Kočík Bertoni. Máte ho niekto?

katrin
16. mar 2008

Ahojte, máte niekto kočík zn. Bertoni? Alebo máte s ním nejakú skúsenosť?

musko
16. mar 2008

Nie náhodou Bertini? http://www.babyportal.cz/kocarky?bertini=1
Osobne sa mi páčia.....

elisss
17. mar 2008

Katrin: já chtěla kupovat Bertoni Foxy,ale bylo mi řečeno, že to nejsou moc kvalitní kočárky, tak z nákupu sešlo..

katrin
autor
17. mar 2008

musko, Bertoni

elisss: majú podozrivo nízke ceny, tak sondujem, čo to vlastne za kočíky sú, keď si to dám do vyhľadávača, tak mi vyhodí ruské a rumunské stránky, tak teda fakt neviem 🤐

silvika077
14. apr 2008

Ahoj katrin aj my sme chceli kupovat kočík Bertoni,tiež koli cene,pre dvojčatá.Ale sa nám nepozdávalo to ,že nemal 5 bodové zapínanie detičiek.To si ozaj bez toho neviem predstavit,ale samostatné pre jedno bábo,tie mali.To sme teda vobec nechápali prečo.

viki1980
21. apr 2008

Ahoj katrin, ja som si kupila kocik BERTONI VECTOR BABY a musim povedat, ze je GENIALNY!!!!! Velmi som spokojna aj s pristupom pri vybavovani. Pri kupe som dostala normalne fakturu a zaruku. Kamoska ma Peg Perego a musim povedat, ze sme ich porovnavali a kociky su uplne rovnanke tak ze sa da povedat, ze mam to iste za menej peniazky. Ties som sa obavala koli cene ale mi vysvetlili, ze su to uvadzacie ceni (a o par mesiacov urcite to pojide hore) a po druhe prevadckovatelia stranky www.bertoni-sk.sk (tam som si objednala kocik) mi povedali, ze su vyhradny dovozca a preto si mozu dovolit udrzat take ceni, ked to nakupia obchodnici som zvedava kolko si nahodia skoda, ze na nas tak zarabaju ako keby sme mali neviem aku velku matersku. A este pitala som sa na znacku a povedali mi, ze je to bulharska znacka, ktora funguje uz 15 rokov asi tam je to nieco ako nasa Dema. 🙂 🙂 🙂

silvika077
22. apr 2008

viki1980: ten je ,teda aspon vyzerá super.Má aj 5 bodové bezpečnostné pásy,ale dvojičkovské nemajú.Katrin mala asi záujem o dvojičkovský a neviem či si všimla to zapínanie,mne to vadilo.Ked som sa ja zaujímala o ten kočík povedali mi, že sa vyrábajú v číne. 😒 Ked som im dala zistit podrobnosti,lebo sme chceli aj sedačky do auta,viac sa mi neozvali. 😖 Takže moj názor na firmu BERTONI, je asi viete aký. ☹ 😠 😒 😖

katrin
autor
22. apr 2008

Silvika, ja som do tej firmy písala, chcela som vedieť, či je možné kočík vidieť aj niekde naživo, ale bez odpovede, chcela som kočík pre dvojky, ale máme už iný, takže toto neriešim. Na fotkách nie je vidieť, aké to má zapínanie, ja si tiež neviem predstaviť dvojky nezapnuté v kočíku 🙄

silvika077
25. apr 2008

ja by som veru kočík od tejto firmy nechcela. 😒

nadhera
27. apr 2008

katrin,ako si pochodila s kociarom bertoni? ja uz tyzden cakam na mail od nich /pisala som cez ich www/ a dokonca vcera som pisala cez MMB, ktory kociar konkretne chcem, ale potrebujem nieco preverit a co? nic! mobil nedvihaju. neviem, co si mam mysliet. ale kociar winner vyzera byt dobry.

zuzik201
17. sep 2008

Ahojte som tu prvy krat a nahodou som natrafila na forum. No musim povedat ze mame kocik Peg-perego z babymarketu. A je to hruza pouzivame ho pol roka a kolieska des ked sme ho dali reklamovat tak sme si museli kupit zatial karicku tak som na internete nasla bertoni no musim povedat ze je super nie je az taky detailne urobeny, ale je lahucky lahko skladatelny a je supis. Som spokojna aj s cenou a zatial aj s karickou. Zuzana

valeri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciar79
10. okt 2008

ja som tam tiež poslala dotaz na slnečníky a tiež neodpísali. neviem ako chcú predávať keď nereagujú... 😖

emjee
13. okt 2008

zuzidr • 1d • 5. jún 2008 o 10:55
ahojte,máte niekto skúsenosť s týmito kočíkmi alebo vecami tejto značky?sú to pomerne lacnejšie veci,a neviem ani čo je to za výrobcu ani nič.popis k výrobkom na stránke je velmi stručný

páči sa mi kočík Omega 2008,ak máte niekto napíšte aký je.dakujeeeem v

zuzidr • 1d • 5. jún 2008 o 13:37
nikto nič?

k.a.c.k.a. • 8. jún 2008 o 14:20
Ahoj, jsem z ČR a taky se mi moc líbí tento kočárek, ale u nás není. Nemáte jej někdo- zajímala by mě CARRERA TOP MODEL. Hlavně délka korbičky a sportovní sedačky. Děkuji.

valentin
20. okt 2008

Ahojte,ja som si kupila Zelenú Omegu 2008,za týždeň používania sa mi tak rozhejgal,že som sa bála s ním aj ísť von,začal sa párať a nakupny košik sa zlomil,nedavala som tak nakup,iba mikiny detí,tak som ho reklamovala,prišiel si preň,nedal mi ani papier,nič,povedal mi,že na reklamaciu ma 30dni,vedela som,že ma bude naťahovať,tak som si bola nutená kupiť nový kočik,dnes su to už 3 tyždne,rano som im volala,pani sa mi vysmiala,že je to iba tyždeň,normalne ma začala presviedčať,že ja si vymyšlam,že bude hotový,mam vydržať,keby som vedela,kde ich hladať,normalne tam nabehnem.Kočik si môžu nechať,žiadam od nich vratenie peňazí,su maximálne neseriozny.

janina1977
20. okt 2008

Ahojte mamičky,
náhodou som sa dostala k tejto téme, aj keď hľadám niečo o inom kočíku ako od Bertoni, ale tiež sa chcem podeliť so svojimi skúsenosťami od tejto firmy. Kúpila som od nich stoličku na jedenie, hľadala som takú lacnejšiu k babke, ešte že som ju objednala v predstihu, lebo som na ňu čakala dva mesiace, stále sa vyhovárali na nejaké technické príčiny, ale nakoniec došla, aj mi sľúbili 10 % zľavu, nakoniec dali vo faktúre len 5 %, keď som im zavolala, tak sa ospravedlňovali, keďže som mala v objednávke aj chodítko, ktoré nebolo dovtedy dostupné, zľavu by mi odrázali z chodítka, čakala som márne, povedali, že nebude vôbec, tak som sa na nich vykašľala a kúpila som iné a dobre som urobilla a zľava v "keli". už si od nich nekúpim, a ešte k tej stoličke, je to model Bravo, ak by ju niektorá mamička chcela kúpiť, za tú cenu je ale fakt dobrá, pevná, poťah vcelku kvalitný, takže tú môžem odporúčať, ostatný tovar nepoznám.

muriel293
11. dec 2008

ahojte ja som tiež natrafila na tento kočík ale iba náhodou na internete a ma zaujala cena nízka a aj pekná čiernomodrá farba,ja už však kočík mám,príde mi v pondelok babyapple-robia ho taliani ale tak vidím že nemáte dobré skúsenosti tak nemusím banovať,ja idem za kočík vysoliť 14870 korún tak snáď budem spokojná a neoľutujem

ribizek
15. dec 2008

ahojte.

No, mám s touto firmou rovnaké skúsenosti ako väčšina z vás. Môj dojem - neseriózna firma. Kamoška si objednala chodítko a ja k tomu slnečník a nejaké drobnosti. Vraj za 2 týždne to príde. Po 3 týždňoch im teda volala, že čo sa deje. Vraj to chodítko nemajú. Snažila sa im teda kamoška vysvetliť, že každá slušná firma skontaktuje zákazníka a oznámi mu to. Ale pani dokola mlela ako verklík o ďalšom chodítku, ktoré stálo mimochodom raz toľko. A keď sa opýtala, že čo teda ostatné veci, tak ani nevedela, o čom hovoríme. Tú objednávku určite ani nevidela. ☹
Ja som si chcela odtiaľ objednať kočík, ale po tejto skúsenosti im neverím. Ktovie, či by som sa dočkala a keby aj, či by mi poslali to, čo som chcela.

jasminka
15. dec 2008

inak maju velmi pekne urobenu stranku a baby z ba mozu ist pozriet do incheby, kde vystavuju pocas vianocnych trhov, mozno sa dozviete nieco viac..a niekto od nich by si mal urcite precitat tuto diskusiu..mna to teda poriadne odradilo

nikolet02
16. dec 2008

Mi sme tiež mali Bertoni športový,no nič moc, 😠 zdal sa nám taký labilný a na našu cestu absolútne nespoľahlivý, ☹ ,ale výhodu mal,že bol lahulinký,ináč nic-moc,radšej sme kúpili iný 😉

sonka1234
12. jan 2009

Ahojte baby , neviem ako je to mozne , ale mne prisla odpoved vzdy najneskor do 24 hodin. Boli velmi zlaty aj pri telefonickom rozhovore, len ma mrzi , ze sa na kociky neda nijako pozriet osobne ☹

kacka.l
25. jan 2009

Holky a nemáte někdo carreru? Jaká je?

nikollette
1. feb 2009

Ahojte, ja som hladala na nete, kociky, nejake stranky, kde su samozrejem nove,a uplne nahodou som natrafila na Bertoni CaRReRu, a stasne mi padol hned do oka.. Mam ho aj v albume, tak ak chcete kuk na foto v mojom albumiku.. hned sme ho isli do Bratislavy kupit, a vyzera uplne super.. sice k nemu nebolo vbajicko, ale to sme hned dokupili, v rovnakej farbe.. je velmi lahucky, lahko ovladatelny, a uplne štylovy 😀 nemenila by som 😉

kacka.l
2. mar 2009

Nikollette a mohla by si mi změřit délku sportovní sedačky- celkově, a korbičky.Díky

mnamka
4. mar 2009

Baby, nemáte doma niekto SUN - 2008 ?
Potrebovala by som vedieť či je polohovateľný

tina_
6. mar 2009

mnamka, co pozeram stranku, tak asi nebude, lebo ak je kocik polohovatelny, teda asi myslis opierku chrbta, tak je to tam vyslovene napisane, ze je...A pri tomto to nemas...
My mame sportovy kocik, pouzivany ako druhy kocik (do auta, pretoze je brutalne super skladny a lahucky), sklada sa jednou rukou, a co je super, vosla sa don krasne taska s malou z nasho prveho kocika, opierka sa da polohovat az na lah, takze do obchodu alebo do mesta...
Je oranzovo-bezovy, ak by ste mali zaujem, budem ho onedlho predavat.... 😉

andrea100
6. mar 2009

mnamka SUN 2008 nieje polohovateľný. Ak chceš polohovateľný tak PICADILLY - 2008. To je ten istý kočík ale dá sa polohovať až do ľahu. My sme ho kupovali pred vianocami. Používame ho len cez výkendy u babky. Je ľahučký a som s ním spokojná.Ale myslím si že je to kočík len na občasné používanie.

evina313
31. mar 2009

kočky mate niektora Winner 2009 ? rozmyslam nad kupou, potrebujem hlavne preklapaciu rukovat. je polohovatelny, ma 10 kg čo može este byt, len neviem, nemam s touto značkou skusenost. Teraz mam Quatro od Graca, je super, velky, ibaže ťažky a velmi mi chyba ta preklapacia ručka tak silno uvažujem nad tymto.

emjee
21. apr 2009

macicek79 • 2d • Včera o 21:06
Ahojte,
baby, mate niektora kocik znacky Bertoni pre dvojicky? Ak ano, ste s nim spokojne?
Dakujem

standu
6. máj 2009

takze som dobre pochopila, ze ked je tam napisane, za kocik je polohovatelny, ide az do lahu? paci sa mi foxy, potrebujem len nieco zalozne, na dovolenku, obcas na spanie na von, lahke, skladne. ako to tu citam, tak ho radsej objednam z ineho eshopu 😀 za tie prachy nech sa aj do pol roka rozpadne, je mi to fuk 😵