Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

chovancova27
28. okt 2010

@duplicka Ano, plastenka Brio orig. je len jedna, na obe varianty, stoji okolo 28 eur.

Vsetko mi pride v utorok, tak to potom nafotim... pani z Bambini mi odporucila emitex nanoznik na brio, ze sedi najlepsie

duplicka
28. okt 2010

@chovancova27 supeerr ,tak cakame na foto 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jozefine
28. okt 2010

Davam to sem este raz 🙂).... nemate niektora ten original Brio SHINY FUSAK?

Ahojte,
neviete niekto nahodou porovnat fusak BRIO - zakladny a ten shiny? Ja mam ten zaklady - cierny a biele futro. A zda sa mi dost tenky, minuly rok mi to nevadilo, lebo mala bola v hlbokej vanicke ale teraz budeme uz v sportaku a zda sa mi ten fusak strasne tenky (nemame nanoznik), tak ma zaujal ten shinny fusak len neviem ci to nebude to iste... nerada by som to len tak riskla a objednala, nakolko to nie je lacne :( Dakujem za radu.

kessiee
28. okt 2010

@chovancova27 neviem, ci by si zohnala uni plastenku zvlast na sportovy, lebo brio sportak je velikyyy, preto mam na nom plastenku na hlboky kocik. takze by si nekupovala dve uni, ale len jednu a ta sa hodi aj na sportak aj na vanicku+ preto ma je aj brio original plastenka iba jedna a hodi sa na aj aj. ale ved kazdy si podla seba 😉
@duplicka ked otocim sportak, na plastenke sa nic nemeni, je jedno, ci je v smere alebo v protismere 😉 a nezda sa mi, ze by original fusak mal L-kovy sed, skusala som ho do kocika, ked som bola pred na predajni a zda sa mi, ze je rovny... ako vyzera ten emitex by ma celkom zaujimalo...
@jozefine myslim, ze janavi alebo ichbinich maju shiny fusak, skus im napisat ip 😉

sunset
28. okt 2010

Baby nehrkocu vam nahodou predne kolieska?

kessiee
28. okt 2010

@sunset urcite nie. tebe ano????

sunset
28. okt 2010

@kessiee mne ano 😢 som z toho dost nestastna, ideme vzdy ako na furiku. takze tebe ide kocik pekne po tichucky, aj po nerovnostiach?

kessiee
28. okt 2010

@sunset jasne, nepocut ho vobec.. to nechapem, a nemas nieco v loziskach? mozno ich treba len vycistit... ale to je normalne hrkotanie?? ved brio ma gumene kolesa, ako mozu hrkotat?? alebo mas volu v tej casti, kam sa kolesa davaju a to hrkoce? nechapem to.. ale urcite to nie je v poriadku 😒

sunset
28. okt 2010

mam volu v tej casti kde sa davaju predne kolieska do ramu a ako sa pohybuju pri jazde hore dolu v tej voli, tak to hrkoce, pisem ako hotentot, no neviem lepsie vysvetlit.

kessiee
28. okt 2010

@sunset fuuuha, neverila by som, ze by sa take nieco mohlo briu stat... jazdite velmi po terenoch? ale ved ho mas len kratko, babo mas este malicke... to by sa nemalo uvolnit, ani keby si neviem po com chodila..

sunset
28. okt 2010

@kessiee ☹ mne sa tiez nechce verit. kupili sme az sportovy, takze sme s nim boli len teraz parkrat na prechadzke v meste. Aspon vieme ze to nie je bezne, budeme reklamovat, diky moc za info.

pallacinka
29. okt 2010

@jozefine My mame tiez ten shiny fusak, no nemam ho velmi s cim porovnavat kedze ziadne ine som velmi nepozerala, ani sme ho este nepouzili. Na mna posobi kvalitne, ale ci je teplejsi ako ten zakladny, to veru neviem posudit ☹. V obchode kde sme kupovali kocik, mali aj fusak na ukazku, tak najlepsie by bolo si ho ist priamo pozriet do obchodu, lebo naozaj nestoji par eur.

denis19
29. okt 2010

@sunset je to asi v ložiskách, když odmontujete takovou černou kritku na tom na čem vysí kolečka, tam je šroub a ten je treba vyčistit a utáhnout, ikdyž v tvém prípade bych reklamaovala, to vám nemeli prodat.....stane se to uvolnení častým ježdením po terénu,ale jak ríkáš , kupovali jste až sporťák...tak skoč radeji do obchodu.....jinak máte kukučku jak dlouho ve sporťáku? já dumám ,že tu naší tam už také šupnu 🙂

ichbinich
29. okt 2010

@jozefine:
Mam shiny fusak, mne sa zda velmi teply. Ten basic som videla iba na internete, nie nazivo, neviem porovnat. Ten vonkajsi material na shiny je neprefukatelny, ak si dobre pamatam. Ja som ho mala tiez iba vo vanicke, teraz mam v sportaku zatial zimnu zavinovacku od Emitexu.
Kupila som si Emitex nanoznik Deluxe, ktory som ale este stale nevyskusala (kociar mam dole v kocikarni a ked mi moje motovidlo konecne zaspi, musim ist pracovat). Navyse tu je este relativne teplo a nefuka, takze som nebola nutena ho vyskusat 😅
Ked bude pod nulu, prejdem na fusak a podla potreby dodatocne este nanoznik. To by malo podla mna stacit. A ked budu strasne mrazy, este vzdy mozem pridat deku.
Minulu zimu som mala maleho iba v dvoch vrstvach oblecenia, pod nulou este v deke a tom fusaku, nad nulou iba vo fusaku bez deky (vo vanicke). Vzdy mal teplunko, aj po dlhej prechadzke. Takze dufam, ze svedi si ten fusak spravili na svedske zimy a ze to bude stacit 😉

jozefine
29. okt 2010

@ichbinich dakujem pekne za odpoved. My uz teraz mame fusak v kociku 🙂)) tak preto sa mi zda, ze ci jej to potom ked udru mrazy bude stacit .. Asi budem musiet popozerat aj ten nanoznik... skoda ze Brio nevyraba..

tanaja
29. okt 2010

aj mne znova vrzga koliesko v predu, idem namazat. WD4O to isti 🙂

sunset
29. okt 2010

@denis19 diky za radu, dnes nam to v obchode premazali, je to o nieco lepsie, uvidime... ja som ju tam dala tusim pred tyzdnom prvykrat, chcela som odskusat a uz som proste nevydrzala kym bude mat 6 mesiacov 🙂 ked je v lahu, tak je to myslim OK.
@tanaja a to ti ako vrzga?

chovancova27
30. okt 2010

Kočky, včera som odškúšala Emitex nánožník de luxe s límcom, sedí fakt super, dolu okolo opierky na nožky sa zatiahne gumou, takže vyzera pomaly ako original... som sním spokojná, je rozopínateľný na oboch stranách, myslím že super, za tú cenu... 28€... pláštenku som nakoniec kúpila univerzal jednu, ale neskúšala som ju, v bambini ma presvedčili, že na brio sedí super, že ju majú odskúšanú...

saska73
30. okt 2010

@sunset toto by som na tvojom mieste reklamovala. Jazdím s kočiarikom už skoro rok a veru aj túry sme išli, hrbolatý terén, teraz na jeseň sme vyliezli na Žiarsku chatu a ide potichúčky, manžel my kolieska asi 2 razy namastil.

duplicka
30. okt 2010

baby mate niektora vytahanu striesku, len pre zaujimavost, predsa je to mozno nachylnejsi material k vyblednutiu 😉

tanaja
30. okt 2010

susnet, no uplne normalne vrzganie ako dvere,alebo ....neviem. mne to vrgalo uz davnejsie a stacilo ich len namazat a isli tichucko.

janavi
1. nov 2010

@jozefine ahoj, ja mam tento fusak, som s nim max. spokojna. na pohlad vyzera tenky, ale skutocne je teply, neprefuka...mam 16 mesacneho syna,Filipko je dost velky a uz som opät vytiahla fusak a uplne sa don zmesti a bez problemov ho zapnem, ako vravim, som s nim spokojna, ale porovnat to neviem, kedze mam len tento.

duplicka
3. nov 2010

ahojte mate niekto na briu aj skejt pre druhe dieta? nemate nahodou real foto ked tam dieta stoji

duplicka
4. nov 2010

zaujima ma original alebo napr lascal kiddyboard, cisa da brio skejt vydvyhnut ked sa nepouziva a ako sa sprava na obrubnikoch , teda mensich

duplicka
4. nov 2010

to fakt nik nemate k nemu skejtik ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

denis19
4. nov 2010

@duplicka já mám jen jedno dítko, tak ne 😀 😀 😀 ale priznám se, že jsem to ješte na Brio nevidela v reálu,ale zase u nás skoro nikdo brio nemá 🙂

duplicka
4. nov 2010

@denis19 no ja som mala skejt na concord neo a radsej original a bol super, teraz mam brio a radsej by som irigos len kde ho vidiet resp skusit

denis19
4. nov 2010

@duplicka no a u vás v nejakém obchode by ti neobjednal a neukázali, když prodávají brio???
a co je lepší brio či neo?

duplicka
4. nov 2010

@denis19 brio jednoznacne,na neo s ami ohli kolieska ako na voze vrch smerom do vnutra a spodok dalej od seba. no objednali,ale podla mna mi ho nik neobjedna,ze skusim a uvidim 😒 😒 😒 😒 😒 . kedze osm uz mala sket a bol fantasticky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 tak viem,ze chcem, aby bol taky super ako concord, ten super jazdil,krasne sa dal vyzdvyhnut, nezavadzal az tak pod nohami, teda mojmu muzovi ano,ale kocikovala som len ja

denis19
4. nov 2010

@duplicka to hledáš toto ,že http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... ?
zkus se tohoto prodejce zeptat jestli s tím už nemá zkušenosti. 🙂
Taže Brio je dobrá volba, jsi mne uklidnila...já bych pristupila na vetší prední kolečka,ale nevadí...také máme šedý sporťák,ale bílou konstrukci 😉