Kočík Bertoni. Máte ho niekto?

katrin
16. mar 2008

Ahojte, máte niekto kočík zn. Bertoni? Alebo máte s ním nejakú skúsenosť?

kika7
29. aug 2010

Ahojte, ja mám kočík Bertoni Foxy, používam ho od apríla, síce nie každodenne, ale zatial je ok. Kupovala som ho hlavne "do auta". Občas s ním chodím na prechádzky, ale aj tam je vcelku fajn. Najlepší je na tom pultík - aj pre bábo, aj pre maminu... a má véééééélký nákupný košík!!! Takže mne ako "kufrový" a "nákupný" kočík úplne vyhovuje 😉

kozorozec27
3. sep 2010

ahojte,aj my sme si v aprili kupili kocik bertoni foxy.hlavne ked cestujeme,aby sme ho mohli zbalit.mame kraaaasny fialovy. 🙂

byggyt
6. sep 2010

čaute, ja mám tiež FOXI lososový a som zatial spokojná, je lahučký dá sa s ním dobre manipulovať malá sa v ňom dobre cíti, paráda

baby čo sa nákupného koša týka tak mi pán vo velkosklade povedal že tam nesmiem voziť moc velké nákupy akú máte s týmto skúsenosť?

kika7
27. sep 2010

@byggyt , čo myslíš pod pojmom velké nákupy? ja som tam doteraz dávala všetko, aj napr. 2 litrové malinovky a zatial v pohode.

neu.sona
6. okt 2010

Máte někdo zkušenosti se Star-Bertoni ?? Děkuji.

rainee
11. okt 2010

tiez som jednu dobu uvazovala nad touto znackou ale potom som ho konecne videla nazivo a prisiel mi uz polorozpadnuty v obchode.... odporucam urcite pozriet najprv v obchode a ked sa vam bude pacit objednat cez net lacnejsie 😉

jenn44
16. nov 2010

baby, rozhodujem sa medzi bertoni foxy, star a chicco liteway, prosim, poradte. Dakujem J

lucadra
21. dec 2010

No tak ako som si to tu prečítala, tak už nemám ani chuť kočík tejto značky objednávať. Dobre, že sú takéto diskusné fóra aspoň.

lumarque
18. feb 2011

@kika7
@kozorozec27
@byggyt
Ahojte kocky, chcela by som sa vas spytat, ci Vam tie kociky Bertoni prezili....a ako ste s nimi spokojne po dlhsej dobe pouzivania. Rozmyslam, ze by som si kupila FOXy alebo STar. dakujem

lumarque
18. feb 2011

@zuzik007s
@marse
@bubyca
Ahojte,
chcela by som sa spytat, ake ste spokojne po dlhsom pouzivani s kocikom Bertoni Star. Dakujem

kika7
19. feb 2011

Ahoj, no, ja som ho už predala, ale bol dobrý... mala som foxy, bol lahký, skladný, malá mala v ňom dosť miesta, používala som ho na jar, leto aj jeseň... potom malá z neho už vyrástla... ale vcelku vydržal dosť, aj čo sa týka prechádzok aj nákupov v košíku 🙂 také negatívum bolo, že som občas zakopávala dole o tú tyčku:( za tú cenu stačil... ale aj tak ho doporučujem pre také menšie detičky...je to taký "mini" kočík... pozerám, že tvoj malý má skoro 9 mesiacov, neviem síce ako je velký a "ťažký", ale asi by som ti poradila pozreť po priestranejšom kočíku...toť môj názor...

zuzik007s
19. feb 2011

ja som ho nekupila, pretože som si objednala oranžový s bodkami pred rokom a bol už komplet vypredaný a čakala som naň do septembra, a nakoniec nekupila...neviem naň postrehy ☹

lumarque
21. feb 2011

@kika7 vidis, to mi ani nenapadlo, ze by z neho mohol vyrast 😅, myslim teda v case ked, kocik este bude potrebovat.Teraz ma 8kg. Ty si ho pouzivala tak do roka? Potom sa t uz nezmestila, alebo si mala pocit, ze ta m malo miesta?
Chcela som koci, ktory bymohol byt v aute alebo na prilezitostne pouzitie ked uz bude chodit.

kika7
22. feb 2011

Malá mala v roku 12 kg, to si drží aj teraz tú váhu,ale, keď som ju posadila do foxy, tak tam mala fakt málo miesta... ako aj na sedenie - lebo je tam úzky a krátky sed, ako aj na nožičky, viseli jej až na zem skoro 🙂 a ťažšie sa už ovládal... podla mňa je to kočík na menšie a lahšie detičky 🙂

smejkoo112
24. mar 2011

ahojte ma niekto skusenosti s kočiarom bertoni omega 3?chcela by som si ho kupit ale mam strach že sa rozpadne

valika_val
4. apr 2011

ahojte, dnes som bola foxy obzriet - vyzera dost lacno, ale ved aj je lacny 🙂 ale nevadi, kupila by som ho, lebo na mna posobil fajn, ako zalozny kocik na speci prilezitosti - na ihrisko, do obchodu, na postu, kratke trasy. ale - ma kratku rukovat, cize ked som ho kocikovala, kopala som do tycky medzi kolesami ☹ a to som ho skusala vonku pred predajnou ☹ takze NIE.

tstatianka
14. jún 2011

Zdravím.Má niekto kočík Vector 4 lite?Aké máte skúsenosti?Neviete mi prosiiiiiiim poradiť,kde by som naň zohnala originál prebalovaciu tašku?? Ďakujem krásne.

mikkky
14. jún 2011

Ahoj. Měla jsem Bertoni a nemůžu si stěžovat. Hodně druhů najdeš na www.hyperzbozi.cz, tam máš i recence.

mici111
17. jún 2011

kocky, chcela by som tento kocik bud STAR alebo FOXY na dovolenku do lietadla..za tu cenu..myslite, ze sa nerozpadne uz v lietadle? 😀 😀 😀 moja mala ma rok, nieco cez 9kg a chcela by som, aby sa tam aj prilezitostne vyspala..co myslite?

lumarque
17. jún 2011

@mici111
Ja ho mam asi od marca, zatial v pohode. Maly ma tiez asi 9kg, len ked spinka trosku mu trcia nozicky, lebo je to fakt maly kocik, ale prave taky chcela, lebo normalny sa nam nezmestil do predsiene.

mici111
18. jún 2011

@lumarque a kde si ho kupovala? 🙂 dakujem za odpoved 🙂 je teda lahky? ako uvadzaju? ten star by mal mat 5,5 kg..co pochybujem..mozno bez kolies..

lumarque
19. jún 2011

@mici111
ahoj ja mám foxy.. nie star, ale aj ten je lahky.. unesiem ho aj s malým pár schodov a to nie som ziadny Herkules. 🙂 Ja som ho kupila v obchode slnieckovo

alexo
22. jún 2011

Ahojte, neviem či mi ešte odpoviete po takom čase, ale neviem sa rozhodnúť medzi bartoni foxy a star...neviete mi poradiť?
Ďakujem

kablika
23. jún 2011

@alexo mám star ako záložný kočík a môže byť. Kvalita zodpovedá cene, nohami narážam na brzdiacu tyčku, je kratší, čiže dieť v ňom nemôže pohodlne ležať, aj keď je aj na ležato (to by boli negatíva). Ale: je ľahký, spratný, rýchlo ho poskladám, pekný poťah, dobre sa čistí, veľký nákupný košík, takže na poštu, k doktorke a pod keď som šla len s jedným dieťaťom je ten kočík presne stvorený. Kupovala som ho z obchodu bertoni.sk (inak mala som aj klokanky a celkom OK, je to bulharská firma, a niektoré drahšie a "značkovejšie" sa mi zdali podobne "kvalitné" 🙂

alexo
23. jún 2011

@kablika ďakujem, ja sa neviem rozhodnúť medzi star a foxy, môj malý má 16 mes., aby sa mi aj do toho kočíka zmestil.Mám jeden športový kočík coletto aveo, je suprový, len ho musím ísť reklamovať a hladám v podstate na určitú dobu náhradu a aj kočík na kváz-leto.škoda, že ho u nás nemajú nikde v obchode.Prosím ťa, zmerala by si mi dľžku opierky a dľžku a šírku sedu? Malý je baculo...
Ináč ďakujem za infošku a prajem pekný dník. 😀

kablika
24. jún 2011

@alexo Ak je bacuľko, tak nekupuj, je to malý kočík. Ja mám menšie detičky a majú problém zmestiť si nohy, keď dám dopredu madlo....môžem ti to odmerať a večer ti napíšem 🙂

alexo
24. jún 2011

@kablika ahojkko, tak si nerob starosti s meraním, kúpim ten foxy-väčší.alebo , teda, hádam tam sa mi pomestí...už som z tých kočíkov strašne vyčerpaná, hľadám a hľadám a keď sa mi niektorý zapáči, tak zas nejaký problém.hm, nemôžu mi vyrobiť kočík na mieru a podľa mojich predstáv...?hm, Tak veeeľmi ďakujem za infošku. 🙂 😉

henulienka
24. jún 2011

Tiež mám Foxy, a myslím, že kvalita zodpovedá cene... určite to nie je kočík na zimu, aj keď mám nánožník, ale takto v lete je super. Šikovný a malý, ľahko sa zloží do auta. Kupovali sme ho ako "medzikrok" medzi hlbokým kočíkom a súrodeneckým, ktorý budeme používať keď porodím.
Kúpila by som si ho však znova, kebyže mám. Je pravda, že som tiež zakopávala o tú tyčku dole, ale zvykla som si časom a už nemám problém!

kvojtanikova
24. jún 2011

aky je rozdiel medzi FOXY a STAR? preco je STAR lacnejsi o 10E? Vie mi niekto poradit? Dakujem.

kablika
24. jún 2011

@kvojtanikova bertoni.sk (foxy má pár drobností navyše, zdá sa mi, že to tlačidlo na rýchle poskladanie kočíka)