Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

laleal
21. okt 2013

@zlatat no presne tie nafukovacie kolesa by mi vadili a aj tie 4 farby nie su bohviečo 😖 asi zostaneme pri našom briu 2012 😅 uvidíme 🙂

laleal
21. okt 2013

@zlatat dakujem za info,tá autosedačka je veeelmi pekna 🙂 😵 nečakala by som že sadne na brio a na adaptery maxi cosi,super! 🙂

lilianka1199
21. okt 2013

Zienky, ak niektora potrebujete fusak na zima a podlozku z lim. kolekcie - metalova siva, tak mam na predaj, inak fusak je uzasny, neprefukne ho a aj ked je tensi, tak je termo 😉

lilianka1199
21. okt 2013

@pattyo lodger som mala a hned aj predala, mne nejako nesadol, brio je super-je tensi, takze sa v pohode vojde do kocika a zaroven je termo, neprefukne ho.

pattyo
22. okt 2013

@lilianka1199 Díky moc za info, nakonec ho pořizovat nebudu........až bude malá chodit...vím,ještě si počkám..tak by ten spodní díl byl pořád asi špinavý od botiček..........mám fusak, který jde ten spodní díl úplně odepnout,takže botičky budou trčet ven🙂 ten lodger jsem chtěla na jaro podzim.... nebo jako náhradníka🙂 ale i tak díky za info🙂

krizovam
22. okt 2013

Prodám stříbrnou boudičku na hlubokou korbu Brio go, cena 300.

aristokratka
22. okt 2013

@zlatat prosím ta a aké vychytávky má mat nové brio? teda okrem striesky a kolies?

zlatat
23. okt 2013

bude sa predávať aj klasické Brio Go http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=s...
a táto slivkovo fialová je krásna 🙂

laleal
23. okt 2013

Nemôžem si pomôcť ale tie kolesa mi tam nepasuju ☹ niektore vychytavky su fajn ale tie kolesa a len 4 farby...napr.vaničku by som si vôbec nevedela vybrať...chcelo by to niečo veselšie..šporťak by sa dal ten neon ale inak... 😒

ivett
23. okt 2013

mě ty kola přijdou super, krásné, rozhodně lepší než co je tam teď, to je jediná věc, co by mi na Briu vadila, že ty kola po první procházce vypadají jak rok používané, na těch gumových to vidět nepůjde...ta stříška je super 😉 dobré vychytávky...

aristokratka
25. okt 2013

povodne som chcela brio 2013tku ale kvoli tym kolesam si pockam na to nove brio 🙂 farby nic moc jedine neon...ale tak co uz. Neviete kto je distributorom na slovensko? Rada by som vedela kedy ho uvedu do obehu

pellullinka
25. okt 2013

@aristokratka mě se čekat nechce,ale četla sem,že kolečka půjdou i na jiné kolekce,takže kdyby nejhůř bylo tak kolečka vymenim 🙂
distributora neporadim,ale měl by být v čr březen,duben 2014

adelin3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mackova11
27. okt 2013

mne sa ten nový brio go next, strašne páči aj tie kolesá sa mi zdajú lepšie, tak uvidíme, len tá cena bude podľa mňa riadna pálka :D

lyfuska
27. okt 2013

Baby potrebujem radu.. Ak sa ma sprave zapinat nanoznik na sportovej casti? Mam 2012

zlatat
27. okt 2013

@lyfuska neviem ako je to v 2012, ale čo mám ja 2013, tak mi to spravili v obchode - dali dole striešku a tam, kde sa strieška zacvakáva, tak napasovali z nánožníka tie pásiky s dierkami a do tých dierok potom dali tie tyčky zo striešky a zacvakli

vvverunka
27. okt 2013

@laleal mě by nevadily barvy ale vaha 17kg jako síla!

vvverunka
27. okt 2013

@aristokratka distributor pna slovensko je stejný jako na český trh - firma groupfashion ze zlina, kocarek super, ale 17kg to aby ho clovek vozil samotne!

aristokratka
27. okt 2013

@vvverunka cooo 17kil kde si to citala? Kaslem potom na take brio taky tank mam a staci mi ...

zlatat
27. okt 2013

@vvverunka to kde si našla, že 17 kg? Ja som našla, že bude o 1 kg ťažší ako terajšie Brio vďaka tým kolesám @aristokratka

vvverunka
27. okt 2013

@zlatat na origo strankach brio - kola přes 9kg

vvverunka
27. okt 2013

@aristokratka klasicke brio ma 11,4-12,7kg dle toho jestli mate sporotvni cast nebo hlubokou korbu.

zlatat
27. okt 2013

@vvverunka no veď konštrukcia + kolesá - 9,13 kg + sedačka 3,9 kg to máš dokopy 13 kg a nie 17 ako ty píšeš ... aj na tej stránke, ktorú som ja priložila píšu, že bude vážiť okolo 13 kg

zlatat
27. okt 2013

no s hlbokou trošíčku viac ale určite nie tch 17 kg

vvverunka
27. okt 2013

@zlatat ahááááááááááááááá mě to přeložilo blbe🙂))))))))omlouvám se 😎

vvverunka
27. okt 2013

@pellullinka aby ale kolečka byla, je težké sehnat i ted nové obyč.

pellullinka
27. okt 2013

@vvverunka to je druhá věc,beru to jen tak,že kdybych se rozhodla že bez nich nemůžu být,tak že se dají dokoupit 🙂

vvverunka
27. okt 2013

@pellullinka no dají,ale težko říct,jestli někde budou, já sháněla ted obyč kolo a vyhradni dovozce už měsíc nemá 😠 sehnala jsme jinde,ale byla to náhoda. psala jsme i i s jednou paní,které kolečko v rámci reklamace vyměnily za půl roku,protože nebylo nikde k sehnání. mě mrzí taky ty barvy neon je pěkný,ale škoda, že je bílá konstrukce.

pellullinka
27. okt 2013

@vvverunka mě se barvy moc nelíbí,ale nemůžu čekat až kocarek bude u nás. V půlce dubna mám termín a riskovat to nechci :D mě na těch kolečkách až tak nezáleží,myslím,že ani nebudou potřeba.
briacky,myslíte,že by hnědá korba na bílém podvozku vypadala blbě? Odmítám dávat 6tis.jen za korbu a v bazaru jsou samé hnědé :(