skoda ze som nan v nitre este nenatrafila aby som ho aj na vlastne oci vydela.dakujem velmi pekne za info 🙂 velmi ma to potesilo,lebo som sa nevedela rozhodnut. no skoda lebo tie farby a vzori ma fakt dostali... 🙂 tak ze sa musim zalubit do inej znacky....... 😖

sona304
24. feb 2012

ahojte ja som teraz v rozpakoch ci som urobila dobre ja som objednala kocik foxy pre malu,hlavne do auta ked niekam ideme lebo co mam kocik tak sa nam neda do kufra auta.

mimca20
14. mar 2012

@sona304 Ahoj, napises mi ak uz mas kociarik doma tvoju skusenost s nim?? Ja tiez premyslam nad jeho kupou, beriem od jednej pani tak som zvedava ci bude splnat svoju funkcnost. Potrebujem len nieco na leto, dovolenku, prevoz autom a MHD.

mimi147
3. máj 2012

ahojte maminky, chcela by som sa spýtať na Vaše skúsenosti so športovým kočíkom Bertoni combi s preklápacou rukoväťou. rozhodujeme sa kúpiť niečo menšie a zároveň účelné ako je terajší kočík. najmä, aby nám vošiel do auta kočík aj nákup. mamičky, ktoré poznáte, príp. vlastníte tento kočík, ste s ním spokojné? zaujímalo by ma, či nie je ťažký na tlačenie, či nezakopávate o kočík, keď si prehodíte rúčku, či sa dá dobre využiť aj v zime, najmä cez sneh a či je lôžko dostatočne veľké. bola by som veľmi vďačná, keby sa mi podarilo dopátrať ku všetkým trom rozmerom zloženého kočíka, lebo všade na nete nachádzam len dva.
veľmi pekne ďakujem za každú reakciu

danielle
15. jún 2012

Ahojte, ja sa chcem podeliť o moju skúsenosť so značkou Bertoni. Máme golfáč Picadilly, kupovali sme ho nový na www.bertoni.sk pred rokom a zatiaľ som spokojná. Nemám problém s čistením, všetky fľaky zatiaľ išli dole, nevybledol na slnku (je peknej zelenej farby), chrbátik sa dá polohovať. Jediné, čo ma mrzí je, že sa madlo nedá dať dole, ale to už je moja chyba, lebo som na to zabudla pri kúpe, mala som si vybrať iný model. Ale nie je to až taká vada, už sme si zvykli a sme spokojní. Je ľahký, spratný a rukoväte sú mäkké, takže sa dobre tlačí. Predtým sme mali Peg Pérego a mala som až mozole z tlačenia, bol ťažký a rúčka bola nečalúnená - tvrdá.

sona304
9. júl 2012

@mimca20 ahoj ja som sni spokojná,len ked sa mala vykloni do strany tak taha do strany ale uz sme si zvykli

zuzanae
7. aug 2012

tieto kociky maju aj v NR v Mlynoch - ak chcete vidiet na zivo, popripade odskusat (tak ako my dnes - maleho som prekladala z jedneho do druheho)

anitka1982
8. aug 2012

ahoj ja ho mám je to kočík typu mesto a obchody, predávam ho - foxy zelený

nika2212
6. feb 2013

Ahojte ja mam kocik Bertoni Plasma 3 a je skvely.Lahko sa ovlada a je stabilny a bezpecny.Takze ho mozem iba odporucat.A som z Bratislavy tak mi bolo vyborne ze tu maju aj obchod tak som bola prenho osobne.. 😎

eicul82
21. mar 2013

Má někdo Foxy golfáč? Spokojenost?

dadkam
4. apr 2013

Ahoj, no tak ja som mala kočík Bertoni City. Kúpili sme ho nový, lebo kárička z trojkombinácie nebola vhodná pre šestmesačné bábo. Na sedenie bol velmi pohodlný ,mal velmi dobrý teplý nánožník a velký nákupný kôš. Ale to boli asi všetky plusy. Inak išiel strašne tažko, kolečká hned začali vrzgať. Kupovali sme ho aj preto, že mal preklápaciu rukoveť, až na to že ked sa preklopila, zakopávala som o kolečká a nedal sa nadvihnút ani na malý stupienok.Takže ja by som si bertoni už nekúpila nič.

112010
7. máj 2016

Mam novy Lorelli Foxy 2016 som spokojna az na dost nizku rucku koly ktorej zakopavam o brzdu. Inak farba, styl, velkost, strieska, skladanie, manipulacia no proste vsetko 100% az na tuto malickost.

donaninqa
11. máj 2016

A náhodou lorelli s300 sportiak nemá niekto? Chcela by som vedieť dĺžku opierky.

angel8383
26. máj 2016

@112010 mohla by som Ta poprosit.... aka je vyska opierky a rozmery sedacky???
chcela by som kupit pre malu (18 mes), tak ci vobec kupovat....