Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

sevzuz
11. apr 2011

@ichbinich uuupny suhlas nemenila by som;
jedine predam ten moj hnedy a pre zmenu kupim cierny 😅 😅 😅
ked bude druhe baby🙂

duplicka
12. apr 2011

@ichbinich presne pridam sa aj ja. pri dalsom bude brio 😉 😉

este pridam dalsie plus, skladatelny v oboch smeroch

darla27
12. apr 2011

Kocky videla som ho, je skvely! Len sa mi zdal cierny taka vyziabnuta farba, bola to kolekcia 2010,
ta latka vyzerala taka vyblednuta a zle udrziavatelna, tak sa pojdem pozriet este ako vyzera kolekcia 2011,
ten ma ze nejake lepsie latky. Celkovo som z neho bola hotova!!! (az na tu spinavu latku na predajni 😝)
Ten kocik jazdil doslova sam, skoda ze je v akcii len kolekcia stara, ta sa da zohnat za super cenu cela 3 kombinacia.
Keby ste niektora vedela kde maju brio go 2011 trojkombinaciu v nejakej perfis akcii, dajte prosim vediet.
Ja som nasla najlacnejsie za 850€

salomuska
12. apr 2011

@darla27 hm, bola si v tej predajni Pre deti? lebo ked som tam bola ja, tiez mali akurat cierny usmudlany. potom v Bambini som videla aj cierny cisty, ale uz som si vedela zivo predstavit, ako bude ta cierna po case vyzerat 😖 podla mna su akciove ceny len na minulorocnu kolekciu, tazko najdes na novu, ktora sa len teraz dostava do predajni...

darla27
12. apr 2011

@salomuska ano, v Pre deti.
A ty pre aky kocik si sa rozhodla? Mne sa napriek tomu spinavemu kusu bria strasne ten kociar paci.
Mozno v novej kolekcii bude ten potah lepsie udrziavatelny,
alebo jednoducho ten kocik na predajni necistili, neviem.. 😅
Tiez si myslim, ze asi na akciu z novej kolekcie cakat nemusim,
takze asi budeme musiet zaplatit plnu cenu ak sa pren rozhodneme. 🙂

salomuska
12. apr 2011

@darla27 my sme nakoniec kupili zlty, ale chapem, ze taky sa nemusi pacit kazdemu. v kocikove v ivanke nam odporucali aj bezovy, ze na bledsom je spinu vidiet menej ako na tmavom. este dnes som nahodou nasla vo vybornej akcii aj hnedy kocik, ak by sa ti pacil taky http://shop.babetkovo.sk/index.php/kombinovany-...

henuska7
13. apr 2011

Baby, kedy ste dali prvy krat drobca do sportovej casti??? Myslim, ze sa to neda sklopit uplne do roviny, ze?

matula1981
13. apr 2011

@henuska7 ja som dala malu ked mala 6 mesiacov, pretoze vo vanicke uz nevedela vydrzat, robila brusaky a nic nevidela, tak som ju supla do sportoveho kocika. Teraz je spokojna 😉 A mas pravdu sportovy kocik sa neda dat uplne do roviny.

ichbinich
13. apr 2011

@henuska7:
Ked mal 6 mesiacov a vo vanicke sa nudil, lebo nic nevidel 😉 Naprv byval, ked bol hore, s takom pololahu, ked spal, tak sme ho sklopili (a samozrejme klopime doteraz). Odkedy vie sediet sam, sedi si ako chce (teraz najradsej s nohami vylozenymi na madle 😀)
Neda sa dat do 180° lahu, "iba" do asi 170° 😉

ella_joy
14. apr 2011

Kocky, ten leskly Brio fusak, sa hodi do sportovej casti? Rozmyslam, ze by sme ho kupili, len do hlbokej je to zbytocne, tak ak by sa dal dat do sportaka, tak by som do toho sla asi...

dendy1
14. apr 2011

@ella_joy ja ho mám zatiaľ len v hlbokom, ale je dlhší, ako vanička, tak by mal určite dobre sadnúť do športového. Nemám to odskúšané, lebo šporťák mam ešte zabalený a fusak prišiel dodatočne poštou. Ale ak nezabudnem, môžem zajtra porovnať fusak s tou podložkou do športového. Ale tak ako píšem, je dlhší, tak by mal byť OK.

ichbinich
15. apr 2011

@ella_joy:
Ano, shiny fusak pasuje aj do sportovej casti. Ma diery na bezpecnostne pasy. Na novych modeloch su vraj hore pod budickou uchytky, aby drzal. Ja mam iba tie gumene pasy, trochu sa to smykalo, ale nie tak, ze by som to musela kazdy den napravat.

monulienkamt
16. apr 2011

Ahojte babenky. Mam na Vas jednu otazocku. Myslite, ze do vanicky sa zmesti v zime pol rocne dietatko? Po zdlhavom hladani a sledovani roznych recenzcii na rozne znacky nakoniec "vyhral" brio go, ale mam obavy zo sirky vanicky. Drobca cakame zaciatkom augusta, bola by som rada ak by tam vydrzal aspon do 6-7 mesiacov. Dakujem

beruskanula
16. apr 2011

@monulienkamt : samo zalezi jak dite bude velke 🙂 , ale treba my jezdili v korbicce sed, mesicu a jezdili bychm dal, kdyby si nesedal 🙂 ...prostoru tam mel jeste dost a to jezdil v sedmi mesicich ve fusaku 🙂 🙂

monulienkamt
17. apr 2011

@beruskanula no tak ja to risknem, hadam maly nebude valibuk 😀. dik

beruskanula
17. apr 2011

@monulienkamt : hele, navic Brio má jednu z nejvetších korbiček 🙂
bych se toho nebala fakt 🙂

a do jaky barvicky pujdete? a do kolekce 2010 nebo do ty novy? 🙂

monulienkamt
17. apr 2011

@beruskanula super. ja som vanicku videla, je fakt dlha, len som myslela, ze je sirsia. ale myslim, ze uz nejake cca 2-3cm oproti inym vanickam nehraju az taku ulohu 🙂 . Chcela som tu bezovu, ale nasla som akcie (fakt dobre) na tu tmavohnedu na ciernom podvozku, videla som ju aj nazivo a paci sa mi 🙂 (vyzera, ze sa bude dat dobre kombinovat s doplnkami). A malo by ist o kolekciu 2010, neviem aky je rozdiel v porovnani s novou kolekciou.

darla27
22. apr 2011

Ahojte, chcela som sa spytat, kde sa da kocik brio go nova kolekcia pozriet v Brne.
Akosi som nic na nete nenasla, tak kto vie, pls poradte. Dakujem! 😉
Ktora ste videla tu novu, je ta latka az o tolko lepsia ako na starej kolekcii?
Lebo ako som pochopila, rozdiel je len v latke a k novej je v cene aj nanoznik, ale neviem
ci ten rozdiel stoji az za takmer 200 €. Co poviete?

barboramarek
22. apr 2011

@darla27 v BA sa da v Kocikove na drienovej 😉 nestacilo by 🙂

monulienkamt
27. apr 2011

Ahojte. Kocik je objednany, tak dufam, ze budem spokojna. No a som zvedava co nan povie moja polovicka, kedze ho na vlasne oci nevidel 😀

danielita111
28. apr 2011

Caute,tak konecne mame kocik doma,manzel vybral tu novu kolekciu cervenu farbu na bielej konstrukcii,tasku a sietku dali gratis 🙂 .tak sa vytesujeme aj s malinkou 🙂 🙂 🙂

sevzuz
28. apr 2011

@danielita111 super kombinacia ta je veeeelmi krasna 😉

monulienkamt
2. máj 2011

tak uz aj ja patrim medzi majitelky bria, dnes nam dosiel 😀. drahy pomohol so zlozenim, vraj som dobre vybrala, tak hadam nezmeni nazor ked ho zacneme pouzivat 🙂

stanka04
2. máj 2011

@monulienkamt Super,vybrali ste 2010 alebo 2011? Ja by som rada 2010,len som pozerala,ze ich pomaly stahuju z predaja,resp.dopredavaju....Len na mna je este skoro... 🙄 Alebo o mesiac to uz skusim 😝
Ako dlho ste nan cakali?

monulienkamt
2. máj 2011

@stanka04 Vanicka je urcite model 2010, pri sportaku nie som si ista, objednavala som ho telefonicky, tak som to nejak nezaregistrovala ☹, ale zrejme tiez 2010, lebo k novym modelom uz davaju nanoznik . Mala som vyhliadnutu tu tmavohnedu aj na sportak, kedze som ho nasla v akcii za 499€ stary model, ale tiez som cakala, samozrejme uz su vypredane. Ale tato 2-kombinacia ma vysla na 530€ 🙂 , co si myslim, ze je super cena, takze som vobec neriesila ci je to novy alebo stary model (rozdiel ma byt iba vo farbach)

stanka04
2. máj 2011

@monulienkamt No ja este stale zijem v tom,ze o mesiac najdem niekde stary model.hnedy na ciernej konstrukcii 🙄
My sme si "osahali"2010,aj 2011. Neviem,cim to bolo,ale novy sa nam zdal nejak menej pevny,aj co sa potahov tyka. Taky proste divnejsi pre mna. Inak cena jasne,ze super 😉

monulienkamt
2. máj 2011

@stanka04 no drzim palce, nech sa ti podari zohnat tu kombinaciu, ja som ju tiez velmi chcela. Budeme mat sice chlapca, ale nechcela som modry (ten nam tiez ponukali v tej cene), chcela som nieco vhodne aj pre chlapca aj pre dievca (ak bude vsetko ok, tak by sme mali radi aj druhe babo). Inak mi sme si hovorili, ze skor ako dva mesiace pred terminom nebudeme nic kupovat, ale nejak sme neodolali 😀 . A ked som povedala priatelovi v akej cene sa daju teraz zohnat tieto kociky, tak mi hned povedal nech ho objednam 🙂
A co sa tyka toho noveho modelu, tak zrejme mas pravdu, lebo ja som na jednej vystave videla novy model a zdal sa mi byt dost labilny, preto som kocik hned zavrhla. Potom som ale objavila ten tmavohnedy, model 2010 a ten mi prisiel dost pevny, takze som pri nom skoncila

nadenkaaa
2. máj 2011

@monulienkamt ja mam prave brio hnede a kupila som ho v novembri minuleho roku a je super sice este pouzivame len hlboku vanicku ale zatial nema chybu 😉 😵

monulienkamt
2. máj 2011

@nadenkaaa to som rada, ze dalsia spokojna uzivatelka 😉