Kočík BMW. Kde sa dá zohnať?

teodorka
13. aug 2009

baby viete mi niektora povedat nieco o tomto kociku?ja som ho videla v meste a baba co ho mala mi vravela ze ho kupovala v Nemecku alebo v Rakusku uz neviem 😒 strasne sa mi pacil a urcite ho budem chciet ak ho zozeniem

miskinadamko
13. aug 2009

nemas nejaky link, aby sme vedeli o aky kocik ide? 🙂 😉

zajo79
13. aug 2009

viem ze bmw robi bicykle...ale kociky, tak to teda netusim. ani google mi nenasiel nic...

mark33
14. aug 2009

robí aj kočíky, my sme kupovali v Prešove casual a pamätám, že tam mali aj nejaké golfáče so zn. BMW ale nič moc to nebolo

teodorka
autor
16. aug 2009

nie nemam ziadny link ..ved to ze aj ja som pregooglila vsetko a nic som nenasla ...ja som ho len videla v meste mala ho jedna baba .Inac je podobny ako Casual Play len je vymakanejsi ....dokelu dufam ze ked ho budem potrebovat tak ho aj najdem 🙂

ewwe
16. aug 2009

cauko, zaujimava tema, kedze my mame auto bmw, ale kocik uz mame kupeny, hladala som aj ja a ked zadate do googlu bmw buggy kinderwagen, naslo mi buginu bmw, ale nic moc extra to nieje, auta bmw su krajsie

bionke
7. sep 2009

Tento isty problem ohladne bmw kocika mam aj ja, tiez som ho len videla a od vtedy ho neviem najst informovala som sa u predajcu na slovensku o nicom takom nevie, aktiey som sa informovala v Nemecku u predajcu BMW, prehlada somcely web, a po kociku s troma pismenkamz ako kebz sa zem zlahla...podla mna to bolo len nieco upravene, neviem, radsej som si posluzila takouto odpovedou :D a o aky mas teraz teda zaujem??