Kočík Booboo Dorado. Aké s ním máte skúsenosti?

galmar
25. aug 2008

Dobry den, nemate niekto nahodou skusenosti s kocikmi Booboo? mam na mysli konkretne typ Dorado. Je to sportovy kocik, podla udajov vyrobcu/predajcu velky vhodny od narodenia a da do neho zapojit autosedacka.
zaujimalo by ma, ci sa da opierka chcrbta dat do roviny (pre celkom male babatka), ako sa s nim manmipuluje, či nie je pritazky a ci je spratny, ci ma nanoznik. A tiez ci sa bez problemov da pouzit spominana autosedacka.

Dakujem

zajo79
25. aug 2008

booboo? akoze bugaboo? pozri to do temy kocikov, tam o tom je spuuusta. Alebo je aj taky ako pises? ..teraz neviem

galmar
autor
25. aug 2008

nie myslim naozaj Booboo Dorado. Pri druhom dietati uz nemam chut vela investovat do kocika (tebou spominana znacka patri pokial viem k tym drahsim). Nase prve babo bolo velmi zvedave a len co vedelo sediet, chcelo uz len sediet v kociku, z tohto dovodu chcem kocik , ktory viac vyuzijem na sedenie a pololezanie. v prvych mesiacoch sme e casto vyuzivali baby vak a tak planujeme aj pri druhom babatku. Ale z casu na cas treba drobca polozit aj na rovne do kocika, aj vzhladom na to ze sa ma narodit v januari, nemam celkom predstavu ako by sme ho dali v zime do satky a pod kabat.

liluska
8. sep 2008

my máme booboo musca. to asi nie je ten čo myslíš 😒

danuska24
12. sep 2008

liluska a ako si spokojna? ja som na ten kociar pozerala, zdal sa mi v pohode. ale na zimu asi treba nieco ine, co?

galmar
autor
12. dec 2008

a ake mate skusenosti s muscou?
od akeho veku ste ho pouzivali?

danuska24
12. dec 2008

toto mi napisala liluska
s kociarom som spokojná. Polohovať sa dá až do lahu.
a nozicky sa polohujú dosť.
chýba mi na nom lahšia ovládatelnosť, ale to je
asi vlastnosť všetkých golfáčov.
Bola som predtým zvyknutá na jednu rúčku a jedno
otočné koliečko v predu ale tu to je iné.
Ale som s ním velmi spokojná a rada ho nosím lebo
sa lahko skladá.

decembrovky2007
15. dec 2008

Galmar muscu pouzivam asi od siedmych
mesiacov ale teraz na zimu mam camcortinu...je vhodnejsia na zimu.
Ked sme ho naposledy mali na jesen tak sa nam
tam ulomil jeden šrob tak ho teraz mame zlozeny
a cakame kym sa "sám" odnesie do servisu.
Takze teraz ho nepouzivame kvoli pocasiu
a aj kvoli tomu zlomenemu šrobu.
Ak by ste niekto nahodou vedeli
kde nam to opravia tam mi dajte prosim
vediet.
😀

liluska
15. dec 2008

jeeej omylom som bola prihlasena ako decembrovky2007.
ospravedlnujem sa za to 😉

citronius
29. sep 2014

@galmar Kúpili ste vtedy booboo dorado? Ako ste boli spokojní?ďakujem

galmar
autor
29. sep 2014

ahoj, nie. napokonsme na zimu kupili velky klasicky kocik z druhej ruky a od maja sme pouzivali uz len novy mensi sportovy kocik