Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

luciferkax
2. sep 2018

@freeze24 ja mam brio go stare a kolesa vyserali znicene (naoichane kamienky)hned..ale po 3 rokoch sa nic nezmenilo..neopotrebivali sa..nezosuchali

timusi
3. sep 2018

Hlavny kocik mam britax b motion, len mame fazu- 'hlada sa mama' lebo na mna nevidi...tak zvazujem otocny, kde sa zmesti aj s fusakom a zaujal brio, staci aj starsi

katka__
5. sep 2018

Maminky prosím neviete kde sa dá kúpiť ten spodný nákupný košík na brio go? Ďakujem Vám moc 🙂

luciferkax
5. sep 2018

@timusi ja som kupila pred vyse 2 rokmi uz pouxivany a stale ide ajo ma😃😃😃😃

luciferkax
5. sep 2018

@timusi ja som kupila pred vyse 2 rokmi uz pouxivany a stale ide ajo ma😃😃😃😃

tomakat
7. sep 2018

@freeze24 máš,prosím,ešte to brio na predaj?

freeze24
7. sep 2018

@tomakat ano mam ale celu 3-kombinaciu

tomakat
7. sep 2018

@freeze24 tak nič. Ja potrebujem iba športovú časť. Z vaničky už vyrástol a z vajíčka práve vyrastá.

kajus0803
28. sep 2018

Baby ponúknite v dobrom stave Brio go, Britax go pre chlapca iba sportovy

jankafran
3. jan 2019

@tiumen Môžem poprosiť pridať do skupiny? Ďakujem.

cucineckova
3. jan 2019

@katka__ ahoj ja som kupovala spodny nakupny v ZA cez obchod Bambino,objednavali mi ho stal 45 euro

cucineckova
3. jan 2019

@katka__ doplnim este info....ja mam Brio Go uz 8 rocny a ten spodny diel je vlastne Britax Go ale pasuje uplne akurat oproti starsiemu modelu ma vystuzeny vrchny priestor na nakup☺

samarra
25. feb 2019

@tiumen poprosim pridat do skupiny,dakujem