Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

tichackova
26. okt 2012

@narex
@sasena033 Taky mám nánožník strašně volnej. Podle mě natáhnout nejde 😠 Nechám si ušít u Moniky a bude!

kocicinka
27. okt 2012

Nevíte někdo, jestli jde dát k Briu stupátko( skate) pro starší dítě, když bych použila sporťák otočený ke mě? Eventuálně jaké stupátko?

skybaby
27. okt 2012

@kocicinka ja mám originál brio skate a je jedno ako je otoceny sportak.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sevzuz
28. okt 2012

@rivatha ano da sa skate vyuzivat s vanickou bez problemov, pouzivali sme to tak nejakych 6 mesiacov snad denne 😵

madormi
28. okt 2012

@tichackova ten od Moniky opravdu pasuje mnohem lépe než origo, jsem nevěřila vlastním očím. krom toho že lépepasuje, je i teplejší

hehena
28. okt 2012

maminky, kdyby jste se některá chystala prodat korbičku, hlásím se jako zájemce 🙂 šikla by se mi uni - černá, šedá, či klučíčí modrá, zelená 🙂 😵

bubinovci
29. okt 2012

@hehena ja mám na predaj tmavomodrú, skús pozrieť v bazáriku 🙂

skybaby
29. okt 2012

@hehena ja mám na predaj bledomodru, neviem ako sa ta farba originál volala. Tiež ju mám v bazariku 😉 aj keď teda ja som ju mala pre dievčatko 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tichackova
29. okt 2012

@madormi No tak to je super, včera jsem ho objednala🙂 Z toho leskýho materiálu. A jaký máš ty?

miriamka
29. okt 2012

@rivatha Aky brio kupujes, hnedy? Ja mam tiez hnedy a je super...tasku k nemu som kupovala EMITEX 😉 , ta z DM sa mi zdala hrozne velka.

madormi
29. okt 2012

@tichackova mám oboustranný z jedné straný stříbrný, z druhý šerný šusták a ještě budu objednávat fialovou sadu 🙂 protože v zimě origoš nánožník fakt používat nebudu

madormi
29. okt 2012

@rivatha dm taška je fakt super, nemůžu si vynachválit kord za ty prachy 🙂

tichackova
29. okt 2012

@madormi A máš ten lesklej šusťák nebo ten pevnej co je i na originálu? Já dala ten slabej lesklej a teď si říkám, jestli jí v tom nebude zima😝

madormi
29. okt 2012

@tichackova černý mám lesklý a ten filaový bude pevný....

rivatha
29. okt 2012

@miriamka Ano, ano, hnedy na ciernom podvozku mi padol do oka 🙂 Ani som nepozerala poriadne ine znacky zatial, viem len, ze tato hneda by mala ladit 🙂
@madormi Musim si ju ist niektory den dobre okuknut 🙂

tichackova
29. okt 2012

@madormi Koukala jsem do alba, že ty už máš hoooodně doplňků🙂 Super!!!

madormi
29. okt 2012

@tichackova jj jsemlehce magor 🙂

tichackova
29. okt 2012

@madormi 😀 😀

peliroja
29. okt 2012

@dastien pravdepodobne mas ten stary typ pasania, zial neda sa to prerobit ☹

dastien
29. okt 2012

@peliroja Zistila som že mala uz vôbec nechce sedieť v žiadnom kociku takze to je úplne jedno ake mame popruhy 🙂))

vladisvladino
29. okt 2012

Ahoj, mate tu niektora z maminiek skusenost s tym, ze sa vam praskla - roztrhla guma na rucke? Uznali vam reklamaciu? Dakujem Katka

peliroja
29. okt 2012

@dastien ha no pekne, vitaj v klube :D ale tusim v golfaci obsedi lepsie ako v briu, dnes som ho vytiahla von a katastrofa, isla peso skoro celu cestu domov :D

peliroja
29. okt 2012

@vladisvladino to je asi jedina vada bria, uz sa to stalo viacerym kockam, nam nie ale ja si na nu davam pozor, lebo viem ze sa zvykne trhat. mali by to uznat ako reklamaciu bez problemov...

vladisvladino
29. okt 2012

@peliroja kocik som kupovala cez mall.sk a dnes mi veduci reklamacneho napisal, ze to dodavatel neuznal, nakolko guma nie je pevna sucast rucky a ide o mechanicke poskodenie? Po par mesiacoch jemneho zaobchadzania? Som rozcarovana, preto by som rada vedela, ci nejaka maminka pochodila v inom obchode s reklamaciou, ze by som im odpisala ...

peliroja
29. okt 2012

@vladisvladino urcite sa nedaj a trvaj na svojom, ze chces vidiet cierne na bielom kto co neuznal, podla mna to ani neposunul ako reklamaciu... ☹

peliroja
29. okt 2012

@vladisvladino nie je pevna sucast rucky, ale mala by byt, keby bola tak by sa to netrhalo

vladisvladino
29. okt 2012

@peliroja podla mna to len "posudila" nejaka ta pani od pocitaca v cechach a ani sa nesnazila spojit s vyrobcom, nakolko odpoved poslali do hodiny ... Otrasne ☹