Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

luckybara
25. jan 2014

@petramarie jů stejná taška ...od koho máš nánožník? zítra mi dojede briošek ale nemám k němu nánožník,což momentálně hoří,řesím darint nebo moniku.díky

lenulice
25. jan 2014

@luckybara ja mela nanoznik od Moniky aj od Darint a ten druhy jsem si nechala, je lepsi, lip sedi na kocarek, ten prvni mi nesedel, takovy neohrabany, tak jsem ho prodala s jinym kocarem :(

luckybara
25. jan 2014

@lenulice mozes prosim hodit foto od darint? kuji

madormi
25. jan 2014

@luckybara no Monika má tak na měsíc až dva prý stop objednávek tak nevím.... já mám nánožník od Monči, jako vše a super, ale tak darint to taky šije přesně na brio, tak by to mělo být ok ( brio jsem jí prodávala tak vím 🙂

luckybara
25. jan 2014

@madormi díky s monikou nemám právě zkušenost od darint jsem měla set k landerovi..tak uvidím

lenulice
25. jan 2014

@luckybara Jasne, dnes pokusim sem hodit 🙂

petramarie
25. jan 2014

@luckybara Monika je teď plná a darint mi šila jen podložku, takže s nánožníkama nevím. Tento je oboustranný - z druhé strany leská černá a šila ho Monika. Mám od ní i box do koše. Musím říct, že je to fakt moc pěkně ušitý...líbí líbí. Jinak origo nánožník od Bria je šmejd....o nic jsi nepřišla. Materiál je něco na způsob poštovních pytlů 😀

petramarie
25. jan 2014

Jo ještě je nutno říct, že ty nánožníky vypadají líp, když je ta opěrka nohou sklopená dolů, takto pro ty malá miminka ten nánožník nevynikne....

rimon
25. jan 2014

@pellullinka plastenku origos aj na korbu aj na sportak som objednavala cez ebay.de, cena za jednu bola 12e 😉 takze som mala dve origos plastneky za cenu u nas predavanej jednej

lenulice
25. jan 2014

@luckybara Foto jeste dohodim, ale mam tento : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=60188862&tab=5 , od Moniky jsem mela ten samy co petramarie, tez oboustranny, ale mne prisel takovy neohrabany, zbytecne takovy velky a aj pripevneni ma ten od darint lepsi, ale pravda, oba vypadaji lip na kocarku, kdyz je ta podnozka dole 🙂 Jinak kvalitne jsou usity oba 🙂

petramarie
25. jan 2014

@lenulice souhlas, taky jsem o tomto uvazovala, ale nelibil se mi ten limec. Ten od Moniky je pravda sirsi, ale zase mi do nej dobre pasuje fusak...ktery je trochu sirsi nez ta operka nohou.

madormi
25. jan 2014

holky já v mám v albu fusaky od Moniky a já byla max spokojená, mám je v albu na kočárku ta jukněte

petramarie
25. jan 2014

@madormi nanozniky 😉

madormi
25. jan 2014

@petramarie joo nánožníky vlastně 🙂

lenulice
25. jan 2014

Pridavam fotky nanozniku od darint, no nic moc kvalita, ty fotky co ma ona na webu jsou lepsi 🙂

petramarie
25. jan 2014

@lenulice jak tam drží ten límec?

lenulice
25. jan 2014

@petramarie ten se neda pripevnit, ale kdyz se zvedne, drzi o ty boky strisky, no my ho jeste nemeli tusim zvednuty, ale aj to asi uz prijde :(

luckybara
26. jan 2014

@madormi a stebou to vypadá jak už jsi v čr?nebo pouštíš ještě tu fialovou krásu??

madormi
26. jan 2014

@luckybara v čr ted jsem na pár dní, bohužel ale ne v Karlových Varech, kde brio mám- jsem jen v Olomouci u rodičů a v úterý se vracím do zahraničí. ve varech budu až asi v březnu. Tu fialovou sadu si zatím nechám, zjisitlia jsem minulý týden , že jsem těhotná, tak když se mi to nepodařilo prodat před zimou a doma budu až na jaře nemá to cenu a pokud čekáme chlapečka zkusím jí znova prodat před zimou 🙂

luckybara
26. jan 2014

@madormi tak to gratuluji!!!

pattyo
26. jan 2014

@pellullinka my máme pláštěntku emitex exclusive,sedí i na korbu i na sporťák............našla jsem odkaz tady na MK i s fotkama,jak sedí...na straně kolem 100

pellullinka
26. jan 2014

@pattyo dekuju moc,koupila sem náhodou exclusive minulý týden 🙂 za tu cenu byla volba jasná

pattyo
26. jan 2014

@pellullinka my jsme spokojení,za tu cenu............a fakt dobře sedí

pattyo
26. jan 2014

@pellullinka foto na str 112 pláštěnka emiex

pellullinka
26. jan 2014

@pattyo děkuju,zrovna sem to dohledala 🙂 netušila sem,že sedí i na sportak,na hlubokou sem ji zkusila.jen by mohla mít dole gumicku,ale jinak bude urco stačit 🙂 a za necelé 200kc 🙂 jen nevím kde ji vozit,jestli nechat udělat takové to pouzdro jako je na originál nebo kde,aby nezabirala misto

pechys
26. jan 2014

Ahoj holky, já se přidávám, zrovna jsem si objednala brio go od jedné paní a hlubokou korbu od druhé. jen k tý hluboký není pláštěnka a vidím, že se o tom bavíte. když koupím tu od emitexu, tak bude na hlubokou i sporták?

luckybara
26. jan 2014

Je doma!!!je boží

ppleva
26. jan 2014

@lludmila Dobrý den, píšete, že jste brio smile viděla na prodejně, mohu se zeptat v jaké? děkuji

lludmila
27. jan 2014

@ppleva prodejna je Zlíně-Malenovicích. Je to prodejna oficiálního dovozce Bria do ČR

pattyo
27. jan 2014

@pechys ano,my máme i na hlubokou i na sporťák,když to jde ,tak je zbytečné kupovat 2 pláštěnky.....měla jsem půjčenou i originál brio na sporťák-ta vypadá sice dobře a je tam zaklápěcí okýnko.........ale nelíbil se mi tam tem šusťák..........a za 1000kč....no to je palba. Ta emitexová sedí velmi dobře