Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bosacka
7. feb 2013

@25nikolla25 my ho mame, minulu zimu sme s nim jazdili este vo vanicke a stacilo to (este s tou krytkou co je ku kociku). a to tam spavala 2 hodiny doobeda a 2 poobede 😀

lulii
8. feb 2013

@25nikolla25 Já mám origo lesklý fusak (hnědý) a jsem spokojená. Celou zimu byl malý teploučký 😉 A určitě by šel i do jiných kočárků, proč ne? 😉
@mahonia Já jsem naměřila korbičku dlouhou 76cm 😉

mahonia
8. feb 2013

@lulii moc díky 😉

ifkael
8. feb 2013

Do tyzdna ma byt nove info o bugaboo buffalo -do terenu kocik.

ifkael
8. feb 2013

Hmmmm

ifkael
8. feb 2013

Jaj..to patrilo do bgb

mirina5
10. feb 2013

maminky, prosim vas ma niektora brio go farbu navy na bielej konstrukcii alebo cerveny na bielej konstrukcii. Ak ano mohli by ste sem hodit nejake fotky. Dakujem

zvalka
11. feb 2013

@mirina5 na str. 112 som davala foto plastenky, a tam je sportak navy na bielej. 😉

memek
11. feb 2013

huraaa prisli mi adaptery na vajicko 🙂

mirina5
11. feb 2013

@zvalka dakujem, je krasny. Zajtra sa dozviem pohlavie, ale asi aj ked to bude baba, tak kupujem navy.

zvalka
11. feb 2013

@mirina5 ja som to mala rovnako ako ty. chcela som NAVY tak ci tak. este som nevedela pohlavie, ked som ho kupovala. lebo by som chcela aj pre dievcatko 🙂

kejtykejla
11. feb 2013

Zdravím všechny majitelky kočárku Brio 🙂 , ráda se do této skupiny přidám, neboť Brio nám slouží už 3.měsíc a jsem s ním max. spokojená. Je lehoučký, ve sněhu se mi s ním jezdí dobře a náš prcek v něm spinká jako dudek 🙂 Od paní Moniky jsme si jej nechali trochu pozměnit, neboť jsem nechtěla, aby Tobik koukal na černé (když náhodou nespí). Tento kočárek všem vřele doporučuji🙂

kejtykejla
11. feb 2013

Naše Brio

olimon
12. feb 2013

@kejtykejla krásne sovicky 🙂 my mame ružové 🙂

fvarga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimik79
12. feb 2013

aj my mame Brio go a odporucam,maximalna spokojnost

pinzeta
12. feb 2013

ahojte, vedeli by ste mi niektora poradit, kde by som zohnala podlozku do Brio go - sportaku.
dakujem

lemac
13. feb 2013

ahojte, pridavam sa k vam, vcera mi prisiel vonavucky Brio Navy na bielej konstrukcii, tak sa tesim. Len sa mi zda strasne velky, je na celu izbu, v predajni sa mi zdal mensi, ale tak to je asi len pocit, ked prvy krat drzim kocik v ruke...

tichackova
13. feb 2013

Prosím prosím, jakou máte tašku na kočár (sporťák)? Mám tu original, ale je to na houby, strašně sjíždí....-|

ivett
13. feb 2013

@tichackova ja si Brio budu teprve kupovat,ale tasku mam uz delsi dobu od J J Cole Collections Swan a Elodie detsils Retro,podle me sedi na kazdy kocar,ta Swan ma i poutka...

tichackova
13. feb 2013

@ivett Která je to ta JJ cole swan? Vůbec jí nemůžu najít😕 Já bych právě potřebovala nějakou na poutka, aby to šlo z každý strany přichytit. U korbičky mi to nevadilo, že mi sjíždí, ale u toho sporťáku je to na pytel😒

memek
13. feb 2013

@tichackova nie je jendo ci na sportak ci na hlboku cast? ved konstrukcia je vzdy ta ista. ci ako myslis ze sjizdi? ja mam original brio taky ten postovy typ, faktom je ze som ju este velmi nepouzivala ale prave dnes som ju zavesila na kociar pomocou tych suchych zipsov a celkom drzi.

bulinka27
13. feb 2013

my tiez testujeme prve dni novy kocik Brio - cerveny na bielej konstrukcii. je skvelyyyyyyy 😀 zatial som velmi spokojna! tiez by som rada este nejaku tasku k nemu....

tichackova
13. feb 2013

@memek To jo, konstrukce je stejná. Ale když mi padala taška na korbičku, bylo mi to fuk. Ale u toho sporťáku mi padá na tu boudu a přijde mi, že to tam musí Elišce u hlavy vadit.

ivett
13. feb 2013

@tichackova ne swan ale swag,jsem se pspletla 😀 Tato to je http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/br...

tichackova
13. feb 2013

@ivett Jo tááák, jsem si říkala jak to, že jí nemůžu najít😀 Ty brďo, to je ale pálka...😝

lulii
13. feb 2013

@tichackova Tak zkus nejdřív tyhle "úchytky", tam když připneš tašku, tak ty úchytky sjíždět určitě nebudou, jsou z kůže 😉
http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/br...
Já je plánuju koupit, protože ně pořád nebaví to tam poutat kolem rokojeti, takhle to nacvaknu na karabinku a bude 😀

ivett
13. feb 2013

@tichackova palka to je,ale stoji za to,mam ji uz od dcery a nechavam i na druhe,tak se ve finale vyplati,ma i prebal.podlozku,tasticku a ty uchytky,je dost prostorna a pritom elegantni,nelituju ze jsem ji koupila...Ta od Elodie je spis pytel,na patentku,ma jen jedno ucho,zadne uchytky...

tichackova
13. feb 2013

@lulii Ahááá, jsem netušila, že se dají koupit zvlášť! Super, díky moc za tip!😉 I když nějakou hezčí tašku by to stejně chtělo...😀

faraya
16. feb 2013

Ahoj, holky, prosím o rychlou radu, fakt spěchá. Je kompatibilní korbička 2010-2011 na konstrukci 2013? Nevíte někdo? Měnilo se to uchycení?