Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kocicinka
4. feb 2014

@pechys jo, a tu údržbu předních kol je třeba provést tak, že to kolečko celé vyndáš( zatáhnutím za tu šedou páčku), a prostříkáš ho zevnitř a hlavně okolo, prostě celý ten "trn" , který je zasazený dovnitř.

kocicinka
4. feb 2014

@krizovam já také nejsem spokojená, psala jsem to tu výše a byla jsem skoro sprdnuta, že je Monika úplně skvělá, mě ta bouda teda skvělá nepřijde, za 700 rozhodně ne☹ budu jí tu boudu posílat na přešití, ale stejně jí pak nebudu používat, ta látka je hodně fórová, plandá na konstrukci, a je na ní navíc i kaz☹

pechys
4. feb 2014

@kocicinka takže oni za prachy neopraví kočárek, který není v záruce a je z druhý ruky...no to je bomba a jestli se to bude sekat každý týden, tak to asi nepřežiju. ach jo, to kdybych věděla, koupím si nový. to mi tedy pěkně štve.

kocicinka
4. feb 2014

@pechys ano ano, takhle nějak mi to bylo sděleno. Já už bych ho po druhé nekoupila...

krizovam
4. feb 2014

@kocicinka Jj četla jsem to ☹ Možná na podložky a nánožníky používá lepší látky, ale ta boudička je fakt hrozná. Teď jsem byla s malým venku, fouká, bouda se prohýbá, vůbec nedrží tvar, dole je nařasená gumička místo sucháče, no děs. Ale musím s tím chvilku jezdit, pořád jsem před manželem básnila o boudičce, tak ji nemůžu někam strčit.

kocicinka
4. feb 2014

@krizovam přesně tohle mi dělá taky 😠 Jak zafouká vítr, tak na konstrukci úplně "vlaje" . Přitom má dítě chránit před větrem....
Máš fotku? Docela bych se koukla.
Jako přemýšlím, jestli jí tu boudu nevrátit. Ale asi by mi vstříc nevyšla, když už jsou to skoro 3 měsíce....
I ten povlak na madlo není v pořádku, stále se na tom madle shrnuje.
Ach jo, to mám za tu svojí "nenažranost" , vlastně dobře mi tak 😠

kocicinka
4. feb 2014

@krizovam sem to blejskla

pechys
4. feb 2014

@kocicinka ach jo, to kdybych věděla. nesnáším nefungující kočárky, vrzající nebo tak něco a jestli se mi bude sekat kolečko, tak mi fakt jebne. no promažeme uvidíme. hlavně s ním budu jezdit až za dva měsíce,takže to stejně nepoznám dřív

kocicinka
4. feb 2014

@pechys a kupovalas ho tady na bazaru, či kde? Zkusila bych se domluvit s tou prodejkyní, o tomhle tě měla informovat. Kolik stál? Já jsem ten svůj kupovala v r. 2012 za 6.000( jen sporťák), tahle vada se mi projevila asi po půl roce ježdění, nejdřív jedno kolečko, pak se přidalo i druhé.....
Taky nesnáším nefungující, či vrzající kočár... člověk doufá, že když si koupí "kvalitu" , tak bude vše OK, ale zdá se, že tomu tak není...

pechys
4. feb 2014

@kocicinka Kupovala jsem ho na MMB, paní mi nic neřekla. Dneska došel, hned jsem jí volala a říkala, že o tom nevěděla a jestli to nevyřeším, že se mám ozvat. stál mě 5,5tis - jen sportovní verze.. Jako nevím, co mám dělat, jestli ho tedy vrátit a koupit celý nový nebo nevím :(

kocicinka
4. feb 2014

@pechys tak záleží, jak jsi na tom finančně, kolik dětí plánuješ, čili jak dlouho s ním plánuješ jezdit a tak. Kdybych já měla začínat odznova, hrozně se mi líbí jeden kočár... Red Castle Jog and shop... a asi bych ukecala manžela a koupila novej. Páč jak vidíš, tak u použitých věcí pak nemáš nárok na záruku, (je to sázka do loterie, buď koupíš dobrou věc za dobrej peníz a nebo taky ne- a o to víc je pak člověk naštvanej). A novou věc pak můžeš i docela dobře prodat.
Jako kdybych neměla ještě jeden kočárek( po starším synovi, Janéčko z roku 2007, taky z druhé ruky a servis není problém) tak fakt nevím, co bych dělala, jak bych to řešila.

pechys
4. feb 2014

@kocicinka tak tohle je moje poslední dítě, víc jich fakt neplánuju - dva kluky už mám doma. nevím no, co mám dělat, hrozně se mi líbí, kočár je jinak krásnej, přijde mi super na ježdění, ale tohle mi vadí a hodně...

kocicinka
4. feb 2014

@pechys Nebo se s ní zkus domluvit, jestli by ti nevrátila část peněz. To, že o tom nevěděla, tomu nevěřím. Pakliže ho neprodávala nějaké své kamarádce.

bubinovci
4. feb 2014

ahojte maminky 🙂 nebudete niekto predávať vaničku na brio vo farbe berry?

lenulice
4. feb 2014

@pechys no uvidis jak to u tebe pujde dal, ale ja maznu jak se zacne zasekavat a vzdy mam minimalne na 2 mesice pokoj, ja to teda na svym jako problem nevidim, vsechno se musi udrzovat a promazavat, pokud to ma dobre fungovat, no a obvzlast v zime, ale pokud by ti tohle melo delat co chvile, tak bych to fakt resila s pani od ktery mas kocarek :( :( :(

pechys
4. feb 2014

@kocicinka no ona ho prý nemazala a otočný kolečka vůbec nepoužívala, že to měla pořád zaaretované. Ještě jsem volala na servis, ten mi řekl, že to stačí promazávat čas od času a že pokdu to někdo nedělal, mohla se tam vyrýt drážka a už to bude dělat pořád....tak ted nevím. říkala, ať to zkusím a zkusím s tím jezdit a pokud by to dělalo dál, ať jí zavolám a vyřešíme to.

pellullinka
4. feb 2014

@pechys sary ro mě mrzí,zkuste promazat a uvidíš.
já si takhle koupila vibrujici lehátko od pano z MMB a když přišlo,byla v něm vytekla baterie COOP,paní mi tvrdila,že oni vibraci nikdy nepouzili,že baterií do lehátka nikdy nevkladali,no jednání priserny. Kdyby se alespon omluvila,ale ona mi ještě napsala,že sem si to mohla způsobit sama.

@kocicinka holky a jakou máte korbu? Já sem poptavala u moniky boudicku na korbu a ona se mě ptala jakej typ mám,že má trochu problém s tím novějším typem boudicky,ale cena 700kc za boudicku s ksiltem mi přijde hodně,takže na to prdim a objednávat teď nebudu. Možná někdy na sportak

pechys
4. feb 2014

@lenulice jasný, tak já teutonii taky promazávala, to je jasný. blbý je, že to zjistím fakt za dva měsíce. jediné, co můžu dělat je, že tady s tím kočárem budu jezdit po bytě, ať nevypadám jako blázen venku s prázdným kočárem a břichem 😀

pechys
4. feb 2014

@pellullinka Peti, no ted mě mrzí, že jsem si nekoupila nový ten sporták. Honza mi na to napsal, jsme blbý, šetřili jsme, příště víme, že to nemáme dělat, chjoooo. Třeba to nebude tak hrozný a bude to stačit opravdu jen promazat čas od času.
Ale jako paní je vcelku vstřícná, komunikuje se mnou, říkala, že jí to mrzí a že mám dát vědět a když tak to nějak vyřešíme...

kocicinka
4. feb 2014

@pellullinka já žádnou, já mám jen sporťák. Hlubokáč jsem používala poláka 😀
Holky co si myslíte o té boudě, upřímně. Ať s tím kdyžtak vůbec nejezdím ven, jestli je to moc strašný. Monice jsem poslala 4 fotky, odpověděla mi, že mi to po krajích zapošije, ubere 2 cm. Ale nevím, moc nevěřím, že to bude vypadat líp, hodně dělá ten blbej typ látky.....

pellullinka
4. feb 2014

@pechys tak alespoň,že komunikuje ve slušném duchu. Uvidíš,pokud se to stává,tak třeba to nebude nějak hrozné 🙂 ale chápu,že prvotní reakce je zklamání...

pellullinka
4. feb 2014

@kocicinka hmm chtělo by to určitě zmenšit,hrozně planda :(

pechys
4. feb 2014

@pellullinka ty to máš dobrý, máš ten nový systém a tam už to nehrozí. já si měla koupit prostě nový a jen tu korbu použitou. no pozdě bicha honit.

pechys
4. feb 2014

@kocicinka no je hodně volná a látka je fakt hustá :D

pellullinka
4. feb 2014

@pechys oni měnili systém? Já tam mám k aretaci jen takovej divnej sroubek.
Ale pokud byste koupili nový,tak se s pani zkus domluvit,třeba by ho vzala zpátky,nevím. Ale třeba to nakonec dobře dopadne

kocicinka
4. feb 2014

@pechys hustá jakože hnusná? 😀

pechys
4. feb 2014

@pellullinka No já jsem s ní tak nějak domluvená, že když by to mělo zlobit, že ho vezme zpátky.

@kocicinka noooo, tak můj styl to není 😀 😀 😀

pechys
4. feb 2014

@pellullinka a je tam nový systém. tady je právě to otáčecí plastové kolečko a teď je tam takový šroubek, což je určitě lepší, to jen tak vyskakovat nebude...

pellullinka
4. feb 2014

@pechys no,tak to doma zkuste,proberte a uvidíš 🙂
Tak snad vyskakovat nebude,ale ne úplně dobře se s tím manipuluje,snad to nebudu moc používat 🙂