Kočík Brevi Grillo. Máte ho niekto?

lennie7
2. jan 2008

Chceli by sme nejaký ľahký a hlavne skladný kočiarik a našla som Brevi Grillo je veľmi pekný, keď sa zloží vyzerá byť malý, váži len 5 kil a má aj dosť hrubý nánožník.Máte ho niekto?Ak áno ste s ním spokojné? 🙂

ulicnice
3. jan 2008

Ahoj lennie. Já jsem při svém pátrání na netu tenhle taky objevila. Taky se mi líbil, ale zdála se mi podezřelá ta nízká váha. Jsem tedy zvědavá, jaké budou reakce.

nitka
4. jan 2008

lennie7 zmylila si sa.Kocik ma hmotnost 5,9 kg.Ja mam podobny kocik tomu a ma tiez taku hmotnost a je to super... 😉

lennie7
autor
6. jan 2008

takze videla som ho v predajni predeti a bola som hrozne sklamana, vaha sice super ale ten material otras 😠 ten nanoznik vobec neni taky hruby ako sa zda a kocik je dost malicky.mame objednany cam portofino tak som zvedava ako s nim budem spokojna 🙂

krikri27
6. jan 2008

Mě se na netu zdál taky maličký a chatrňoučký, hlavně kolečka 😎 ale je roztomilý, to jo, ale asi naprd 😎 Portofino bude asi o kousek větší a pevnější 😉 Mám Piumu, ta je skoro stejná jak Cam 😉

nitka
6. jan 2008

lennie 7 ja som ten kocik zacala pouzivat v jari ked malá mala 6 mesiacov a poviem ti super vec az na to ze na zimu sme kupovli druhy,vecsi lebo by sme sa do toho mensieho nezmestili naobliekany a vo fusaku 😉

lennie7
autor
8. jan 2008

nitka my mame na zimu este velky sportak, tento som chcela tak do mesta a ked bude trosku teplejsie.
dneska nam dosiel ten portofino a zatial som spokojna 🙂 je sice malicky ale lahucky a pekny.som zvedava dokedy mi ta spokojnost vydrzi 😀

krikri a ako si spokojna s Piumou?

krikri27
8. jan 2008

Lennie, zatím moc zkušenostrí nemám. Adi je maličká, mám ji zatím jen do auta 😎 Kamarádka ji má, její Adelka ji měla moc ráda, zvlášť když byla větší, tak se jí dobře nasedalo a slézalo..Vadila jí jen chatrnější boudička-při denním užívání 2 děti neodvozí a oni ji používali kromě mrazů fakt furt, a to mají doma bytelný sporťák Pegperego a Ingl.Magnum, tak musí jezdit dobře 😎 no a k těm 2 rokům tam děťulo už na spaní fakt úplně nevleze 😎
Tak uvidím, my ji koupili fakt jen jako cestovní a letní, doufám, že bude pohodlný as užijeme ho, zase počítám s tím, že než ujdem dlouhou štreku, ještě nám dlouhou dobu poslouží, když budou malou bolet nožky a tak, takže ji snad užijem minim. do 2 let, zas pak už je asi bytelný sporťák zbytečný 😅 a do auta je jedinečná 😉 Holky si tu hodně chválí golfky Chicco ct04, ale pro mě nejsou, musím mít spojenou rukojeť- máme psa, a jsou taky o 4 kg těžší, ale určitě zase větší....Ono dokonalý kočárek neexistuje, musíme si vybrat podle toho, co potřebujem nejvíc 😅

lennie7
autor
10. jan 2008

krikri chicco ct4 sme mali ale predali sme ich lebo ako pises sa lepsie jazdi s celou ruckou a podla mna je dost tazky.aj na tom portofine je strieska taka labilnejsia ale na leto kupime slnecnik tak ju asi nebudeme moc potrebovat.

dada1985pe
4. nov 2008

ahoj lennie asi je už dost neskoro na tuto odpvoved ja mam ten kočik....

minitrouble
4. nov 2008

my ho mame tiez a jedina jeho nevyhoda je ze dost vrzga - inak sme s nim uplne super spokojni 😉 😵

miska1981
22. feb 2011

ahojte chcem sa spytat na tento kocik, potrebujem nieco lahke na leto, dovolenku, aky je?
mozete mi prosim napisat klady aj zapory, dakujeeem.

miska1981
23. feb 2011

@minitrouble
@nitka
@dada1985pe prosim vas ako ste boli spokojne s tymto kocikokm? uvazujem o jeho kupe, len neviem....je naozaj taky lahky? a co sedadlo, neda sa dat uplne rovno do sedu? detickam sa v nom pacilo? odporucili by ste mi ho kupit ci ani nie?

minitrouble
26. feb 2011

@miska1981 ten kocik je dost uzky, takze si najma zvaz ake mas dietatko - inak je v pohode, mali sme ho pri starsej dcere a tej sa v nom pacilo - ale ona ma teraz v 3och rokoch cca 13kil a je dlha a chudunka 😉 🙂
ma dobru strechu na leto a da sa dat na lezato
len si treba uvedomit ze vzhladom aj k cene je to proste taky lacnejsi kocik 😎 😉 ale ak ho chces na leto a do auta tak podla mna v pohode ...je fakt lahulinky 😉

miska1981
27. feb 2011

@minitrouble dakujem, ze si sa ozvala. este sa spytam do akeho veku sa tam dietatko zmesti, moja dcerka ma 9 mesiacov a 7 kg, cize je taka spagetka, v lete bude mat 14 mes. zmesti sa tam este? a este myslis, ze aj na buduce leto ked bude mat dva roky sa tam zmesti?
niekde som citala, ze sa sedacia cast neda dat uplne rovno do sedu, nevadilo to dcerke?
inak som nenasla ziadny iní so spojenou ruckou, tak do 6,5 kg, vsetko su take hrkalky, tak sa spolieham, ze toto je dobra znacka, ze by mal byt kvalitny...? 😉

slavicita
4. apr 2011

@miska1981 ahoj, čítala som, že rozmýšľaš nad kočíkom Brevi Grillo..už si si ho kúpila?? ako si s ním spokojná??
Ja rozmýšľam, že by sa mi celkom hodil..teraz na leto a do autobusu sa zdá akurátny...prosím daj mi vedieť ako si s ním spokojná..dík🙂

miska1981
5. apr 2011

@slavicita ahoj, tak ja som ho nakoniec nekupila, kupila som iny, ale videla som ho u nas v meste a je krasny 🙂 ale to ako sa s nim jazdi, ci nie je kazovy neviem, ale raz si ho aj tak kupim, mozno pri druhom 😅

slavicita
5. apr 2011

@miska1981 aha...tak dík za odpoveď...ja stále rozmýšľam nad ním ale našla som si aj iný a teraz sa rozhodujem...problém vidím v tom, že nikde nie sú uvedené rozmery sedacej časti a nechcem aby sa tam malý tlačil a ešte všade je odfotený s nánožníkom, tak neviem ako vyzerá bez neho..vyzerá totiž dosť maličký..🙂)už som aj písala na jednú stránku kde to ponúkajú ale ani oni mi nevedeli povedať rozmery a ani fotku bez nánožníka nemajú...tak ešte uvidím..🙂)

miska1981
5. apr 2011

@slavicita viem, ze sirka sedacej casti je 30cm. pozri do albumu minitrouble ona ho tam ma odfoteny s dcerkou a pisala, ze je dost maly a uzky, tak to stoji na zvazenie ake mas velke babo, moja je chudunka, preto mne to nevadilo.
daj si nazov do googla a daj si obrazky a tam je aj bez nanoznika 😉

slavicita
5. apr 2011

@miska1981 no pozrela som si to vodotoalbume minitrouble a fakt je nejaký maličký...môj synátor je taký normálny na svoj vek ale chcem ten kočík využiť na leto a možno aj troška zimy a to asi dorastie🙂)