Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

martuska75
6. júl 2011

@monulienkamt aj ja mám pláštenku len na šporťák, asi to teraz tak vyrábajú. Ale vraj tie univerzálne sedia.

martuska75
6. júl 2011

@maticap. podľa mňa to závisí aj od dieťaťa či má tendenciu vyskakovať. Pri staršej som mala trojbodové pásy a stále mi chcela vyskakovať -presne ako píšeš (ale nebolo to brio) a teraz mám 5 bodové pásy a ani ich zatial nezapínam 😉 Sedká si tam, veselo pozerá a zatial ani náznak vyskakovania, ale aby som to nezakríkla.

beruskanula
6. júl 2011

@monulienkamt : já mám pláštěnku jak na korbu, tak na sportak, puvodne jsem mela tu na korbu a chtela ji mit i na sportak, jenze.... moc to nesedelo-jako v nouzi by to slo, ale fakt to vypadalo blbe, navic ta na sportak ma jakoby vyztuzeni, tze to pred ditetem nevisi, coz pri pouziti ty na korbu viselo...ta sportovni ej delana jak na sed, tak i leh 🙂

😵 my dnes potkali cerne brio na bile konstrukci v hlubocke zoo 🙂 😵 🙂

beruskanula
6. júl 2011

😅 jeste k pasum, mame brio 2010, to ma jake pasy? 😲 😀 , priznam se nevim

lovesista
6. júl 2011

@beruskanula @pallacinka
dakujem za odpovede, uz som kludnejsia 😉
dlha sa mi zda vanicka dost, len na sirku sa mi zda uzka. nabuduce ked pojdem do predajne skusim aj ja nejaky podobny test 😀

beruskanula
6. júl 2011

@lovesista : my, kdyz kupovali, tak jsme si nechali dat do korbicky fusak emitex-ten je dost velkej, sirokej, proste mohutnej, a pohoda 🙂

na sirku fakt v pohode 🙂 , uz vubec bych se nebala, kdyz cekate mimi v prosinci 🙂

tanaja
6. júl 2011

joj, martuska,nakonies idem kupit tu striebornu alebo zlatu striesku, bo manzel sa mi vrtal v nasej strieske a nieco tam poskodil,takze reklamaciu nam asi neuznaju...toto sa mi zda menej bolestne ako sa s niekym natahovat. dovolat sa tam je asi zazrak, pisala som im mail a na druhy den odpovedali.
ozaj, ku hnedemu kociku sa hodi viac zlata,ze? ale mne sa hrozne nepaci tento styl, ked tak striebornu...hroza

bosacka
7. júl 2011

@martuska75 - pri chrenovskej Lipe/lidli sa vraj pohybuje bezove brio, ako mam ja... ale ja som ho este nevidela 😉

predvcerom sa pri mne pristavila starsia pani, ze mam pekny koocik 🙂

@lovesista - nam svokra stale hovorila, aky je ten kocik uzky (po tom, co ho videla v obchode), tak som rozmer porovnavala cez net s inymi a vyslo mi, ze je standardne siroky. on podla mna vyzera uzky preto, lebo je to len ram a latka, ostatne su vacsinou take "vankusikove". kazdopadne mohli pridat kludne 2 cm pri tej istej sirke konstrukcie...

martuska75
7. júl 2011

@tanaja Podľa mňa by sa strieborná strieška mohla tiež hodiť, ale ked budeš mať hod sem fotečku prosím, prosím. 😉 Zlatá sa mi nehodí, lebo som práve objednala ostatné vecičky v ružovej, tak by ma tiež tá strieborná lákala 🙂

martuska75
7. júl 2011

@bosacka Po Chrenovej veľmi nechodím, tak veru neviem, béžové brio som ešte nestretla. Kde mám nakúkať ??? Kadial chodíte? Asi v tomto teple najskôr nikde, čo ???? 😎

bosacka
7. júl 2011

@martuska75 - my hlavne po chrenovej... a chodime aj teraz, lebo doma vobec nespi, iba ak na rukach 😅
tak robime 2 hodiny doobeda a 2 poobede... a poctivo kracame 😎

janavi
7. júl 2011

@monulienkamt ja som to kupovala pred 2 rokmi takze tie starsie typy urcite je jedna plastenka

maticap.
7. júl 2011

@janavi ahoj, tak hlasim, ze zlte brio go s ciernym podvozkom zajednane v Trnave! 🙂 A pytala som sa na plastenku - tieto nove uz nie su univerzalne: treba kupit zvlast na sportovu a zvlast na vanicku... 😒 ale nam to neva. 😉

salomuska
7. júl 2011

@maticap. ahoj, myslim, ze so zltym briom, budes spokojna, my tiez s takym jazdime! 😎 (hm, a zakupili sme ho v Trnave 😉 ) Najprv som sa trochu bala tejto farby, ale od prvej prechadzky som z neho nadsena. Posobi elegantne, sportovo a optimisticky zaroven. A ovlada sa vyborne!

maticap.
8. júl 2011

@salomuska dakujem 🙂 . Uz sa ho neviem dockat. 😎 Uz aby sme aj my v nom frcali po meste. 😀

stanka04
8. júl 2011

Baby,akurat mi dosiel fusak,vyborne pasuje aj do hlbokej,aj do sportovej casti 🙂 A co nebolo na fotkach vidiet,su akoby gumove"pasy"na zadnej strane,spolu s otvormi na popruhy to nema velmi sancu smykat sa 🙂 Uz moze prist zima 😝 A najviac ma aj tak dostal spacakovy obal 😅

martuska75
8. júl 2011

@stanka04 počuj ty si už inak vybavená 🙂 ešte bábo a je to 😉

stanka04
8. júl 2011

@martuska75 Babo len nech zostane par tyzdnov este v klude 😀 Ale nachystane ma skoro vsetko,bala som sa,jak budem fungovat v tych horucavach,tak radsej....Aspon mozem vylozit nohy do porodu 😎

martuska75
9. júl 2011

@stanka04 Jasné, držím palce. To som len žartovala. Treba byť pripravená. Ja som to podcenila a potom som kočík zháňala s mesačným dieťaťom 😀 Ale nakoniec - však v zdraví vyrástla aj tak 😀 😀 😀

shartas
9. júl 2011

Dobrý večer 🙂 Mám brio ještě s tříbodovým pásem a uvažuji o koupi toho lesklého fusaku a tak se Vás všech ptám,zda neklouže? Doposud mám lodger a ten mi sjíždí dolů.musím ho za procházku několikrá natahovat
☹ ,což mě rozčiluje.
Moc Vám všem děkuji za odpovědi 😉

stanka04
9. júl 2011

@shartas Tie otvory vo fusaku ti asi pasovat nebudu,ale na zadnej strane su nasite celkom siroke gumove protismykove pasy,tak by to mohlo nieco podrzat..A hore su nejake dve slucky,asi sa daju o nieco chytit,ale neskumala som to.Zajtra ti mozem fusak odfotit aj zozadu,ak ti to pomoze.Inak stoji za to 😉

aliceipv
10. júl 2011

@shartas : máme ten lesklý fusak vyzkoušený a opravdu neklouže, ty gumové protiskluzné pásy drží na místě a hlavně nahoře má fusak 2 podlouhlé knoflíky a ty se zapnou do poutek, které jsou pod boudičkou (úplně nahoře uvnitř - moc nejsou vidět, je třeba to pořádně prozkoumat, taky mi trvalo dlouho než jsem přišla na co to je) a fusak se ani nehne.

martuska75
10. júl 2011

@shartas Kúpila som tiež lodger a plánujem naň našiť hore gombíky, ktoré pripneh hore do tých slučiek na kočík. Neskúšala si to? Podľa mňa to pomôže.

tanaja
10. júl 2011

KUPIM STRIESKU Z BRIA!!! nam sa pokazil zips a velmi sa mi nepaci ta zlata ani strieborna. vela z vas ich maju a nepozivaju povodnu, tak keby ste si chceli trochu zarobit, kupim ju od vas. je mi jedno akej farby bude!!!

tanaja
10. júl 2011

moje t.c.0904 256784,bola by som vam velmi povdacna!!

shartas
10. júl 2011

aliceipv tak jsem kočár prozkoumala a měla jsem i boudičku rozebranou,ale žádné poutka jsem neobjevila 😒
Mám brio 2008.

shartas
10. júl 2011

stanka04 @budu ráda,když mi to nafotíš 🙂 Moc děkuji

ichbinich
11. júl 2011

@shartas: Ani moj Brio nema tie putka, moj je model 2009. Tie putka su myslim az od roku 2010 ako aj 5-bodove zapinanie.
Ale inak sa ten fusak moc nesuchal, drzal dost dobre.

chiela
11. júl 2011

ahojte, velmi sa mi paci kociarik brio go, viete mi napisat ako dlho sa da realne vyuzit pri babatku? Tak 1,5r alebo aj viac? A robi brio aj nejaky golfac? Brio Go ma krasnu konstrukciu a chcela by som taky golfac...aj ..nemate skusenost? dik za rady a tipy 🙂

ichbinich
11. júl 2011

@chiela:
Moj ma 19 mesiacov a stale pouzivame Brio Go. Mame aj golfac, ale v porovnani s Briom ho treba tlacit 😀 Brio ide same...
Nie klasicky golfac, lebo ma spojenu rukovat a sklada sa ako GO, ale ma mensie rozmery, je Brio Spin. Urcite ho najdes na stranke Brio. http://www.brio.net/de-de/To_Go_Stroller/Pushch... (v anglictine prave teraz nefunguje...)