Kočík Bertoni. Máte ho niekto?

katrin
16. mar 2008

Ahojte, máte niekto kočík zn. Bertoni? Alebo máte s ním nejakú skúsenosť?

marse
7. máj 2009

ja som si od nich v pondelok objednala kocik star oranzovy a vcera mi ho priviezli az domov, zadarmo, platila som len cenu kocika...kocik je super, lahky, krasny dizajn, max. spokojnost 🙂

finanzata
15. máj 2009

ahoj baby, narazila som na tuto temu. ja sa tiez chystam kupit tento kocik. nasla som ale stranku kde ponukaju bertoni kociky, ale lacnejsie foxy maju za 1600 a nejake drobne. 😉

silvia.s
25. máj 2009

ahojte . no ja mam kočik pre dvojičky zn. Bertoni bola som snim spokojna pokial sa mi po 2 tyždňoch vozenia nezačalo odliepať kolečko a po 2 mesiacoch sa mi ohla cela ručka riadenia . momentalne ho idem reklamovať.tak som zvedava aky budú seriozny.ja som osobne rozpravala s panom ktory mi kočik priviezol aj zlozil a povedal že sa bude snažiť to vyreklamovat a že by mali dať zatial nahradny kočík. ale ja to budem riešiť tak že im dam podpisat papier o prebrati reklamacie a ak do 3 dni nevratia kočik a ani peniaze pôjdem sudnou cestou.

standu
25. máj 2009

ja asi vezmem ten foxy.dovcu by mal prezit, nie? 😉

zuzanat
29. máj 2009

ahojte, aj mne sa paci Foxy, ale je nejaky lacny, tak neviem...Ja chcem kocik na kazdodenne pouzivanie.

misulkah
30. máj 2009

Ahojte.Tiez ma zaujal kocik zn.Bertoni.Mna zaujal typ Mercury.Zaujimalo by ma ake velke kolesa ma.Nevie to niekto?Mam zle skusenosti s malimi kolesami a priemer 18 cm by mal byt ok.Dik.

libela
7. jún 2009

Ahoj. O ten Bertoni Mercury mám záujem aj ja. Už som sa na neho vypytovala, ale žiaľ nik my neodpovedal. Asi ho nemá veľa ľudí. Škoda. Má dobrú cenu a celkom sa mi aj páči. Potrebujem ho ako druhý kočiar.

misulkah
8. jún 2009

Ahoj libela.Ake pekne ze mas ties Elisku. 😉 Ja som ho tiez chcela ako druhy kociar-sportovy.Hlavne spratny do auta.Pozeram teraz Quatro raily ale je vraj vypredany tak mi ponukli Quatro fifi.Len mne sa pacila prehadzovacia rucka aby som na malu videla.Ved este sa rozhodnem ktory. 🙂

dianocka
24. jún 2009

andrea 100,kvoli comu je vhodny kocik bertoni picadilly len na obcasne pouzivanie?Ja som si ho vcera objednala lebo ho potrebujem len na dovolenku,tak dufam ze sa mi tam nerozpadne.

aylin
29. jún 2009

ahojte. mate niekto kociar foxy2009? dnes som si ho objednala. na niektorych strankach pise,ze ma dlzku 70cm a na tej co som objednavala pise dlzku 88cm. mate ho niekto??

aylin
7. júl 2009

tak mne dnes dosiel kociar,presne po tyzdni objednania na stranke hravo.sk foxy2009, je pekny,lahucky a myslim,ze aj nieco vydzi..

zuzanat
7. júl 2009

aylin prosim ta, nemohla by si dat foto kocika? ja som ho tiez chcela, ale nic som o nom nenasla, ziadne nazory...

aylin
7. júl 2009

zuzana ja som v rakusku a objednavala mi ho mamina na sk,takze ja som ho este nevidela,len cez kameru.. zhodnotila ho velmi dobre,ze vzhladovo je krasny a ze by mal isto aspon rok vydrzat...a za tu cenu.. je fajn lahunky... v pondelok cestujem na sk tak ho pofotima pridam do albumu..

nikollette
8. júl 2009

Máte niekto Carreru???? Je najdrahšia z ich ponuky, ale čo ja viem.. my ju máme.. no ďalšie dietatko (ktoré už nastastie naplanujeme) by určite nevydržal... Taká je pravda že veci od nich mi nepripadajú moc kvalitné 😒 kupili sme najprv kočík, carreru, mam ju aj v albume, aj autosedacku,... neboli sme moc spokojný po case, sa dost rozhegal, strieška na kočiku je pokrčená, nedá sa uplne narovant, a este som od nic objednala aj chodtiko (doslo uplne ine ake sme chceli) no boli ochotní, sobotu to ideme vymenit, a nosítko, nula bodov 😒 dobre žýe s toho babtko nevypadne, ked je otocene smerom von... este priatel mi vynadal, naco som od nic este nieco objednvala, takze uz som sa poucila.. velakrat maju dobre ceny, ale ved uvidite same, kolko vam kociky vydrzia... jaaaj a este objednali sme si aj plast na carreru som vyslevene pýtala, a dosiel nejaky velky univerzlany plast, ako nejaky igelit , ziadny , tvar, zoadna forma, no hroza 😠

bubyca
16. júl 2009

Ahojte baby. Prosím Vás poradte mi. Chcem kúpiť šporťák Bertoni Star 2009. Viemte mi poradiť kde to bude lacné a bez poštovného? Prosím!!! Súrne ho potrebujeme... Ďakujem...

dianocka
18. júl 2009

Ahojte.Takze mne bertoni picadilly dosiel po troch dnoch a som s nim zatial spokojna.Je velmi lahucky,super skladatelny a este aj za super cenu.Ja som si ho objednala cez detsky pristav /velkosklad,kosice/.

zuzik007s
7. aug 2009

ahojte.ja som si objednala star 2009,len ako dovolenkovy kocik a mal mi prist za 2 tyzdne,takze teraz niekedy a pride mi az v septembri 😖 ale nastastie je mala len 7m,takze na dovcu ideme az buduci rok. a ma ho niektora z vas? viem ze na lah asi nebude straaasne dlhy,max.70cm.ale na dovolenky je to ok.z akeho materialu ma kolieska? taka som bola z neho vytesena v predajni,ze som sa zabudla na to opytat.ak ho niektora uz mate,napiste ci ste s nim spokojne.chcela som aj foxy,ale ten bol uz tazsi.vahovo mi sedel viac star. dakujeeem.

nikollette
7. aug 2009

No my sme si od nic naposledy objednalo chodítko, doslo uplne ine ako sme chceli, za ake sme si zapltili, škaredsie, šitnejsie, vyzorovo ovela lacnejsie, nekvalitnejsie...
Tak to priatel bol zobrat do BA, my z Ba nie sme priamo,....
povedal ze potom poslu to co sme mali vybrate...
jasne ze zatial neposlali, iba napisali, ze si mozme pre neho ist... ale preco by som zase ja mala minat na benzin kvoli tomu že oni poslali zlé???!!! 🙄
prečo to neposlu znova?
Ked som im to navrhla, ani neodpisovali 😠 uz asi tyzden...
Tak asi tam budeme musieť skociť 😒

lyd
11. aug 2009

Výrobky značky Bertoni si pozri na www.bertoni-sk.sk . Mám s tým skúsenosti a nemám problém. 🙂

lyd
12. aug 2009

bertoni-sk.sk 🙂

nikollette
2. sep 2009

No nakoniec nám chodítko poslali na svoje náklady, to aké sme chceli, tak som spokojná 😉

katulikzlatulik
24. sep 2009

ahojte, chcela by som sa spytat na kociky od Bertoni... Fosy, Mercury a Star? AKe su? Odporucate ich? Najviac sa mi pozdava Mercury.. dakujem

barca83
25. okt 2009

Ahojte baby, neviete mi náhodou povedať niečo o kočíku zn. Bertoni - TROPHY. Ak áno dajde info.

ďakujem

rainee
25. jan 2010

ja by som chcela kupit Mercury, mate ho niekto? aku mate skusenost s touto firmou? ja som tam volala, vraj nemaju predajnu kde by sa dal tovar pozriet a vyskusat, iba objednat a osobne prevziat v BA. trosku sa obavam ze nebude taky ako si ho predstavujem a co v pripade reklamacie. zatial som tieto kociky nikde nevidela.

rainee
25. jan 2010

este by ma zaujimalo ci ten kocik aj nieco vydrzi 😉 takze kto ho ma aspon pol roka tak sem s nazormi 😀

rainee
1. feb 2010

nikto nic? 😕

nereika
28. mar 2010

mate niekto kocik winner? je opierka noziciek polohovatelna, je pevny? dlzka lahu aspon 80 cm? dakujem za infosky.

andulla
19. jún 2010

ahojte kúpil v tomto roku niekto kočík zn. Bertoni?

lea294
23. jún 2010

@marse ahoj a z akej stranky si objednala aj ja by som si chcela star ale tiez aby mi to tak rychlo doviezli

ellinka777
5. júl 2010

Mam Bertonni Foxy, rucka sa mi uplne ohla, dobre ze som nemala ruky po zem, manzel mi ju vyrovnal ale zase ide dole, takze len cakam kedy sa zlomi a idem reklamovat, mam ho dva mesiace, na vyzor je velmi pekny