Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bosacka
16. feb 2013

@faraya pokial viem, malo by to byt kompatibilne, ale nemam oficialne vyjadrenie, takze z mojej strany bez zaruky 😉

ivett
17. feb 2013

@faraya já doufám, že ne, protože sama mám korbičku starší a nový sporťák 2013 budu kupovat letos, tak doufám, že pasovat bude, je k tomu adaptér a ten je pořád stejný mám pocit, takže bych se toho nebála...

faraya
17. feb 2013

@lulii Ahoj, úchyty jj cole nejsou z kůže, je to takový nejobyčejnější výlisek z umělé gumy, ale nikdo nic jiného nenabízí a tyto plní svůj účel dobře, tak je mám a jsem s nimi spokojená, jen jsem si povzdechla nad kvalitou za rozumnou cenu🙂

A jinak díky za rady ohledně korbičky, kupuju tedy a těším se na jízdu s Briem🙂
Mmch máte někdo zkušeost s těmi terénními koly?

lulii
17. feb 2013

@faraya Aha a já měla za to, že je to aspoň kůže, ale jestli to i tak splní účel 😉 Moc díky za upozornění 🙂

ivett
17. feb 2013

@lulii kuze to neni,ale nejlevnejsi guma taky ne,ja je zatezuju dost,teda driv,a jsou porad jak nove,vydrzi,urcite to neni sunt...

jaya
17. feb 2013

Ahoj holky, jsem tu nova, zatim chci kocarek teprve poridit. Muzete mi dat nejaky dobry tip? Kde levne a dobre poridit? Diky

mozolka
17. feb 2013

Ahojky , prosm Vás máte někdo zkušenosti z Nosičem Chipolino ?
Děkuji

memek
18. feb 2013

@jaya ahoj asi zalezi podla toho aky chces model ci 2011,2012 ci novy a ci chces uplne novy teda alebo od ruky, akej farby a pod.

jaya
18. feb 2013

@memek Ahoj, asi bych spis novy. Model 2011. Chci ale koupit takovou barvu, ktera se pak bude dobre prodavat...

memek
18. feb 2013

tak dnes mi prisiel balik od p.moniky ktora sije nove potahy na brio podla vasho vkusu a chuti. dosli mi dve podlozky obojstranne a jedna sportova strecha a madlo. vyzera to vsetko perfektne potom pofotim a prihodim fotky. usila to velmi pekne, rovno a profesionalne sedi to paradne. odporucam. plus dodam,ze sa snou velmi dobre komunikuje a je velmi mila a ochotna. 😉

memek
18. feb 2013

@jaya no co sa farby tyka to musis sama vybrat aka bude najlepsia. ja som kupila od ruky hnedy a ja si myslim,ze to je tak univerzalna farba ze sa hodi aj pre chlapca aj pre babu aj ked my cakame chlapceka. mam k nemu ale usite doplnky v zelenej aj vo svetlej farbe. takze ak das k hnedej doplnky napr. v ruzovej ako tu pridala fotky jedna mamicka tak bude vhodny aj pre dievcatko. potom este asi seda a cierna je univerzalna aj ked som citala ze na tej ciernej dost vidno prach a smuhy osobne sa mi nepacia cierne kociky pre deti,ale to je iba moj nazor ;)
tak skus popozerat inzeraty su teraz aj rozne vypredaje v eshopoch kedze uz je novy model.

jaya
18. feb 2013

@memek Takze takova ta pekna fialova nebo seda, to je model 2012? A jsou navzajem kompatibilni? Treba sportak 2012 a k tomu korba/vajicko 2011? A jinak souhlasim, cerna se mi k miminku taky nelibi.

memek
18. feb 2013

@jaya vies co neviem ti povedat ci su kompatibilne ale zda sa mi ze model 2011 a 2012 ano ale naisto to neviem to bude lepsie ked sa popytas dovozcu stranka fashiongroup alebo ked si vyskusas to co ides kupovat ci to sedi na rame ale co som si tak vsimla tak rozdiel medzi 2011 a 2012 bol vraj v materialoch a vo farbach. az na 2013 vymysleli predne velke kolesa tie sa nedaju dat na starsie typy kocikov. asi som ti velmi nepomohla 🙂
seda sa da pekne kombinovat s ruzovou modrou zelenou oranzovou s fialovou uz mas asi menej moznosti a nie kazdy by si trebars kupil fialovy kocik pre chlapca. seda je asi viac unisex. a s bielym alebo ciernym ramom chces? ci to je ti uz jedno?

jaya
18. feb 2013

@memek Praveze s cernym ramem bych chtela,ale mam pocit, ze ten fialovy jsem videla jenom na bilem ramu. Da se nekde koupit ram zvlast?

memek
18. feb 2013

@jaya ram asi nie, mozno este tak sportovu cast kupis niekde s ramom samostatne ale cisto ram asi nie

jaya
18. feb 2013

@memek Moc ti dekuju za vsechny informace! A kdyz teda se chysta Brio Go 2013, nechystaji se taky nejake vyprodeje modelu 2012? Nevis, jestli se o tom nekde nepsalo?

memek
18. feb 2013

@jaya nemas vobec zac, pisem len to co som sa tu na forach docitala. model 2013 sa uz predava takze uz mozno najdes niekde na eshopoch vypredajove ceny treba pozerat striehnut. ak budes kupovat kocik od ruky tak si ho radsej pozri osobne ak budes mat moznost niektore mamicky predavali kociky v strasnom stave ako spinave a pod. ved par stran dozadu tu najdes aj fotky co niektorym doslo domov. ja som nastastie nemala tento problem a to som ho brala od ruky komplet 3komb. v zaruke za 12tis Kc ta pani bola z ciech a posielala mi kocik z Rima a nastastie vsetko dobre dopadlo. Takze drzim palce. a kedy mas termin?

jaya
18. feb 2013

@memek Az 21.10. :D Takze mam na nakup asi 8 mesicu ;) Chtela jsem jenom trochu zasondovat.

memek
18. feb 2013

@jaya to mas na jednej strane este casu na strane druhej pokial nie si poverciva tak si mozes kupit kocik po prvom trimestri cely si ho nachystat tak ako si budes chystat aj dalsie veci 🙂 ja som ho kupila v 5-6m a nelutujem lebo teraz uz sa mi nechce ani po obchodoch behat a zhanat veci vela nakupujem ked tak cez internet aj to vyjde fakt o dost lacnejsie a donesu mi to az domov.

josenka
18. feb 2013

@memek Prosím ťa, ako si si vyberala látky? Len z toho, čo má v ponuke, alebo aj nejaké iné? Tiež som kúpila hnedé brio z druhej ruky, ale iba športovú časť a veľmi zvažujem, že by sa mi zišla nová strieška a podložka. Podložku by som si aj sama ušila, ale na striešku by som sa veru nedala. A ako dlho trvalo, kým ti to ušila? Prípadne, koľko ťa to vyšlo - ak to nie je príliš nevhodná otázka, mohla by si možno do IP? Ďakujem veľmi. 😉

memek
18. feb 2013

@josenka ahoj vies co vyberala som si latky na tych strankach co uz tu predtym pisali ine maminy, ktore im vlastne odporucila pani monika. Vybrala som si latku podla toho aka sa mi pacila, vobec sme neriesili material ci je nepremokavy a pod. A mam dve obojstranne podlozky (som rada ze ma ukecala ze nech nie su rovnake ale ze z jednej strany bude jednofarebna latka a zdruhej ta co som si vybrala, lebo mozem este viac kombinovat) , madielko a strieska. cele aj s postovnym ma to stalo rovnych 60e a trvalo to dokopy s vyberom latok az po dnesne vyzdvihnutie asi mesiac. Fajn je ze ma ucet ja na slovensku a nemusi sa tam spekulovat ako poslat peniaze a pod.

josenka
18. feb 2013

@memek Tak to je super, normálne si ma potešila. Pridáš aj tie fotečky? Strašne som zvedavá, čo si si vybrala. A tú striešku ti podšívala z vnútornej strany tou istou látkou ako zvrchu?

memek
18. feb 2013

@josenka pridam fotecky ale az zajtra nech ich pofotim na dennom svetle. nafotim ti aj jednotlive casti aby si videla ako to vyzera nech to nemusim opisovat

kleido
19. feb 2013

Pani Monika je fakt super,dala som si u nej sit podlozku do vajicka,do kocika obojstranne,nanoznik na korbu aj do sportoveho,nepremokavu tasku do nakupneho kosika chranice na pasy a madlo.Stalo ma to s postovnym 114,vsetko je obojstranne a krasne,sice sme sa dlhsie dohadovali,ale boli sviatky a stalo to za to,je velmi zlata.Zatial mam len tuto foto,podlozku ani nevidno 🙂

caress
19. feb 2013

Maminky, mám problém s aretací u BRIA... nevím, jestli aretaci nastavuji správně, ale vždycky jsou kolečka otočná, ale po chvilce jízdy se zablokují a otáček již nejdou... Návod nemám, tak to možná dělám špatně... v jaké poloze má být aretační kolečko otočeno, aby kola nebyla blokovaná? Nemá někdo nafoceno? Nebo neřešilo se to tu někde? Nic jsem nenašla... Děkuji moc

matym
19. feb 2013

@memek Prosim ta mohla by si mi poslat link na pani Moniku? Chcela by som ju kontaktovat a tiez si vyparadit nase briicko. 🙂 Dakujem velmi pekne

memek
19. feb 2013

@matym http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?... tu su ukazky jej prac a jej email
kocarkov zavinac gmail.com

memek
19. feb 2013
memek
19. feb 2013

ospravedlnujem sa ,ze som to nahrala tak bokom ale nevsimla som si nikde tlacitko na rotaciu 🙂 to su podlozky od p.Moniky na hnedom briu. aj kvalita foto nic moc ale nechcelo sa mi ho tahat vonku lebo dnes je zima. 😒

matym
19. feb 2013

@memek dakujem za kontakt aj fotky. vyzera to super. uz som pani kontaktovala.