Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

memek
21. dec 2012

oki mrknem na to zda sa mi ze na pravej som ho videla.a ked sa zaaretuju predne kolieska tak este maju kusok volu do stran? musim sa pytat nech nieco nepolamem 🙂))

mirkap84
21. dec 2012

@memek ...ano, zaaretovane predne kolieska maju volu ako na kazdom kociku, nikdy nie su bez mensej vole cize je to OK 🙂

miska1981
21. dec 2012

zienky, prosim vas kde sa prichytava original nanoznik na brio? kamoska nevie, kde ho ma hore prichytit, dakujem za odpoved.

miska1981
21. dec 2012

@mirkap84 dakujem ti 🙂

ivetka09
24. dec 2012

Ahojko kocky, prosim vas ktora mate Brio vo farbe Cool modra na bielej konstrukcii a Bright modra na bielej konstrukcii ... ktora modra je krajsia taka ziarivejsia? Ak viete realne fotky nahodit bola by som rada ... dakujem 🙂

skybaby
24. dec 2012

@ivetka09 ahoj ja mám v bazari tmavomodre vajicko ale to je tuším "navy" (kolekcia 2011) a bledomodru vanicku to bude asi bright ale to je ešte kolekcia 2010. S konstrukciou nepomozem, ja mám sivu 😉

ivetka09
24. dec 2012

@skybaby dakujem si zlata, a ta vanicka je Bright modra? Inac je krasna 🙂 nevadi snad niekto bude mat a da aj fotky ... neviem ktora modra je ziarivejsia taka kriklava nadherna modra 🙂

memek
28. dec 2012

@zuzkkkaaa ako sa prosimta da dole ta latka z tej strechy? pre mna je to zahada. mam pocit,ze keby som to chcela vyzliect musim to nejako rozparat alebo zasit na tom rucne. strasne by ma potesil nejaky fotonavod. vdaka

zuzkkkaaa
28. dec 2012

@memek Holky, trošku se stáhne ta látka a jak tam jsou takový dvě kovový vzpruhy, tak tam se odmontují šroubky a oddělí se to od té boudičky, odstraní bouda, navlíkne nová a zašroubuje se to zpět 😉

memek
28. dec 2012

aha takze sa to predsa len musi srubovat, no pokukam na to este, zatial som vsetko co ste mi tu poradili uspesne zvladla preklikat premontovat prepackovat tak skusim snad aj toto 🙂

ivetka09
28. dec 2012

Kocky prosim ktore mate Brio go viete mi nahodit realne fotky, chcela by som ich vidiet kvoli farbam, lebo ja ho nemozem vidiet nazivo a chcela by som vidiet aspon trosku realne farby tych kocikov, hlavne modre na bielej konstrukcii ale aj cervene ak sa da ... ja mam hnede na metalizovej konstrukcii, a chcela by som kupit v inej farbe ale neviem sa rozhodnut ake ... dakujem za fotky 🙂

memek
28. dec 2012

tak a ja dam otazku ktoru som tu este si myslim ze nevidela. a to som dnes od rana luskala cely cas toto forum. zaberie to dost casu tyxh 140str :D ale nasla som aj navod ako vymenit striesku resp potah na nej to je na str.100 keby niekto hladal ;)
takze chcem sa spytat ked ste si davali sit tie podlozky a striesky a madla tak kupili ste latku a poslali ju p.monike ci ju objednala ona ci ako to je? a ked ste tu latku kupovali vy kolko latky ste kupili? a je jedno aku latku si vyberiem myslim ci bavlna alebo co alebo je iba urcity druh latok. ja chcem na leto nieco svetlejsie ako je tm.hneda a este jedna otazka co vychadza usitie podlozky madla a striesky s postovnym na svk? DAKUJEM 🙂

azmuk
29. dec 2012

@ivetka09
ahoj tu mas realny modry na bielej konstrukcii 😉

https://www.youtube.com/watch?v=WQ6g55YCFbo
ivetka09
30. dec 2012

@azmuk Ahoj dakujem a to je ktory ten Cool modry? Alebo Bright modry ? Ty mas tiez Brio go? A ak ano ktoru farbu mas? Ja sa vobec neviem rozhodnut ktoru farbu kupit viem ze bielu konstrukciu ale ktoru modru alebo cervenu vobec neviem ... 🙂

medulen
30. dec 2012

ahoj holky, nemuzu procitat celou diskuzi o kocarku Brio Go. Chtela by jsem se zeptat na ... nastavec na piti, kupovali ste univerzal? plastenku? striska neni moc plytka? Je potrebne koupit tu clonu? Byli ste spokojene s autosedackou? A co nanoznik? nebo prosim muzete mi nektera zmerit sirku , mam nanoznik inglesina mozna by sel pak pouzit. Dekuji moc 🙂

Este dotaz mimo 😎 . mam cybex pro 5 letou holcicku a mela by jsem vzadu i vajicko brio, chtela by jsem u nich sedet, u miminka, proti smeru jizdy ho ze predu neuvidim.jak toto resite? Sedite vzadu mezi detma nebo vepredu?

madormi
30. dec 2012

@medulen ahoj pláštěnku mám elodie details, jde na to i univerzal emitex.... nánožník je na nic u bria origoš mi přijde, nechala jsem si na zimu ušít zateplený. stříšku myslíš u korby nebo sportáku? u sportáku je bezkonkurenční krásně kryje dítě. u korbičky nemám zkušenost.

bubinovci
30. dec 2012

@ivetka09 my máme kolekciu 2011 cool blue 😉

ivetka09
30. dec 2012

@bubinovci Jeeej dakujem velmi pekne za realnu fotku super 🙂 uz len bright modru potrebujem ... 🙂
a ak by mal niekto cerveny kocik 🙂

ivetka09
30. dec 2012

@madormi ahoj ty mas Elodie plastenku na Brio? A dobre pasuje na neho? Lebo ja som dnes bola vonku a hrozne fukalo a prsalo a moju plastenku mi vkuse strhavalo s kocika ... a to mam 3 druhy plastenky a ani jedna nebola dobra ☹ tak neviem aku kupit aby mi ju vietor nesfukoval s kocika ... a vonku som musela byt lebo maly mi doma nevedel spat tak ci fukalo ci prsalo musela som sa vonku prechadzat ☹

madormi
30. dec 2012

pasuje dobře, fakt si nemůžu stěžovat na ní, malá je tam jak v iglů 🙂

ivetka09
31. dec 2012

@madormi super dakujem a nemohla by si mi hodit fotku ako to vyzera na tvojom kociku? a ktoru mas? a akej farby mas Brio? hod prosim realne fotky ak budes mat cas nafotit dakujem

laura_pausini
31. dec 2012

@lindana ahojky 🙂 dosla si nakoniec na rozdiel medzi adaptermi? akurat sa chystam adapter kupovat, tak nech nekupim nejaku blbost, ked zoberiem ten lacnejsi 😉 vdaka 🙂

lindana
31. dec 2012

@laura_pausini Ahoj, nedosla. Odpisal mi len jeden predajca, co predaval ten drahsi adapter a tvrdil, ze sa jedna o zle nacenenie u konkurencneho eshopu. Tak si myslim, ze to je uplne to iste, len lacnejsie...

madormi
1. jan 2013

@ivetka09 ahoj já to mám v albu, ale ty si asi na sk mk, že? to se mi tam nedostaneš... tak já nejsem ted doma na svém pc, až budu zítra tak to hodím sém do fora 😉 jinak mám brio černé na bílé konstrukci a pláštěnku mám tu prouhatou ed

ivetka09
1. jan 2013

@madormi ahoj, vedela som si pozriet len to co mas v inzeratoch ... tu striebornu sadu co predavas je to uzasneeee nadhera 🙂 to si si u koho dala sit? A tu plastenku nemas na Briu nafotenu? Ak budes mat aj tu fotku rada pozriem dakujem ale ta sada ma velmi chytila je to fakt uzasne ... teraz uz mam dilemu nech predam svoje brio a dam si usit aj ja nieco pekne na inej farby brio ale neviem akej farby mam kupit ...

monulienkamt
2. jan 2013

ahojte, ak mate niektora skusenost, budem rada ak mi poradite. zacala sa mi trhat ta guma na rucke, neviem ako to tam "zalepit" alebo co tam dat aby sa mi to dalej netrhalo, uz tam mam dieru, nevsimla som si to hned, lebo mam na kociku rukavnik, tak ho teraz na tom mieste moc nedrzim ☹. som z toho normalne sklamana, lebo kocik pouzivame len nieco cez 16 mesiacov, cakala som vacsiu kvalitu za tie peniaze ☹

kalifa28
2. jan 2013

@monulienkamt aj mne sa začala :( a nepomohlo nič.... len oblepit to cele ako tenisovu raketu, tou paskou, ktora mimocodom stála 30e na celý kočík... vyzera to dobre, len to už nie je ono... nová ručka neviem kolko by stála....

lovesista
2. jan 2013

@bubinovci ahoj, uz si predala hlboku vanicku? ☹ davnejsie som ti pisala na inzerat, len som chcela pockat kym sa prehryzieme do druheho trimestra.