Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

enah
17. okt 2013

@zlatat prepac, urcite bude vsetko dobre. Mna vystrasil len tento adapter http://www.mall.cz/autosedacky-prislusenstvi/br...
ale pasuju aj starsie.)

zlatat
17. okt 2013

@enah 😵 dík
fíha, takýto som ešte nevidela

pellullinka
17. okt 2013

Ahoj briacky,co říkáte na chystaný brio go next? Líbí se vám s ksiltikem? A co nafukovací zadní kola?

pellullinka
17. okt 2013

Dobrý večer,mužů se zeptat jestli máte originál tašku do košíku?

@enah

enah
17. okt 2013

@pellullinka ano, je super, odpovedala som asi stranku dve dozadu a v mojom albume su fotky.

PS: Damy, rozhodla osm sa pre Lodger aj s vlozkou dufam, ze to bude ok... chcela som tu najst nejake foto ale mala mi neda cas hladat. A na ziadost manzela kupujeme novu autosedacku na kasa.cz je o 1000Kc prave lacnejsia.)

ellysa
17. okt 2013

Tak sme sa prave pridali k lazaretu.oli vracia kazdych 15 min.predpokladam ze zajtra to ma maly dnes pili z jednehopohara

sabi.m
18. okt 2013

@pellullinka Kšiltík perfektní, měli by udělat i klasiky 🙂 Moc se mi nelíbí vzhledově ta kola, no jsem na něj zvědavá ve skutečnosti, líbí se mi celkem ten neon, ale bílou konstrukci jsme už měli, příště bych raději černou 🙂 Myslím, že bude i těžší, díky těm nafukovacím kolům 🙂

sabi.m
18. okt 2013

@pellullinka Mám ji doma 😉

pellullinka
18. okt 2013

Co máš doma?@sabi.m
taky se mi ty kola moc nelíbí,přijde mi s nimi i v kombinaci s ksiltikem jako tank :D
ale jelikož ještě nemám zkušenost s normálním,tak nevím. Myslíš,že případně půjdou kolečka vyměnit i u kolecke 2013 a normal go?

zlatat
18. okt 2013

tak kočky, kočík aj autosedačka už je doma - júj tak sa z neho vytešujem 🙂 Staršia vanička sa bez problémov dá nasadiť na konštrukciu 2013 ( to pre info, keby niekto potreboval )
Vzali sme autosedačku Cybex Aton 3 a s adaptérmi Maxi cosi úplne bez problémov ide nasadiť na konštrukciu. Inak tá autosedačka je skvelá, v polohe pre novorodenca má taký sklon, akoby bábo takmer ležalo - veľmi sa teším, že som práve túto sedačku vybrala
Rukoväť má trošku vôľu, ale to je asi normálne u vštkch kočíkov s kĺbovým polohovaním že? Aj Nomad to takto mal čo si pamätám

zlatat
18. okt 2013

@pellullinka mne sa tiež tie kolesá nepáčia - teda pri tom novom Briu Next

sabi.m
18. okt 2013

@pellullinka Myslela jsem tu tašku do košíku, ale pak jsme si všimla, že už odpovídala enah 🙂
Přesně tak, taky jsem si říkala, že s těmi koly vypadá jak traktor 😀 Ale uvidíme, jak bude vypadat ve skutečnosti, snad to bude brzy, chci se kochat 🙂)) Jinak ty nové barvy u Go nic moc, takové tmavé 😒

pellullinka
18. okt 2013

@sabi.m jo,jasně 🙂 zaujalo mě právě,jak psala enah,že je tam jakoby ta stahovači snurka,že se tam vejde víc i na výšku. No,prý v čr někdy na jaře,takže tak unor-duben? Já mám právě v dubnu termín. A barvy se mi nelíbí. Já chci šedý,ale tohlw mi přijde jak takové ty dzinoviny a to se mi nelíbí. Ale zajímalo by mě,v případě,že bych chtěla ty nafukovací kola jestli to pak půjde změnit i na ostatních konstrukcich :D

noky1987
19. okt 2013

Prosím mamičky o radu, chcem si vytuningovat brio, len si neviem vybrať, mam červený na bielej konštrukcii a je pre chlapca. Prosím poraďte aký vzor, alebo farbu vybrať aby to bolo vkusne ? Co som pozerala u Moniky inšpirácie tak boli na čierny a hnedý. Ak máte niektorá takúto kombináciu mohli by ste tu dát fotky ? Veľmi pekne ďakujem 🙂

lenka1993
19. okt 2013

Uz aj my mame 🙂. Zenusky nepredavate niektora original plastenky na sportak aj vanicku?

vvverunka
19. okt 2013

@noky1987 já bych volila černou a bílou, víc už ne, 3barvy na kočárku mi přijdou až ža

pellullinka
19. okt 2013

Koupím hlubokou korbu na brio go rok 2012 nebo 2013 nejlépe šedou,případně černou barvu

noky1987
19. okt 2013

@vvverunka ďakujem, aj ja som nad tým rozmýšľala 🙂

enah
19. okt 2013

@zlatat "Vzali sme autosedačku Cybex Aton 3 a s adaptérmi Maxi cosi úplne bez problémov ide nasadiť na konštrukciu" ??? wau! to som nevedela a prave to som chcela najviac Cybex... ach jo. uz mam objednano, a do stredy sa musi poslat... 🙄 vazne sedi prefektne? Odkial si o tom vedela, vyrobca urobil adapter pre Cybex jedine na Brio Happy a Sing.
AD. vola na rukojeti - vobec nema ani tie "knoflicky" na polohovanie rukojeti sa nehybu, vsetko pevne sedi.

enah
19. okt 2013

pr
@zlatat preco ste vybrali cybex aton 3 a nie iny?

caress
19. okt 2013

Prodávám příslušenství ke kočárku BRIO, spíše pro holčičku.

- růžovo-malinová lesklá podložka, boudička, potah na madlo CENA = 750,-
- zlatá lesklá boudička, potah na madlo CENA = 450,-
- originál BRIO fleesová červená kytičková podložka, CENA = 350,-
- taštička na pláštěnku a jiné drobnosti, na zip, černá, s růžovými čárami, přichycená před úložným košíkem, super věc.. pláštěnka Vám nezabírá místo v košíku.. CENA = 150,-
- stříbrný lesklý nánožník, šitý na zakázku, 2 zipy po stranách CENA = 550,-

zlatat
20. okt 2013

@enah chcela som čo najbezpečnejšiu a najpohodlnejšiu autosedačku - hľadala som info na nete a našla som, že táto je priestranná, upravená tak, aby bola vhodná aj pre predčasniatka a hlavová opierka je polohovateľná do 8 polôh. Má vylepšenú ochranu proti bočným nárazom a super veľkú striešku, tak vyhrala ... a ako smesi ju vy&dvihli v obchode, tak som ňou bola nadšená - uvidím,keď dám do nej bábo, ale už na 1.pohľad vyzerá, že v nej nebude tak zalomené, ako v mnohých autosedačkách

zlatat
20. okt 2013

@enah adaptér pasuje Maxi cosi a pýtala som sa na to vo viacerých obchodoch a ked mi napísali, že by to malo sedieť, tak som to riskla a naozaj sedí.
tu je foto:

laleal
21. okt 2013

@zlatat táto autosedačka vyzera na briu užasne 🙂 Prosím ťa,porovnavala si ju aj s maxi-cosi?Je lepšia než maxi-cosi autosedačka-myslím či je priestrannejšia a bezpečnejšia? Kde a za kolko si ju kupila?Značka?tuším cybex?

laleal
21. okt 2013

@pellullinka ahoj,ten brio go next bude v predaji až od buduceho roku?máš link na nejaku SK alebo CZ stranku?píšeš že ma zadne nafukovacie? ☹

laleal
21. okt 2013

@pellullinka inak,mne sa celkom páči,len na zahraničnej stránke som ho videla iba v 4 farbách 😒 je trocha iný,ale zaujímavý..tie zadne nafukovacie neviem neviem,nie som zrovna zastanca nafukovacích kolies na kočíku..ale ten šiltík na vaničke a šporťakuj je fajn a aj kolesa maju novy dizajn...som zvedava kedy ho budu mať aj naši SK predajcovia na stranke a prečítam si k nemu viac 🙂 a snad bude aj viac farieb 🙂

pellullinka
21. okt 2013

Ja koukala na zahraniční stránky,myslím,že přímo brio,že nikde jinde ještě není. Četla sem,že by měl být na jaře 2014. A pochybuju že bude hned na jaře více barev,možná časem
@laleal

zlatat
21. okt 2013

@laleal značka Cybex Aton 3 ... teda tá najnovšia a v testoch dopadla veľmi dobre - v roku 2012 vyhrala vo svojej kategórii a tento nový model je vylepšený oproti vlaňajšku tým, že má polohovateľnú opierku hlavičky do tých 8 polôh.
Maxi Cosi som v ruke nemala, ale čo som si zisťovala rozmery, tak ich má podobné ako Cybex
http://auto.rodinka.sk/autosedacky/testy-autose...

Kúpila som ju tu http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... a vzala so aj základňu Belted - tú lacnejšiu, lebo nemáme v aute isofix

zlatat
21. okt 2013

@laleal ja som kdesi čítala, že by mal doraziť niekedy v apríli 2014 a tiež sa mi páči, aj tie vychytávky sú super, len nafukovacie kolesá sú u mňa mínus ... a farebné kombinácie som aj ja videla len tie 4 čo nie je bohviečo 😖

zlatat
21. okt 2013

@laleal jó a tú striešku má Cybex lepšie riešenú ako má Maxi cosi a neviem ako je to s polohovaním v Maxi cosi - do koľkých polôh ide nastaviť hlavovú opierku - a či to vôbec ide, či tam nie je len novorodenecká vložka, ktorá sa potom vyberie a posúfajú sa výškovo len pásy
Ešte som čítala, že Cybex má hlbší sed pre väčšie detičky, teda má viac miesta na nožičky a tým pádom by mala vydržať dlhšie
http://cybex-online.com/cz/carseats/aton3.html