Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kukucg
21. feb 2014

prosim vas hrkaju vam kolieska na briu ked idete po nerovnostiach??

zdeni.r
21. feb 2014

@kukucg ano,hrkaji..hlavne přední..když sem zkusila nadzvednout přední kola,tak to bylo o poznání lepší..

kukucg
21. feb 2014

@zdeni.r takze je to normalne, hej? lebo som mala hartan a teraz mam brio a dnes som ho vencila a bola som trochu prekvapena, na hartane mi nikdy nic nehrklo, ani nezavrzgalo tak som rozmyslala ci je to normalny stav alebo je nieco v neporiadku s tym mojim 😅 😅 😅 inak to neni moc, nevadi mi to, ja len ci je to ok

stucian
22. feb 2014

Holky nemate nejake zkusenosti ohledne zlinskeho servisu..kocar uz 2den promazavame a furt vrze v kloubu a budu muset zajet do servisu...a podle rozhovoru se servisakem to bude pekne huste..chlap uz po telefonu neochotny jak prdel ☹

stucian
22. feb 2014

@pattyo ahojky chci se zeptat jak si dopadla s vrzajicim podvozkem? Mam to zacalo delat po 2.mes a promazanej je uplne durch..volala jsem i na servis do zlina a neochotnej chlap s tim prej nema zkusenost..

stucian
22. feb 2014

Holky jeste se tu na promazani doporucuje teflonovy sprej poradite kde sehnat?

bubinovci
22. feb 2014

@stucian mňa napadá už len posledná vec, už som to tu raz písala. my sme premazali komplet všetko, dotiahli, môže byť problém aj v tom, keď je to dotiahnuté až moc. keď ideš zložiť kočík, tak musíš potiahnuť také tie dva čudlíky, ked ich potiahneš tak sa ti tam odkryjú dierky, treba do tých dierok tiež streknúť, a my sme potom kočík otočili hore nohami nech to všade pekne zatečie. pomohlo nám to. to nám poradili v predajni kde sme kočík kupovali. skúste , keď nepomôže tak potom servis

stucian
22. feb 2014

@bubinovci jj to jsme zkouseli uz ve ctvrtek a i vcera..fikli a otocili a nechali to hodinu otocene..a jak jsme soupli korbu tak do 10min opet vrze jak 200let stary :'( uz jsem urgovala i ten servis..jenze budu mesic bez kocarku a nemam nahradni..:'(

bubinovci
22. feb 2014

@stucian a tam kde ste kupovali kočík Vám nedajú náhradný?

pellullinka
22. feb 2014

@stucian a v obchodě,kde jste kočár kupovali by vám neposkytli kočár po dobu reklamace?

stucian
22. feb 2014

@pellullinka bohuzel ne..coz je uplne na prd...:'(

minonka007
22. feb 2014

Holky chci se zeptat mam sportak brio go tusim rok 2010,kdyz bych ted pro druhé chtěla koupit korbu bude mi na nej pasovat??premyslim jestli ho neprodat a nekoupit trojkombinaci?co myslite?diky🙂

bubinovci
22. feb 2014

@minonka007 myslím, že vanička pasuje zo všetkých kolekcií

bubinovci
22. feb 2014

@stucian uvidíte čo Vám povedia v servise, my keď sme boli v predajni s kočíkom, tak nám dokázal všetko spraviť na počkanie 😉

lenulice
22. feb 2014

@stucian v cykloobchodech, ja osobne pouzivam znacku Finish Line, ten teflonovy olej a na osky kolecek tu jejich teflonovou vazelinu ;)

pattyo
22. feb 2014

@stucian reklamace nám nebyla uznána-prý se o kočár špatně staráme 🙂 jen nám to promazali a bylo a po 2 dnech ježdění,to stejně vrzalo znova. Teďka máme sporťák a je to lepší......sedí to líp-ta sedačka. Máme ho ze Zlína z baby shopu.

stucian
22. feb 2014

@pattyo to mi chcete rict ze jste jezdila s vrzajicim podvozkem,jelikoz byl servisak zatvrzelej v tom ze jde o spatnou udrzbu? Jako me to vrzani rozciluje jak svin po necelych 3.mes... a davala jste to tam pak jeste repete nebo uz jste se na to vyprdla? A u sportaku to tedy vrze min? Jako tolik penez a akorat z toho jen starosti..

stucian
22. feb 2014

@pattyo jeste jsem se chtela zeptat zda to posoudil hned a na pockani promazal nebo jste cekala?

pattyo
23. feb 2014

@stucian ano,jezdila jsem s vrzajícím kočárem ☹ jak se ty plasty s tím adaptérem otíraly,tak to vrzalo a bylo to na jednom místě i poškrábané s promazáním to nemělo,co společného..........i když to promazával manžel nebo nám to promazal servis,stejně to vrzalo.......no,jsem puntičkář a to vrzání mě štvalo hoodněěě,ale dle zkušenosti s reklamací bych asi stejně neuspěla. Sporťák se mi zdá,že má lepší jízdní vlastnosti,líp sedí. Reklamace byla vyřízená asi do týdne.........náhradní kočár nebyl 😒 byl údajně v provozu. Pokud se víc rozvrže i sporťák,tak to zkusíme reklamovat znova.

demetria
23. feb 2014

@minonka007
Urcite pasuje vanicka, ja mam opacnu kombinaciu - vanicku z 2009, sportak novy, nic sa tam na adapteroch v priebehu rokov nemenilo 🙂

stucian
23. feb 2014

@pattyo takze jestli to dobre chapu tak vam to vrzalo v miste plastu? Nam to vrze v tom houpajicim kloubu coz asi neni vas problem? Ja jsem v tomto mega puntickar jelikor si vazim opravdu drahych veci a na kocarku mi moc zalezelo..ted lituji ze jsem nesla do bugaboo :'( jinak ja jedu za tim milym servisaken hned zitra a beru manzela a oba jsem letiti obchodnici takze se nenecham odbit a budu pripadne trvat na zaslani k posouzeni vyrobci...jinak nahradni kocar teze nemam..:'(

minonka007
23. feb 2014

@demetria diky🙂ještě furt zvazuju ze ho prodam a koupim celej novej komplet,ale zas nevim jak s tou autosedačkou,pry je dost mala:(

demetria
23. feb 2014

@minonka007
Mne sa nezda nejak zvlast mala, ked ju porovnam s tym, co je v sucasnosti na trhu. Oproti mojmu 9roc. chiccu je ale malicka. Mne skor vadi, ze ked sa nasadi na kocik, tak je prilis naklonena do sedu. Takze to vyuzivam minimalne. Maxi-cosi som nemala, neviem porovnat, ale dievcata tu pisali, ze je to lepsie 🙂

olivs
23. feb 2014

dievcata kde je najvyhodnejsie kupit brio go? Kde na slov., v cr., inom zahranici, e-shope.. diik moc

pellullinka
24. feb 2014

@olivs to je asi tezke rict,ja vybirala na netu,protoze u nas ve meste ho nemaji. Takze sem koukala na cenu,na moznost dopravy,na vzdalenost obchodu od nas kvuli pripadne reklamaci (nechtela bych jim ho posilat) a informovala sem se,zda mi pujci nahradni kocarek v pripade reklamace,to pro me bylo dost dulezite. Takze asi tak dle meho 🙂

jakani
24. feb 2014

baby, predavam cerno-cierne Brio, super stav, malo jazdeny - kuk moj bazarik 😉 uz mam velku babulu, idem kupovat golfky, tak posuvam tento super kocik dalej 😵

pattyo
24. feb 2014

@stucian ano,nám to vrzalo v plastech-jak byl přicvaklý adaptér na korbu. Přeji Vám hodně štěstí

stucian
24. feb 2014

Holky poradite od koho si nechavate sit vlozky a nanozniky na brio? Diky..

ichbinich
24. feb 2014

@stucian:
U pani Moniky z mmb 🙂
Nanoznik mam ale ten DeLuxe od Emitexu, ten je super. Ale pani Monika urcite usije tiez dobry 🙂
Ja mam podlozku a striesky, ale usije vsetko.

stucian
24. feb 2014

@ichbinich a najdu ji pod nejakym nickem?