Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

ant
24. feb 2010

ahoj holky, a jak se tvari brio go na vetsi deti ...mate v nem nektera treba rocni ditko (muj syn ma 11 kilo v 10 mesicich a je dlouhy. mame casualplay a vim, ze ten moc vysoký není

lulii
24. feb 2010

Ant, řečeno s nadsázkou, ale oproti casualplay je brio dvakrát delší (zádová opěrka), pokusím se někde najít rozměry 😉

ant
24. feb 2010

super bezva, potrebuji nejake argumenty na doma 🙂) a mas zkusenosti treba v terenu, sice bydlime ve meste ale jezdime i po polnackach a moc kocarek nesetrime, teda pokud jezdime (nosime hodne v Becu)

lulii
24. feb 2010

Ant, tak jsem to našla 😉 Délka lehu je 102 cm, což je fakt hodně, zkus schválně změřit CP, docela by mě to zajímalo. Vím, že je jeden z nejdelších, většinou mívají kočárky kolem 90-98 cm. Já ho ještě nemám, ale půjdu do něj na 100%. Zrovna včera jsem se ptala v obchodě a zajímalo mě srovnání bria go a teutonie cosmo a bylo mi řečeno, že určitě je lepší brio, i holky tady si ho moc chválí, zatím jsme nenašly nedostatky (ale určitě nějaké budou). Určitě mi prodavačky nedoporučily to dražší (+ pro ně), jsou na tom cenově stejně, ale opravdu se shodli, že brio je povedený kočárek a dokonce i do terénu (bráno s rezervou, není terén jako terén) 😀

kessiee
24. feb 2010

lulii 😉
ant GO je naozaj priestranny kocik. na prvy pohlad sa mi nezdal, ale ked som don predvcerom maleho posadila, bol tam takmer strateny, a to teda nie je ziadny drobcek - bude mat 7mes. a ma presne 10kil 😅
co sa tyka terenu, netusim, nemam vyskusane, ale odpruzeny je paraaadne, krasne sa hupe 😵
aj rozmery som nasla:
športová sedacia časť: 32cm (šírka) x25cm - 102cm (tych 25 je asi dlzka sedacej casti po opierku chrbatika a 102 ked je to napolohovane a merane spolu) su to krasne cisla 😎

lulii
24. feb 2010

Kessie, souhlas 😉 Ty čísla opravdu hovoří za vše 🙂 Já už se na něj tak těším, až půjdu do obchodu a řeknu, že chci brio a hotovo. A nikdo mě na nic jinýho nepřemluví 😀

kessiee
24. feb 2010

lulli ja sa tesim na to, ked napises, ze je brio minimalne objednane, ak nie uz kupene a vas doma 😉
inak reakcia na brio je u ludi bud-alebo: ked som ho bola objednat, tak tam so mnou bola kamoska a tej sa teda na prvy pohlad nepacil, hlavne konstrukcia (ze je to total netypicky kocik a take nieco este nevidela 😅 ). ale ked som tam posadila malickeho a videla kolko tam ma miesta, aky je pohodlny a lahucko sa ovlada atd atd tak sa mu viac prikukala, az sa jej zapacil 😵

lulii
24. feb 2010

Kessiee, děkuju moc, já už se taky nemůžu dočkat, až zjistim, že je mimi na cestě a já konečně to brio fakt objednám 😀 A musím říct, že mě se taky kočárek napoprvý moc nelíbil a musím se přiznat, že mi to chvíli trvalo, než jsem mu přišla na chuť (teď mluvim o designu, né o funkcích). A už tenkrát mi rozum říkal, že lepší kočárek fakt není a budu si muset na něj nějak zvyknout. Ale zvykat jsem si nemusela, ta láska přišla sama 😀 😀

kessiee
24. feb 2010

lulli ja som bola na tom podobne, ale ja mam zase celkom rada aj nieco extravagantne, a to GO urcite je 😉 ale urcite s tebou suhlasim, ze tie jeho funkcie su pre mna zatial neprekonane 😵 dufam, ze to napisem, aj ked v nom zacneme jazdit 😉 😝

duplicka
24. feb 2010

no kessiee nech ho uz mas🙂 sa neviem dockat 😀 😀 😀 😀 😀

janavi
24. feb 2010

ant, kocik je skutocne priestranny, aj mne v obchode tvrdili, ze je jeden z najväcsich kocikov a zrejme aj je, lebo ja som v hlbokom vozila maleho len do 6 mesiacov ale to len preto ze tam nechcel byt, ale vpohode sa mi tam zmestil s overalom, fusakom a dekou a este tam mal miesto a to mal 9 kg a 6 mesiacov, takze ziadne "babatko". a teraz ho uz mam v sportovom a opät, naobliekany, fusak, deka....a kooopec miesta, moj maly ma sice 8 mesiacov ale velkostou je ako rocne dieta a nemame minimalny problem.

ant
24. feb 2010

diky holky za info, jeste musim premerit vytah - aby sa mi tam vesel 🙂, a prodat ten casualplay .-)))

duplicka
24. feb 2010

jasne a aku ma sirku napravy,no to ma ani nenapadlo a pritom napr quinny buzz som predavala aj preto,ze som mala problem prejst cez niektore dvere a aj nase balkonove ☹

kessiee
24. feb 2010

dupli zlozeny kocik ma sirku 61cm, rovnaka je asi aj ked je rozlozeny - teda aspon myslim. cez dvere nim prejdes v pohode, presla som nim dverami obchodu a neboli nijak extra siroke.

babyzuzana
24. feb 2010

heh, caute tu je debata 😉

babyzuzana
24. feb 2010

kessiee: mam cely cierny, autosedacku, sportak a aj hlboky
za chvilu budeme prechadzat z hlbokeho do sporatku a kedze mame maly byt, nemam kde skladovat vanicku, autosedacku budeme potrebovat za chvilu tak ci tak vacsiu... pohravam sa s myslienkov, ci nie je predatelny lepsie cely kocik (s tym, ze sportak je uplne novy) ako po dieloch...
ak sa mi ho podari predat ako celok kupim si uz len novy sportak...

babyzuzana
24. feb 2010

u

lulii
24. feb 2010

Jé babyzuzana a už víš nějak předběžně, kolik bys za to všechno chtěla?

babyzuzana
24. feb 2010

fuuu ahoj lulii, ja ti vobec neviem, toto ma totizto cele napadlo len vcera 😎
takze musim spocitat kolko nas vlastne cely vysiel, kolko stoji teraz a nejak to premietnut do ceny co by som za to chcela
chcela by si ho kupit??

lulii
24. feb 2010

Zuzi, já bych ho brala všema deseti, ale já bohužel ještě nemám do kočárku náplň 😀 Snad se nám brzy zadaří, a kdyby se zadařilo teď někdy, tak bych silně o tom uvažovala, fakt. 🙂

babyzuzana
24. feb 2010

heheheehe to si ma pobavila, ze "napln" 😀 😀 😀

babyzuzana
24. feb 2010

a inak som dnes prebrowsila vsetko mozne aby som nasla silver striesku niekde na zahranicnych weboch a nic 😠 😠
neviem to nikde najst, chcela som si ju objednat, urcite by bola ovela lacnejsia ako u nas 😒
neviete poradit? alebo aspon kde ju maju napr. na predajni na predaj...? kupovala ju uz niektora z vas?

kessiee
24. feb 2010

lulli ja som u vas v cechach nasla novy sportak za 400eur 😲

ahaa, zuzi ja som myslela, ze chces vymenit len tu sportovu nadstavbu 😅 napadlo mi to, lebo na e-bayi som nasla predavat len tu. bolo by zaujimave zmenit za nejaky cas farbu 😉 😀 ale u nas sa asi nepredavaju samostatne. inak podla mojho nazoru na tom dost prerobis, malokto ti zohladni, ze si sportak este nepouzivala (to asi len nasa lulli 😉 lebo kocik dokonale pozna 😉 😎 ), to je to najmenej. konstrukciu s kolieskami si predsa pouzivala a to je na kociku asi to hlavne, ale skus, mozno sa podari 😉

lulii
24. feb 2010

kessiee 😀 😀
Fakt za tolik? Já viděla nejlevnější asi za 12 499,- (460 eur).
zuzi, teď jsem viděla inzerát, kde nějaká paní, která vlastní obchod, prodává tyhle stříšky, pak fusaky a i celý kočárek a dávalo dost slevu. Prý protože zmenšuje obchod, tak se musí zbavit nějakých věcí. Všechno bylo nové.

babyzuzana
24. feb 2010

ja nepotrebujem aby mi to niekto zohladnoval 😉
proste predavam (ak budem predavat) pouzivany kocik ako napr. ty ten svoj a to, ze je uplne novy sportak je pre niekoho len bonus 🙂

babyzuzana
24. feb 2010

lulii prosim posli mi ten link do ipcky, dakujeem

lulii
24. feb 2010

OK, snad to najdu 😉

kessiee
24. feb 2010

lulli ty asi myslis tu istu pani ako ja 😀 😀 😀 ma okrem go aj dost dalsich kocikov, aj doplnky 🙂
a kde si ho ty videla za 460, ak sa mozem spytat..

lulii
24. feb 2010

Jé, já to zapomněla, že se tohle smí jen přes IP.

Kessiee, u nás v Českých Budějovicích v Bejbycentru. Viděla jsem to na vlastní 😕 😀