Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

olimon
29. nov 2012

@zuzik311 dufam ze som trošku pomohla v rozhodovaní 🙂

zuzik311
29. nov 2012

@olimon ahoj áno ďakujem 🙂 idem objednať.. inak máš aký brio go? 2012? si spokojná?

olimon
29. nov 2012

@zuzik311 ano, mam 2012 s hnedou konštrukciou - limitka. Som spokojna, a hlavne moja naročna dcera je spokojna. Stale v nom spinká, cez den 🙂 kočikov som mala viacej a tento je fakt super 🙂

zuzik311
29. nov 2012

@olimon ja som objednala 2012 hnedy s ciernou.. tak snad budem spokojna aj ja 🙂 male kolieska ti nevadia? vanicka nebola mala?

olimon
29. nov 2012

@zuzik311 noo, vanicka je s tých menších. Ale čím ďalej sa robia menšie a menšie vanicky, az na to že čím ďalej sa rodí viac 4kg deti, ktore maju 54cm 🙂
Kolieska sú v pohode, zvládli sneh a aj blato, a aj strk 🙂 nevýhody je, že sa mi bordel s cesty dostáva do kosika, takze tam vždy niečo je 🙂
Ja osobe robím pravidelne aj údržbu koliesko, vyčistím a namazem nech to všetko funguje ako má...
Keby som si objednavala ja kocik, išla by som do toho tmavo modrého s bielou konštrukciou, ten vyzera veľmi pekne... Alebo bol ešte zaujímavý ten zelený...

zuzik311
30. nov 2012

@olimon zelený som nevidela.. a tmavo modrý nechcem lebo ja to chcem aj pre dievča potom

olimon
30. nov 2012

@zuzik311 ja som mala pre dcéru modrý concord 🙂 ale je pravda, že ten hnedy je univerzalna farba a hodia sa k nemu aj ružové doplnky aj modré či zelene...

duplicka
30. nov 2012

@tulky no ak som spravne pochopila, tak tie zimne predne kolesa sa daju osadit iba na model konstrukcie 2013 a tym padom na moju 2012 nie 😖 😖 😖 😖 aspon tak to ma aladin v ponuke

tulky
30. nov 2012

@duplicka aha, ano, neskor som to pochopila. Ja som to tiez tak vycitala. My rozmyslame nad kolekciou 2013. Myslis ze tie terenne kolesa sa vyuziju?

duplicka
30. nov 2012

@tulky nooo v Ba neviem, tam mate toho snehu malinko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 podla mna zbytocne 😉 u nas by som vyuzila,ale tak ked mam 2012 tak nic z toho a neviem ci budem menit, lebo mam este aj stokke a sneh zatial bol iba par dni,tak neviem definovat ci nam to bude stacit , lebo stokke viem kopnut na dve zadne kolesa v pripade zavejov. No nikdy neviem, mozno vymenim za 2013 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz ja tak mam nejako dlho moju stajnu 😀

memek
1. dec 2012

aj ja sa snad coskoro pridam do klubu 🙂 s bronzovo hnedou limitkou 🙂 kupenou od ruky. inak tie vase farebne variacie su krasne. uz sa tesim ked budem pretvarat kociarik ja 🙂

ivetka09
1. dec 2012

@bella22 jeeej presne taketo Brio som si kupila aj ja a tiez riesim do neho fusak ... chcem hnedy ale neviem sa rozhodnut aky ... Pozerala som Kaiser co na to povies aky je?

ivetka09
2. dec 2012

prosim maminky poradte aky fusak do Bria Go? nech pasuje do neho nech nie je moc velky a taky nafuknuty nech je mekky ale teply dakujem

madormi
2. dec 2012

@ivetka09 do bria ti půjde jakýkoliv- mám tam lodger, ten nemá chybu a i v korbě vypadá krásně a pak klasický typu emitex ..

jinak bričky, budu dávat inzerát na tu stříbnou sadu- používaná 3 týdny- bouda, nánožník. ledvinka+ podložka ( ta pužívaná 2 měsíce) a potah na madlo, kdyby měl někdo zájem tak ip...

ivetka09
2. dec 2012

@madormi lodger je fakt skvelý fusak, ten naozaj nema chybu, mam ho aj ja v kociku quinny zapp xtra, ale moj lodger je sivy a teraz som si kupila hnede Brio na metalizovej konstrukcii a tam sa sivy nehodi ... a kupovat este jeden lodger nechcem ... tak rozmyslam nad hnedom kaiser fusaku, ale neviem ktory asi ten multifunkcny neviem, lebo na niektorych fotkach sa mi zda moc obrovsky tak neviem

tulky
2. dec 2012

Nasla som takuto stranku, je to nejaky zahranicny eshop, ale ponuka na Brio go je v slovencine... neviem co si mam o tom mysliet. Nemate niektora skusenost?
http://www.simplyprams.eu/kociky-brio/482-brio-...

lindana
2. dec 2012

@tulky Kuk stranu 119, tam sa to riesilo, ze je to vraj podvod. Neviem, ci to ta kocka odtial objednala alebo nie, skus ju nakontaktovat 😉

tulky
2. dec 2012

@lindana OK dakujem. aj som si myslela ze to bude nejaky podvod

bella22
2. dec 2012

@ivetka09 Kaiser fusaky jsou super! Myslím, že určitě neuděláš chybu. A ten čoko je krásnej!🙂

svjana
4. dec 2012

Prosím vás nemáte na predaj niektorá túto tašku do košíka:

zuzik311
7. dec 2012

kočky ahojte vybrala som si brio go a kámoška mi povedala, že vyzerá ako "úzka truhlička" máte podobný názor, že je hlboký kočiar úzky?

ifkael
7. dec 2012

@zuzik311 kasli na kamosku, na kazdy kocik Ti niekto povie nieco zle ;) tak kup si co sa paci TEBE

zuzik311
7. dec 2012

@ifkael hej len mne išlo o tom či je fakt úzky alebo nie.. odpoveď od tých, kto ho používa

pallacinka
7. dec 2012

@zuzik311 Nie, nie je uzky, len sa zda byt uzky lebo je dlhy. Mam to overene, uz som to sem pisala- v obchode predavacka davala matrace z inych, na pohlad sirsich, kocikov do Bria a boli rovnako siroke.

annie07
7. dec 2012

@zuzik311 ahoj podla mna vanicka nie je uzka, je celkom priestranna v porovnani s niektorymi inymi kocikmi, ja som si ho kupila na odporucanie kamaratky, ktora ho pouziva uz pri druhom synovi, je dost velky na svoj vek a v pohode sa tam zmesti. Brio je fajn kocik, dobre sa s nim manipuluje a velmi jednoducho sa sklada, takze ja urcite odporucam. 🙂

zuzik311
7. dec 2012

@pallacinka super tak to som rada, ďakujem za odpoveď. som normálne chcela cúvnuť z objednávky
@annie07 ďakujem snáď budem teda aj ja spokojná
kočky neviete aký je rozdiel medzi2012 a 2013 okrem koliesok? aj vo farbách alebo kvalite poťahov?

annie07
7. dec 2012

@zuzik311 a videla som, ze si sa pytala aj na lodger- ja mam framboise a hnede brio a je to spolu naaaadherne 🙂 mozem Ti poslat foto ak chces 🙂

annie07
7. dec 2012

@zuzik311 vraj len v podvozku /daju sa tam upevnit velke koliecka/, potahy menili minuly rok, tak teraz uz asi nie, teda aspon podla toho co mi vraveli v obchode.

annie07
7. dec 2012

@zuzik311 podla mna budes urcite spokojna, moje kamosky co ho u mna skusali boli nadsene, s Brio sa ine kociare nedaju porovnat 🙂

sevzuz
7. dec 2012

@zuzik311 vanicka nieje uzka, ale podla mnaty to fakt nemusis riesit, babatko sa ti narodi na jar akym budes potrbovat v zime fusak uz aj tak budete v sportaku🙂