Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

boska79
2. jún 2012

@bobi3

https://www.youtube.com/watch?v=8K1o69iPfpw

no moc nie..sa im trochu nepodaril...

To uz potom radsej brio sing 😉

boska79
2. jún 2012
https://www.youtube.com/watch?v=MfatTFltA6w

i ked ma ten podvozok zvlastny

kika9449
2. jún 2012

@bobi3 To je len šporťák a má ložnú plochu pre dieťa až 104cm,čo mi ućarovalo a teda aj jeho vzhĺad - mne to pripomína staré dobré káry keď sme my boli malí ,taká " retro kára" 😀 .....ta prva foto,to je uz s novymi lucovymi kolesami,ale teda chcem ten cierny na bielom rame,len foto nemozem akurat najst 😖 a ten modry je Spin 2011 s plnymi kolesami.

luckam77
3. jún 2012

ahojte baby...ja mam tiez brio...zatial len sportak a asi budem musiet coskoro riesit vanicku...tu na mk je viac farieb ale tak modru asi nie kedze asi mozno bude baba...ciernu nechcem to je tmave a cervenu??neviem kedze sportak je modry (farba cool)ale to je jedno zatial to neriesim este mam cas :D ale chcem sa opytat...chcem si dat usit podlozku do bria lebo som straaaasne hakliva ked mi ho maly zaspini :p a preto sa chcem opytat vas ci mi viete poradit...chcela by som taku jak je na nete uz novsi model podlozky co uz kryje aj tie boky...ale neviem rozmery a neviem to ani nijak pomeriat pretoze neviem ako a odkial mam merat :( a kde sa to vlastne zapne atd..mate niektora skusenost????dakujeeeeeem...

luckam77
3. jún 2012

@bubinovci ahoj....prosim ta kolko to vychadza na eura??objednavala si uz od nej nieco???dakujem a aka je spokojnost??

bubinovci
3. jún 2012

@luckam77 mne šila podložku a striešku, platila som 52 eur aj s poštovným. ja som spokojná 🙂

luckam77
3. jún 2012

@bubinovci dakujem za odpoved...pisala som jej tak uvidime co mi odpise...ja by som potrebovala aj potah na autosedacku lebo sa mi trha tak uvidime

almita
3. jún 2012

@bobi3 je super az na kvalitu prednych koliesok...a podla mna sa im teda podaril,ja ten kocik zboznujem 😵

almita
3. jún 2012

@kika9449 ta lozna plocha je fantasticka,mala tam spi ako v posteli🙂aku cenu Ti dali na ten Spin?

bobi3
4. jún 2012

@almita čo je s prednými kolieskami? 😨

luckam77
4. jún 2012

@peliroja ahoj nespini ti maly alebo mala :D tie boky na briu???lebo ja uvazujem nad podlozkou ako je ta novsia 2012 s bokmi...dakujem

luckam77
4. jún 2012

@bubinovci ahoj prave preto chcem aj striesku aby som ju nemusela cistit... :D ja si chcem od nej urcite objednat..cakam co mi napise...

peliroja
4. jún 2012

@luckam77 ahoj Lucka, ked ma mala v kociku piskotu alebo nieco tak zaspini vacsinou uplne vsetko, boky, striesku, teda vsade tam kde dosiahnu jej rucky. najskor som myslela, ze jej tam proste nic nedam, ale ten kocik sa cisti uplne fantasticky, navlhcena handricka, troska to pretriem a za par sekund vybavene 🙂 mozno by to podlozka s bokmi viac chranila, ale mne sa take osobne nepacia, navyse myslim, ze to zuzuje priestor na sedenie, ale to je kazdeho nazor, treba vybrat tak, aby si bola spokojna. 🙂) a co sa tyka vanicky, my mame dievcatko a mali sme aj modru aj cervenu vanicku a v modrej sa mi mala vyse lubila, cez leto tam mala ako keby vacsi chladok (opticky len samozrejme), viac jej pasovala k ociam a teda aj mne sa lahsie ladili doplnky ako k cervenej, aj ked aj ta je krasna. 🙂

luckam77
4. jún 2012

@peliroja dakujem za radu...vidis nenapadlo ma to ze môze zuzit priestor... :p tak dakujem za radu...no co sa tyka vanicky uvidim ako poriesim ...ja by som taku sivu kedze sportak mam modry cool farbu kedze mam doma dvoch chalanov a fusak mam lodger ten sivo modry s morskym konikom uplne uzasne tam pasuje...tak jednak to poriesim aj ja s modrou vanickou :D aj keby to bola baba ved kazdy si povie vsak ma dvoch chlapcov naco by kupovala inu vanicku ked ma po detoch 😀 tak uvidim aku zozeniem ale zatial tu maju na mk len ciernu,tmavomodru,modru a cervenu a potom to aj tak chcem predat ako komplet...ked uz nebudeme potrebovat...tak uvidim este raz veeeelmi pekne dakujem

peliroja
4. jún 2012

@luckam77 za malicko 🙂 no tak ked mas konikovy lodger nie je co riesit, bud siva alebo modra to bude jak r.t na serbel 😉

luckam77
4. jún 2012

@peliroja mas pravdu nebudem vymyslat...ciernu nechcem kôli slnku a cervena by nepasovala keby som kocik chcela predat......dakujem velmi pekne...

kika9449
4. jún 2012

@almita ahoj, ani sa nepytaj 295€,ale lacnejsie som uz nezjednala 😒 ....neviem,aku tasku,pripadne podlozku mam objednat az pride cierny na bielej konstrukcii - porad 😉 ...chcela som stribornu lesklu - je to take sik,pasuju tam aj podlozky z GO?

bella22
4. jún 2012

Tak mi dneska přišla ta clona, nakonec jsem objednala z ciziny...Je super! Kdyžtak můžu poslat přes IP odkaz, pokud byste jí některá chtěla...Pro majitelky černých kočárků mají i černou s bílejma puntíkama, ta by k černýmu kočárku vypadala skvěle!😉

1nyx11
4. jún 2012

@bobi3 je nádherny, my máme uz hnedy na hnedej pripraveny, sme kúpili cez bazar rovnaka cena ale mame aj vela prislušenstva, ale keby bola vtedy taka akcia 😒 no co už, máš aj nieco dokúpene, mne treba len sietku kedze budeme mat letne

nale nás je tiez ako novy ani na kolieskach nic nevidno.
No táto tvoja farba je úžasná ako som ju videla 😵 😵 😵 😵 😵 😵

1nyx11
4. jún 2012

@bella22 to je ta sunshine? aj my ju máme len sme ju este neskúšali 😀 tak sa teším ze je super

bella22
4. jún 2012

@1nyx11 ne, není. Nakonec jsem jí objednala na Ebayi. Ale ta Sunshine Kids bude podobná.

1nyx11
4. jún 2012

aha vyzera velmi podobne 🙂

nunka87
5. jún 2012

Ahojky, snažila jsem se pročíst tuhle diskuzi, a je tu toho strašně moooc... tak si říkám, že se radši rovnou zeptám 🙂 kočárek Brio Go mě docela zaujal, líbí je dlouhá korba a i sportovní kočárek... jediné co se mi moc nezdá, jsou ty kolečka... tak nějak jsem všeobecně zastánce velkých nafukovacích kol... ale i ty mají své nevýhody (např. s kočárky s předními otočnými koly nejsou většinou odpružené a ani houpací a pod.... )
A právě proto by jsem se vás chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s tímto kočárkem v terénu: myslím tím hrubý štěrk na polních cestách... nebo případná vycházka po nezpevněných cestách, nebo jízda s kočárkem po trávě a tak.... a vejde se s korbou do klasického panelákového výtahu???? moooc děkuji, v tuhle chvíli mě víc otázel nenapadá :DDDD

bubinovci
5. jún 2012

@nunka87 ahoj, my sme s Briom boli kadetade a zatiaľ sme všade prešli, boli sme na štvorkolkách, tam bolo pole hrbolaté, úplne v pohode sme prešli, po tráve tiež, aj v snehu, samozrejme že keď je snehu veľa tak je problém, ale to asi s každým kočíkom. Keď sa mi predné koliečka zarývali tak som nadvihla kočík a išli sme po zadných 🙂 ja vidím výhodu týchto kolies oproti nafukovacím v tom, že sa nemusím báť defektu. malý mal asi dva týždne a keď sme sa vrátili z prechádzky, z kolesa som vytiahla kus skla, keby bolo nafukovacie, už mám s tým robotu 😒 my máme v paneláku malé výťahy, robím to tak že sklopím rúčku a v pohode sa zmestí, toto je tiež veľká výhoda tohoto kočíka, keby sa rúčka nastavovala len do výšky, tak by som sa do výťahu nezmestila

nunka87
6. jún 2012

@bubinovci Ahojky, mooooc děkuji, já jsem právě na vážkách, ale opravdu ta manipulovatelnost s ním je opravdu výborná 🙂

lulii
6. jún 2012

@nunka87 Ahojky, neboj se nic, taky do něj jdu a rozhodně nebudu jezdit jen po nových chodnících a zámkových dlažbách 😉 Já už fakt jiný nechci a to jsem vybírala přes dva roky 😀

l.lara
7. jún 2012

@nunka87 ahoj, mne sa do panelakovho vytahu zmesti a tiez mozem potvrdit, ze tie kolecka a celkovo manipulacia s kocikom je super🙂

kiakocikovsvet
7. jún 2012

@l.lara je to najľahší kočík na trhu

boska79
7. jún 2012

@kiakocikovsvet čo je najľahší kočík na trhu ?

boska79
7. jún 2012

Lebo brio urcite nie... 11,4 kg