Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

memek
31. jan 2013

@neslusanka no do kelu to je fakt zly stav. mala to podla mna poriadne zohladnit v cene a kazdopadne mala na to upozornit. lebo vlastne zamlcala dost dolezite veci. a co s tym prednym kolesom? to je model 2011? kedze uz nie je v zaruke.

neslusanka
31. jan 2013

@memek to já vůbec netuším, který je to rok. Mě to bylo v podstatě jedno, protože se ty kolekce zásadně od sebe nelyší, ne? Ale myslím, že to 2009 nebo 2010. Nemá to vnitřní pásy, nemám teda žádné pásy, ale myslím, že by tam měly být ty kšíry. A madlo před dítětem nejde sundat. Teď už u těch nových to jde. A právě na nic upozorněno nebylo. Já chtěla kočárek v dobrém stavu, se škrábancy na konstrukci se musí počítat vzdy, plus rukojeť je taky taková ohmataná, ale to jsem věděla. Jinak jsem nic jiné nevěděla 😠

kocicinka
31. jan 2013

@neslusanka To je strašný teda. To jsi koupila tady přes koníka, nebo na aukru? Kolik stál, smím- li se zeptat? Já bych jí ho snad vrátila.
Ano, můj kočár je v záruce do dubna tohoto roku. A vytáhnem ho přesně v tom dubnu, tak doufám, že se nic nepodělá. Stál mě 6.500,-, jen sportovní verze s nánožníkem. Od srpna ho mám ve skříni a těším se na něj jak malá
🙂
Já jsem kupovala z aukra Janéčko, chtěla jsem barvu marine, kterou zrovna nikdo neinzeroval, tak jsem koupila z inzerátu, kde nebylo reálné foto, jen stažený obrázek nového kočárku. No risk jak blázen. Už bych to nikdy neudělala. Pokud budu ještě někdy kupovat dražší věc, tak jen s osobním převzetím a po důkladné prohlídce. Kočárek byl sice čistý, ale těch vad. Vyšisovaný jak blázen, díra ve slídě jak vrata, zlomené držáky nožní opěrky v konstrukci, na to jsem přišla s prvním nasednutím syna, kdy se mu ta opěrka propadla pod nožičkama... Měla jsem jí ho vrátit. Holt chybami se člověk učí.
Budeš si muset máknout, abys ho pořádně vyčistila, a možná by stál za to i servis.

kocicinka
31. jan 2013

@neslusanka já mám taky s kšírama. Trochu mě to vadí, že tam nejsou normoš pásy. Nevím, jak mi na tom budou držet fusaky a vložky, protože madlo asi sundám. Tím pádem tam nebude ten nožní pás a nebude to mít za co držet. Ty jo, kdyby nešlo sundat madlo, to by mě nas*lo, já ho tam nechci, nám překáží!
Můj je dle dokladů kupovaný v dubnu 2011, nevíte, jaká je to kolekce? V papírech to nemohu najít.

neslusanka
31. jan 2013

@kocicinka koupila jsem na mmb. Stál 5500 + pošta. Kdybych věděla o tom kolu, tak do toho nejdu. Jinak to není tak hrozné, i když jsem skoro brečela jak jsem to prvně uviděla. Celý den špatná nálada, vylívala jsem si to i na dětech, celou noc nespala.... teď už jsem klidná, už jsem ho dala trochu do pucu. Chtěla jsem ji ho vrátit, ale ona nechce. Prý s kolem nic nebylo a neví, jak se to mohlo stát. Podle obrázku, co na to říkáte? Je to ulomené? To asi jen tak navařit, nebo vyměnit celou část. O servisu jsem také uvažovala, ale nevím, kde u nás je. To mě potom vyjde celkem draho. Jsem si rovnou mohla koupit jiný dražší, v záruce.....
Tak jsme se každá poučila, že? 🙂 Už také takovou chybu neudělám

neslusanka
31. jan 2013

@kocicinka tak asi to bude kolekce 2011, když jde sundat madlo. O madlu jsem věděla, že sundat nejde, mě to nevadí. Teď je syn ještě malý, takže ho sklopím dolů k nohám, přikryju to celé fusakem a nevadí to. Na jaro potom už bude bez fusaku, bude sedět, takže bych tam madlo stejně pořád měla. Jen teda ho nemám čím připoutat

kocicinka
31. jan 2013

@neslusanka hele a on ten mimibazar nenabízí nějakou ochranu nakupujících, v případě, jako je ten tvůj? Já myslím, že by měl. Kontaktovala bych provozovatele těch stránek. Na aukru to myslím jde.
Servis zde: http://www.groupfashion.cz/cz/kontakt.html
Píšou, že jsou ze Zlína, to bys neměla mít tak strašné. I když nějakou korunu to stát bude. Mě servis toho Janéčka stál dohromady asi 500,-, a to to máme v Praze. Ale opravit jsem to dát musela....

berynka
31. jan 2013

Ahoj, Brio go byl náš velký favorit a při rozhodování jsem pročítala i tuto diskuzi 😉 . Nakonec jsem po velkém zvažování a vybírání koupila jiný kočárek, ale Brio mi připadá super (jak podle obrázků, tak i ve skutečnosti).
Teď ale píšu, protože jsem viděla fotky, které dala @neslusanka, a to je teda fakt síla 😝 .... respektive hnus! Pokud by to byo jen trochu možné, tak bych chtěla vrácení peněz i za cenu, že bych musela platit poštovné/odvoz. Paní prodávající by taky dostala "pěkné" hodnocení 🙄 . Nevěřím tomu, že i když to není nové a v záruce, tak kupující nemá žádnou "oporu v zákoně" 😕 .

kocicinka
31. jan 2013

@neslusanka no já právě nevím, jestli mi jde sundat madlo. Já to ještě nezkoušela 😅

kocicinka
31. jan 2013

Myslím si totéž, co @berynka

neslusanka
31. jan 2013

@kocicinka jo, ve Zlíně? Tak to máme relativně kousek, to by šlo. Zkusím teda a uvidím. No ochranu to má takovou, že můžu požádat provozovatele stránek ať si zablokuje a dá na černou listinu. To je asi tak vše. Jinak je to na domluvě. Pořád se neměla k nějakému řešení, naštěstí teda se mnou komunikovala. Tak jsem ji já navrhla, ať mi vrátí peníze a já ji kočár pošlu nazpět, nebo ať mi dá slevu 1200Kč a já si to za to opravím. Tak napsala, že o slevě také uvažovala, ale 1200Kč je moc

kocicinka
31. jan 2013

@neslusanka Alespoň 1000,- by ti dát měla. Na tom bych si trvala.Na černou listinu, pokud je to možné, bych ji taky dala.

neslusanka
31. jan 2013

@kocicinka no jo, trvat si můžu, ale pokud nedá, tak nic nezmůžu. Jedině ji bloknout ten účet. Ještě jsem nepsala hodnocení, čekám, co pošle 😀

didusik
31. jan 2013

Ahojte, vedeli by ste mi niektora poradit aky zimny fusak zapasuje pekne do sportoveho bria? Aby bol dostatocne teply a nebol pridlhy alebo prisiroky... Rozmyslala som na emitexom combi 3v1 2012/2013 alebo little angel exclusive outlast. Nemate niekto odskusane? Pripadne ine tipy, co sa vam osvedcili... Velka vdaaka 🙂

bosacka
31. jan 2013

@neslusanka urcite nejde madlo dole? my mame 2010 a da sa to... len je to take schovane, tazko dostupne...
inak s priputanim zalezi vela od dietata, ale aj od kocika. ja moju v briu neputam, nevymysla... a sedacka ma sklon trochu dozadu, takze sa nesmyka. chvilu sme mali iny a tam som ju priputat musela, lebo sa zosmykovala dopredu

neslusanka
31. jan 2013

@didusik mě tam skvěle pasuje Lodger a také Kaiser je dobrý. Emitex moc ráda nemám, je takový tvrdý, takže se těžko přizpůsobuje a má mnoho zipů, šňůrek....

@bosacka já přesně nevím, zda je to 2010 nebo 2009. Ale u některé kolekce to madlo dolů nešlo. Předpokládala jsem automaticky, že nejde, takže jsem to ani nezkoušela. Jak to mám zkusit, co mám kde zmáčknout? Děkuji

zizina
31. jan 2013

Ahojky, tak dnes mi konečně dorazil můj briáček sporťáček. Kupovala jsem ho také už použitý, ale paní ho kupovala v září a jela s ním jen párkrát....takže jak psala, super stav. Jen jeden malý škrábaneček zespodu, na který mě paní upozornila. Je to fakt nechutný, když někdo posílá špinavý kočár. Fakt vizitka o člověku.
Holky, chtěla jsem se zeptat, už se to taky i řešilo. Koupila jsem sporťák bez nánožníku a samozřejmě si ho chci pořídit. Jen jsem pátrala po těch cvočcích pod boudou, za které se dá nánožník připnout....a nic takového jsem tam nenašla. Je možné, že když je kupovaný bez nánožníku, že tam ta páska s cvočky není??? Poradíte??

renata09
31. jan 2013

@neslusanka servis je v Zlíne,u nás na slovensku nie je ☹

renata09
31. jan 2013

@neslusanka ja mám rok výroby 2009 a madlo sa dá dať dole

neslusanka
31. jan 2013

@renata09 aha. Tak proč si furt myslím, že v některé kolekci to nešlo? 😀 A jak prosím na to? Já to zkoušela a stejně mi to nejde

renata09
31. jan 2013

@neslusanka Tiež som to hneď nevedela odpojiť.Sústreď sa na vonkajšiu stranu kde polohuješ nožičky.V tomto kĺbe ale z vnútornej strany musíš zatlačiť. Jednou rukou tlač a druhou ťahaj madlo.Ja to naraz neviem.Prv dám jednu strannu a potom druhú.Musí to ísť.Dúfam,že som to dobre napísala ak nie opravte ma dievčatá,alebo doplnte.

zvalka
31. jan 2013

@neslusanka pozri toto video, davala to tu nejaka kocka nedavno. aj to madlo tam davaju dole 😉

https://www.youtube.com/watch?v=595hXoniOso
neslusanka
1. feb 2013

@renata09 jémine, super, popsala jsi to skvěle, hned mi to šlo 😀

@zvalka děkuji za video, zkoukla jsem a už snad s kočárkem umím vše

tichackova
1. feb 2013

Holky, prosím, poraďte. Koupit nějaký obyč golfky, který bysme používali jen kdybysme jeli někam na dovču, a jinak používat sporťák, nebo koupit nějaký lepší golfky a projezdit v nich celý jaro a léto?

renata09
1. feb 2013

@neslusanka Tak to som rada,že sa Ti to podarilo. 😉

ivetka09
1. feb 2013

@neslusanka fuuuj to co je? to si takto kupila kocik? Vau to je sila ... ja zas kazdy kocík co som predala je nadherne cistucky a vonavucky. Ja by som sa hambila predat takto kocik ... 😠

memek
1. feb 2013

@zvalka vedela som ze sa este niekomu ten link na video zide 🙂

ivetka09
1. feb 2013

@martuli ahoj prave citam diskusku, veru Brio Go je super pre vecsie dieta aj ja mam dobre velkeho macka len teraz mal rok ale uz ma 12 kg od narodenia rychlo rastol a tiez som ako sportak zvazovala aky a kupovala som vseliake az nakoniec Brio Go to vyhralo je to proste bombovy sportiak fakt ... krasne priestranny lahucky krasne sa s nim jazdi je proste uzasny podla mna neolutujes... ja som kupila len spod ruky na odskusanie a prave ho idem aj predavat lebo idem teraz kupovat novy v inej farbe a aj ked ma maly rok aj tak kupim novy lebo tento kocik si to zaslusi ... 🙂

memek
1. feb 2013

Baby ja mam problem ☹ predosla predavajuca mi zabudla poslat tie adaptery na vajicko do ramu. a uz sa nejak neozyva. chcela som kupit a pisala som do eshopu tak mi odpisali ze
-------Prezisťovali sme dostupnosť náhradného dielu, žiaľ dodávateľ adapter na
autosedacku brio go, skladom nemA-------
NEVIEM CO TERAZ 😒 nema to niekto na predaj alebo zapozicanie(nie zadarmo)?

bosacka
1. feb 2013

@tichackova je to na vas... my sme kupili len na dovolenku a stale pouzivali brio, ale zalezi aj od toho, kam a ako nabalena chodis... este sme ho mali nejaky cas v servise a pozicali nam nahradny, bol sice tiez velmi dobry, len som si nevedela zvyknut na maly kosik 😀 do bria dam vsetko co potrebujem aj ked ideme plavat, alebo na cely den prec... alebo von s motorkou ci kocikom 😉