Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

sasena033
28. okt 2011

@mamazuzu ja som s apytala a mne poveadlai ze na brio 2011 su origos nanozniky v cenemy ideme objednavat tento pre malu len neviem kedy dorazi na nas trh a ci nebude o moc drahsi ako 2011

pukanka
28. okt 2011

@zuzkkkaaa krásný potah na kočík 😉 🙂
@mamazuzu já mám teď Brio nově (týden) a dostala jsem c v ceně kočárku i nánožník v barvě kočárku, takže ke svému hnědému Briu máme origoš hnědý nánožník 🙂

pukanka
28. okt 2011

@sasena033 pěkná barvička, nevíš jaké budou ještě jiné barvičky a třeba lim. série boudiček (jako teď zlatá a stříbrná)?

sasena033
28. okt 2011

@pukanka no to neviem ake este jedine tuto som nasla..ani na predajni este nevedeli...ale ja som uz rozhodnuta aak sa narodi chlapcek nahodou tak mi ho vymenia 😉

jankajanka
30. okt 2011

Baby akú tašku máte alebo ste mali k Briu a boli ste s ňou spokojné ako s praktického hľadiska ,tak aj z toho že pekne sedela?

mapa73
30. okt 2011

Ahojte, chcela som sa opýtať aké máte skúsenosti máte s Briom v zime? Dá sa s ním dobre manévrovať aj v hlbšom snehu a či je dostatočne odpružený? A aký typ fusaku je najlepší?

zuzkkkaaa
31. okt 2011

@salomuska Prosimtě můžu tě poprosit o radu. Právě mi dorazilo to stupátko a teda ty kolečka mi tam ani za boha nechtějí držet, jak moc se musí tlačit aby tam do toho skejtíku zapadly? díky.

zuzkkkaaa
31. okt 2011

@jankajanka Janka já teda nemám origo Brio a spokojená jsem docela dost. Mám takovou univerzální černou. tuto: http://www.loap.cz/cz/kolekce/batohy/batohy/pro...
@mapa73 Já jsem teda ještě v zimě nejezdila, ale prý se vpohodě dá jezdit i manévrovat 😉 Fusak mám lodger bunker, pasuje tam super 😉 http://www.detskydum.cz/detail/lodger-fusak-bun...
Nánožník si asi nechám ušít. 🙂

skybaby
31. okt 2011

@zuzkkkaaa daj si to na tvrdu podlozku a zatlac, malo by to ist ... my sme to skusali najprv na gauci a vtedy to neslo 😉
mne mala dnes zo skatu spadla, ma paradnu hrcu na cele a zajtra narodky 😝

skybaby
31. okt 2011

@jankajanka ja mam tu nursery bag a som spokojna 😉

zuzkkkaaa
31. okt 2011

@skybaby díky díky, už jsem to tam natlačila 😀 😀 chtělo se do toho pořádně opřít. 😉 a jeje spadla chudáček, co dělala?? oni tam mají prcci docela dost prostoru že? Prosimtě a máš tam i tašku, když vozíš malou na skejtu?? 😝

skybaby
31. okt 2011

@zuzkkkaaa tasku tam vtedy nedávam, teda neskusala som to ešte, možno by to nezavadzalo ... No a ten pád bol ked sme vychádzali na chodník cez obrubnik musím dávať väčší pozor

jankajanka
31. okt 2011

@zuzkkkaaa
@skybaby baby ďakujem vám 😉

mapa73
31. okt 2011

@zuzkkkaaa ďakujem

zuska_29
31. okt 2011

uz sa velmi tesim na pouzivanie nasho Briaaaa, do porodu ostava 51dni, a potom uz kocik "nebude sedet v koute" 🙂) juchu. akurat som objednala tie adaptery na maxi cosi vajicko, tak som velmi zvedava 🙂 dufam, ze to bude krasne pasovat a vajicko budeme naklikavat uplne v pohode 😎

salomuska
31. okt 2011

@zuzkkkaaa tak som rada, ze sa ti to podarilo. ja som najprv ani nevedela, co mas na mysli a potom mi doslo, ze u nas to cele montoval manzel 😎 tasku na kocik nemam, ani som nikdy k ziadnemu nenosila.
inac chvilu to trva, kym si zvykne clovek na ovladanie kocika so skejtikom. spominam si, ze na zaciatku som mala pocit, ze s nim napredujem pomaly a zakopavam 😒 ale potom som si zvykla, a teraz mi to pride skoro komfortne 😀 noo, a obrubniky...casto si pomaham nohou 😉

chovancova27
31. okt 2011

@mapa73 Ahoj, ja mám Brio od narodenia, maličký sa narodil vo februári v najväčšom snehu a mraze... a môžem povedať, že kočárik zvládol sneh na jednotku, žiadne problémy, nič... taktiež super zvláda terén, je fakt do každého počasia a terénu. Je to úžasný kočík, som veľmi spokojná. Fusak mám Lodger Bunker, je to iná paráda...

chovancova27
31. okt 2011

@jankajanka Ja mám tašku Jané, je super. Stála okolo 60 eur.

mapa73
1. nov 2011

@chovancova27 veľmi pekne ti ďakujem za skúsenosti, trocha som sa bála tých menších koliečok vpredu, ale vyzerá, že to nebude problém. Ešte raz dík.

mamazuzu
1. nov 2011

@martuska75 presne presne tam. v mlynoch sme sa pytali a teda ked padla moja otazka, ci existuje nanoznik na brio, vsetky predavacky rad radom zostali zaskocene a nemali ponatia. tak zacali listovat prudko brio knizku a tam nic take nenasli, tak mi povedali, ze sa nevyraba. strasne, takyto personal. ved su tam od tho, aby ti vedeli poradit. to som si aj sama mohla prelistovat knizku.
cisto nahodou som vcera videla hnede brio v TT aj s nanoznikom a definitivne som sa rozhodla, ze to nechcem. absolutne sa mi to nepacilo. ako vrece mi to pripadalo. ja radsej zvolim fusak a na to deku a bude. ty si s tym nanoznikom spokojna?
a ozaj, teraz som videla v Mama a ja inzerat, ze niekto z Nitry predava hnede brio 3-kombinaciu. tak si ma hned ty napadla 😀

mamazuzu
1. nov 2011

@sasena033 toto je neskutocne krasna farba. zamilovala som sa do nej. skoda, ze ked sme my vyberali kocik (este minuly rok) tuto farbu nemali. hned by som ju brala. presne v tejto farbe vyrabali Casual play a len kvoli tej farbesom ho chcela. ale ked som zbadala brio a jeho vlastnosti, bolo rozhodnute 😀 . my mame cervene. ale ticho zavidim 😅

mamazuzu
1. nov 2011

@mapa73 pridavam sa, po snehu sa jazdi uuuplne v pohodicke a zvladne akykolvek teren, my sme s nim presli cele Plitvicke jazera v Chorvatsku a nebol najmensi problem. teda po schodoch sme ho preniesli v ruke aj s malou vnutri 😝 . fusak mame tiez lodger bunker a 200% spokojnost. no a tasku uplne taku najobycajnesiu aka tam najlepsie pasovala http://www.najnakup.sk/Porovnaj_prislusenstvo-k.... len my teda mame ciernu s cervenym logom k cervenemu briu. jednoducha, ale som spokona. napracem tam vselico 😵

kristina29
1. nov 2011

@cakaja ahoj je este z tvojej strany zaujem o vajo Brio Go Baby? Mam v červeno-čiernej kombinacii 2010-nu. Bola som s nim velmi spokojna, odporucam. Kočik mame modro-bielu kombi , takze ak by ti tiez nevadilo ze nebudete uplne zladení daj vediet:o) . Cena je 125 eur. Sme z Piešťan.
Kristina

sasena033
2. nov 2011

@mamazuzu ja som tiez rozmyslala nad casulaplay no presne ked som vyskusala Brio nebolo ocom... 🙂 len sa neviem rozhodnut ci s bielou alebo ciernou konstrukciou 🙂

martuska75
2. nov 2011

@mamazuzu Určite Brio nepredávam som zatial veľmi veľmi spokojná - klop -klop. 😉 Nánožník sm k tomu síce dostala ale zatial sme ešte nepoužili, lebo máme Brio len od leta. Zatial brázdime len s Lodgerom a úúúplne to stačí. Malá je len v tom v čom vnútri + sveter a je teplučká. Ani to vnútro z fusaku ešte nemáme. Ale ak bude v zime sychravo tak je možné že to na ten Lodger nahodím len aby nepremokol. Aj ked sa tvária že je nepremokavý ale pre istotu a aby menej prefukoval to bude stačiť. No nehovorím že je super krásny ale účel splní a zadarmo - škoda nevyužiť 😉 Ten kočík na fotke je parádnej farby 🙂 ale pomohla som myslím aj tomu môjmu hnedému už celkom dosť jednak tou vložkou a teraz tým cyklámenovým fusakom. Najprv som tej hnedej nebola presvedčená ale teraz je to super variabilné.

mamazuzu
2. nov 2011

@sasena033 tak to je dilema. mne sa tiez paci aj s bielou aj s ciernou konstrukciou 😀

mamazuzu
2. nov 2011

@martuska75 no ved jasne, keby mi to niekto dal zadarmo, jasne ze by som aj ja vyuzila. my sme takto zase dostali zadarmo k briu ten lodger bunker a neviem si ho vynachvalit. inac ja som estefusak nevytiahla. stale to riesime iba dekou. poriadne naobliekat, ked je hnusne vonku a navrch iba deka. lebo si hovorim, ze ked uz teraz dam fusak, co budem nosit v zime?

cristinna
2. nov 2011

Ahojte 🙂
uz je tu aj novy katalog Brio na rok 2012, stacilo vygooglit ;)
http://issuu.com/irlw/docs/brio_baby_2012_catal...

Ja snazilkujem, ak sa zadari, tak mam dve znacky vytipovane.. Casu dost ;)

martuska75
2. nov 2011

@mamazuzu zatial malá nechodí takže v kočíku sedí namiesto v deke vo fusaku inak je v tom ako doma len má aj svetrík. Celkom je to pohodlné nemusím ju dlho obliekať. V zime plánujem pridať kombinézu lebu už možno bude chcieť ísť aj z kočíka a ak by bolo veľmi zima tak vložku do fusaku a nánožník. Ešte toho máme dosť čo pridať.

martuska75
2. nov 2011

@cristinna pekné nové farby