Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

matym
19. feb 2013

este by som sa chcela opytat aka je to latka na korbicke. je to bavlna? nepremokne to?

memek
20. feb 2013

@matym je to bavlna a ked bude prsat isto to premokne,ale nejaky navlek to poriesi. ja som si tu svetlu verziu urobila hlavne na teple slnecne dni aby bola svetla strieska

slavkav
20. feb 2013

baby chcem sa opytat - nenechavaju vam v kolesach kamienky diery? ja som mala asi 2 vacsie - a zanechali mi cca 0,5cm dieru ...

slavkav
20. feb 2013

inak keby niekto mal zaujem - toto je myslim super akcia http://www.detskyrajlili.sk/predeti/0/0/2/36

rivatha
20. feb 2013

Ahojte! Mate niektora v Briu fusak Elodie? Nesmyka sa v sportovej verzii? Ako ste spokojne? 🙂

apolenka6
20. feb 2013

@slavkav chcela som ho objednať cez net a nejde mi to vložiť do košíka -teda nie je tam,že kúpiť 😨 zajtra tam zavolám 😕

madormi
20. feb 2013

@kleido krásnéé. jeslti máš z této látky podložku tak jí nejdřív lehce oper- mám též a když se malá potila pouštělo to trochu barvu 🙂

apolenka6
20. feb 2013

@rivatha už som to našla ,musela som si vyhľadať kočík v predaji a tam objednávať nie na akciovej stránke ktorú si dala 😉 tam to nešlo 🙂 zajtra tam aj tak volám ,lebo peniaze chcú na účet a ja by som chcela platiť na dobierku pri prevzatí 🙂

martuska75
21. feb 2013

@slavkav kamienky sa do týchto kolies zapichujú. Je to proste taký materiál. Potom pri kočíkovaní vypadnú. Kolesá nie sú nafukovacie ale také gumené tak to jednoducho funguje. Sú tam potom drobné dieročky. SEm tam sa rozjazdia a zase ich nevidno.. Aspoň takú mám skúsenosť. Robí to od prvého jazdenia 😉

martuska75
21. feb 2013

@matym je to bavlna a tým pádom je to premokavé. Búdička je vhodná skôr na leto, aby neprehrievali tie tmavé búdičky. Zase na podložku je lepšia bavlna ako ten nepremokavý material. Ale pani Monika ti to ušije z čoho chceš. Tiež mám veci šité od nej a maximálne odporúčam. Robila mi okrem podložky aj organizér na rúčku a cestovný obal na kočík.

martuska75
21. feb 2013

@caress už si to s tou aretáciou vyriešila????

apolenka6
21. feb 2013

@martuska75 ahoj! som tu nová a máme v pláne kúpiť brio go 3-kombináciu ..samozrejme bez nánožnika na špotový všetko sa dokupuje ,tak by som si nekúpila originál ,ale hned by som si dala ušiť niečo iné od Moniky 😕 dobrý nápad myslíš? nemám na ňu ani kontak ani predsatvu koľko to stojí mohla by si mi dať prosím info ? 😕 veľmi pekne dakujem
a či je dlhá doba na čakanie 😕 viem samé otázky 😝

slavkav
21. feb 2013

@apolenka6 aha to neviem. neskusala som. ja uz mam kocik

slavkav
21. feb 2013

@martuska75 dakujem 🙂

martuska75
21. feb 2013

@apolenka6 vieš čo nánožník mi nešila lebo tam bol už originál a nám úplne stačil. Ale teda so všetkými vecami čo nám šila som bola spokojná. Cenu ti nakalkuluje podľa látok ktoré si vyberieš už si to presne nepamatám ale nechali sme tam nakoniec cez 100 eur 😀 😀 😀 . Kontakt nájdeš najlepšie cez mmb má nic nojba - tu máš napr. link http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248&no.... Daj vedieť či si ju našla. Čakať sme dlho nečakali ale asipodľa toho koľko toho pani má. ČO ja viem 2 týždne. Potrebuješ to presne? Dosť dlho trvalo než som si vybrala látky 😀 😀 😀. Normálne si popozeraj dopredu látku a ona ti ju odtial objedná. Napr. na http://www.veselajehlicka.cz/ ale mne objednávala tuším z www.dumlatek.cz ved si jej napíš určite ti stránky odporučí. Bola veľmi zlatá a trpezlivá a dalo sa s ňou poradiť.

apolenka6
21. feb 2013

@martuska75 Veľmi pekne dakujem za info súrne mi to netreba pôrod mám až v lete ,ale chcem byť pripravená a všetko si objednať pokúpiť čo treba 🙂 všetko si pekne popozerám a veľmi pekne dakujem za obsiahlu správu 😉

sasena033
21. feb 2013

kočky prosim Vas nedavno som tu videla link s taskami na kočik nie je to origos brio boli tam kadeake farebne kombinaccie 🙂 stala okolo 20€ neviem to najst.. ta original postovy typ je nespratna a na jar chcem niečo mensie ak by ste mali nejaky link vopred dakujem

slavkav
21. feb 2013

@apolenka6 mne tam ide dat, ze kupit - tebe nie?

apolenka6
21. feb 2013

@slavkav už sa mi dá 😅 dnes sa objednáva je už zajednaný som tam volala tak super cena a verím,že budeme spokojníí 😉

apolenka6
21. feb 2013

@slavkav a dakujem za info !!!! ne nekúp ho ked máme naň zálusk aj farbu trafili 😅 takú mám rada ,síce som ,len v 18tt ale treba kupovať ked je super cena a na povery neverím 😝

matym
21. feb 2013

@martuska75 , @memek - dievcata dakujem za vase rady. ja chcem tiez striesku svetlu na leto, aby to trocha aj prefuklo, takze mate pravdu, ze to netreba z nepremokavej latky. Pani Monika sa mi uz aj ozvala a poslala mi link na tuto stranku - melluzínka.cz , aby som si tam pozrela latky. Tak idem na to 🙂 🙂 🙂

matym
21. feb 2013

dievcata, takze ta melluzinka.cz neexistuje. Ale spravne je http://www.umelluzinky.cz/

memek
21. feb 2013

@apolenka6 ja som tiez chcela hnedu je to podla mna vyborna ponuka oplati sa kupit.

apolenka6
21. feb 2013

@memek ved dnes sa objednáva ,len mm príde z práce a ide sa na to 🙂 sa teším 🙂

apolenka6
21. feb 2013

@memek som ti ho pozerala v albume ,ty máš aj krásnu konštrukciu ,my budeme mať čiernu ale aj tak sa oplatí 😉 to už by bolo moc radosti aj farba konštrukcie akú by som chcela 🙂 čierna bude fajn

memek
21. feb 2013

@apolenka6 super, ja som velmi spokojna ze som si vybrala brio. paci sa mi dizajn, lahkost nie je preplacany neviem cim vsetkym, konstrukcne super rieseny ze sa posklada raz dva do malych rozmerov plus lahky, a ze si mozeme nechat na neho usit co len chceme 🙂 ved to je super

apolenka6
21. feb 2013

@memek áno toto boli moje kritéria čo si vypísala aj jané muuum mal podobné ,len športová časť bola úžasne malá ..a my pôjdeme na zimu do športovej časti to by nebolo možné tam dať fusak aj dieťa 🙂 a tuto je aj košík veľký 😅 😝
a to šitie je fak lákadlo ,paráda 😵

memek
21. feb 2013

@apolenka6 mame asi rovnaky vkus ,ale poviem ti ze aj cierna je v pohode a za tu cenu ozaj nie je o com premyslat. ja som ho za tolko kupila od ruky este s rocnou zarukou.

memek
21. feb 2013

jedine co uvazujem je ci mam dokupit isofix zakladnu ale asi na to kaslem.... ci myslite,ze je to fakt dobra vec?

apolenka6
21. feb 2013

@memek to je detail čierna 😉 ja ešte neviem čo budeme mať a hnedá sa krásne kombinuje ak bude baba dám tam ružovú,fialovú deku-doplnky a ked chlapec tak tyrkysové alebo zelené doplnky deku 😵
a ked je cena dobra tak sme ho kúpili aj ked niektoré čakajú až do 8 mesiaca ,ked sa má niečo stať stane sa to aj tak či máš kočík ,či nemáš a ja verí,že všetko dobre dopadne 😉