Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

sevzuz
6. okt 2012

@zvalka pozri stranu122 tam je od pani moniky ta taska🙂

zvalka
7. okt 2012

@sevzuz super, a kolko stoji ?

sevzuz
7. okt 2012

@zvalka myslim ze okolo 20-25€ po prepocte plus nejakych 7€ postovne

madormi
7. okt 2012

ano to je ta taška, a paní monika jí šije, ted nevím přesně jestli 450 kč nebo 500 ale dost rozdíl, pošlu pak detailní fota v týdnu😉 nebo paní monika fotky má tak já jí písni at pošle fotku tašky 😉

millada
7. okt 2012

Davali ste si niekto šiť aj nanoznik u pani Moniky? Ja mam staršiu kolekciu brio bez nanoznika a idem si da tu nej sit podlozku, tak by som hned aj nanoznik. Alebo je lepši ten emitex?
Ak ano, ktory? Ten Sport de Luxe http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9567677&tab=1 alebo Univerzal de Luxe http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9567791&tab=4

madormi
7. okt 2012

@millada ano já, je na cestě 🙂

madormi
7. okt 2012

@millada a z těcho ani jeden, monika má vlastní nabídku nánožníku na brio, tři druhy 😉

millada
7. okt 2012

@madormi , tak potom daj foto 🙂
A aky si si dala usit? Ja by som chcela taky so zipsami na bokoch ako ma ten emitex, ze ho netreba davat dole cely, len sa to rozopne a "zroluje" to prekrytie. To sa mi na tom emitexovom pači. Ale neviem, či aj taky mi ušije.
Dala si s z nepremokaveho sustiaku ušit?

madormi
7. okt 2012

@millada monika šije se zipem, to není problém 🙂 já si dala bez zipů líbil se mi víc, já mám na brio origoš a ten od ní bude zateplný, chci jej do mrazu a oboustraný z jedné strany černý nepromokavý šusták a z druhé takové lesklá stříbrná látka- k tomu mám i boudu, ta je vnitřek černá, vnější strana stříbrná a na to přijde takový hunatý košich jako lem kolem boudy, to jsem zase objednala na mmb od natydom 🙂 prostě eskymáckej kočár z toho bude až uhodí mrazy 🙂

millada
7. okt 2012

Prebehla som po str. 100 a nenasla som fotky s tym emitex nanoznikom. Nenapiste mi prosim, kde to najdem, prosim? 😅
@bosacka, ty si tusim davala raz fotky, však? A ešte niekto, len si nepamätam, kto. @sevzuz nie nahodou???

sevzuz
7. okt 2012

@millada aaaale zle si pozerala 😀
na 31 strane mas fotky ineho emitexoveho nanozniku a na strane 33 mas fotky mojho nanozniku (ktory bude asi na predaj🙂

sevzuz
7. okt 2012

@millada inak ja mam ten sport deluxe

millada
7. okt 2012

@sevzuz , dakujem 🙂
A prečo ides predavat? Kupis iny? Bola si s tymto spokojna? Mozno ho ja vezmem od teba 😉 Za nejaku super sumu 😀

sevzuz
7. okt 2012

@millada som s nim velmi spokojna ale tiez si u pani moniky davam sit fusak a ten by som chcela mat prisposobeny na uchytenie aj ako nanoznik. A teda hlavne ja mam aj original nanoznik aj tento emitex a teraz este dalsi tak to je trosku vela nanoznikov 😀
prave to sa mi na tom emitexovom pacilo ze sa da krasne odzipsovat a ked sme vosli do obchodu a chcela som maleho rozbalit tak som nemusela davat dolu cely nanznik ale len odzipsovat🙂 velmi prakticke

millada
7. okt 2012

@sevzuz , tak to je fakt dost nanoznikov 😀
Takze ten emitex sa ti zdal lepši ako original brio? Tak mi ho zatial predbezne rezervuj, mozno ho vezmem. Uvidim za aku cenu by mi ta Monika usila so zipsami, či nebude velmi drahy. Tak by som ten tvoj kupila 😉

lindana
7. okt 2012

Ahojte, od soboty som majitelkou noveho Brio Go, dufam, ze budem spokojna 🙂 Chcela by som sa opytat, najma mamiciek, co aktualne pouzivaju vanicku. Ked ju nakliknem na adapter a skusim nou pokyvat hore dolu - vanicka ma taky centimeter volu. Cize nesedi pevne na tom adapteri, ale mozem s nou hybat hore dolu. Mate to aj vy tak, alebo som natrafila na vadny kus?

sevzuz
7. okt 2012

@lindana ano vanicka ma volu ale ked tam das tri kilecka zivej vahy tak krasne sedi.-)

milacik0106
7. okt 2012

Ahojte, chcem sa opýtať ako čistíte vaničku ... možno ste to už niekde písali ale pri malom nestíham študovať spätne ... Ďakujeeem 😉

lindana
7. okt 2012

@sevzuz To som si aj myslela, dakujem 🙂

narex
7. okt 2012

@madormi od koho si objednala tu kozusinu na striesku? neviem nic take najst. Ja mam ale farbu berry a neviem, ci by to vyzeralo dobre.Mozno dam usit len nejaky fusak s kozusinou? monika sije aj take nieco? neviete?

madormi
7. okt 2012

@narex monika bych řekla, že ušije lecos 🙂 natydom má přezdívku..

bosacka
7. okt 2012

@millada strana 95 😉

maticap.
8. okt 2012

Asi sa nam pokazila konstrukcia podvozku na Brio go - mali ste niektora podobny problem? Neda sa zlozit ☹ a znie to trapne, ale z nicoho nic. 🙄 Tak pojdeme asi reklamovat, akurat ma stve, ze si kvoli tomu budeme musiet urobit vylet do Trnavy... 😖

lludmila
9. okt 2012

@madormi @narex jen upřesním, že Monika má přezdívku na mimibazaru Monika Neubert (nojba) , jinak
Danuše T.( Natydom) je taky moc šikovná 😉

briga
9. okt 2012

Dobrý den, mohu poprosit o radu ? Sháním kočárek a mám pár typů, mezi nimi i Brio go. Zkoušela jsem si ho na prodejně a je úžasně lehký a skladný. Jsme hodně v autě, ale protože máme už dva větší kluky, tak budeme také jezdit na výlety (hory, dovolené v přírodě ...) a mám strach jak Brio zvládá terén a třeba i jízdu ve sněhu. Můžete mi napsat vaše zkušenosti. Moc děkuji !

madormi
9. okt 2012

@lludmila já jsem to blbě napsala, dvě odpovědi jsem dala do jedné věty 🙂

madormi
9. okt 2012

holky do alba jsem dala fotky toho boxu do košíku od Moniky

duplicka
9. okt 2012

@madormi mne to nejde otvorit kedze nemam na cz registracku ☹

madormi
9. okt 2012

@duplicka nahraju to sem ještě tedy 🙂

duplicka
9. okt 2012

@madormi 🙂 🙂