Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

pukanka
8. dec 2011

@bella22 moc pěkný 🙂

pallacinka
8. dec 2011

@pukanka 🙂 To sa tymi polskymi kocikmi by mi teda nenapadlo, tu som nastastie ziadny polsky kocik este ani nevidela 🙂 Aj Brio som videla asi iba jedno alebo dve, tu vidiet iba nemecke znacky a vacsinou v tmavych farbach tak som chcela nieco veselsie 🙂

pukanka
8. dec 2011

@pallacinka tady je to teď móda (a taky asi otázka financí) těch poláků tu jezdí fakt hafo 😒 tady jsem Brio taky ještě neviděla, což je dobře 🙂

bella22
8. dec 2011

@pukanka vím, co za kočárky myslíš...černo-bílý kytky. To je nějakej Dorjan nebo co...Taky jich tu je hodně. Brio jsem viděla hned tady v ulici - hnědej s černou konstrukcí. A pak ještě hnědej v Praze, toť všechno. Zato Concord Fusion, kterej jsem jednu chvíli chtěla, je na každým rohu.

beruskanula
8. dec 2011

@pallacinka
@pukanka
@bella22 : primo u nas jeszdi ejdine Brio-to nase 😵
v Budějkách co vim, tak jsou Bria 3 🙂 .....

a bella22 ma pravdu concord fusion to je ted nejak castej kocarek

a ano tech polskych tu jezdi mraky, nejvic u nas tedy tzv. vyfukace 😀 ...

pukanka
8. dec 2011

@bella22 jj, to bude on 😒
.....mě ta podložka snad dneska nepřijde 😒

pallacinka
8. dec 2011

@pukanka @bella22 @beruskanula Dobre vediet, ako to u nas je 🙂 Ja som mala na brio potom asi na Slovensku stastie, videla som ich dost. Tu v Nemecku je to sama Teutonia, Concord, a v poslednej dobe fakt mraky Cameleonov. Tak som rada, ze mam doma nieco ine 🙂

pukanka
8. dec 2011

@beruskanula 😀 vyfukace 😀 co to znamená?
...ty concordy jsem tu taky viděla, casual v černé tu hodně jezdí, pár jané, jedna krásná iglesina a pak samý x-landery, dorjany atd. ani nevim, jak se to všechno jmenuje.

pukanka
8. dec 2011

@pallacinka já jsem za Brio taky moc ráda, jednak je to krásnej kočík a jednak neznám osobně nikoho, kdo by ho měl🙂

beruskanula
8. dec 2011

@pallacinka : u nas je desne mraky fakt vyfukacu aak taky x-landeru a quinny

@pukanka : 😀 uz jsem to tu jednou tusim vysvetlovala...pro mne to jsou takovy ty radoby kocary, co jsou desne nizky..tze dite je pomalu ve vysce vyfuku od auta ci jsem taky rikala, ze jit treba vlcak a chtit se vycurat, zvedne nohu a je to 🙄 😅 😨 🤐 .... jsou to znacky typu baby active breaker, takko apod...

moje svagrovka ma vyfukac 😀 😝 🙄

beruskanula
8. dec 2011

ja jsem za Brio taky desne rada..pro mne nej kocar 😵 , nechavame i na druhe-az nekdy bude 😀

spokojeni jsme, ze ma vse, co jsme od kocaru chteli....

my krom bria meli favorita aky joolz, ale Brio vyhralo skrz vetsi, prostornejsi sportak a vetsi strisku 🙂

jako golfky mame cybex callisto a jsou super, ale kocar nr. 1 je a stale bude Brio 😵 😵

bella22
8. dec 2011

@beruskanula "výfukáč"😀...ale souhlas. Mně třeba v tomhle směru vadí Bugaboo, je hrozně přízemní. Nehledě na to, jakej se z něj stal hit, to mi není sympatický. Nikdy nechci to, co mají všichni okolo. Tady je i hodně "Janéček" - Slalomy trojkolky. A jinak taky samej X-lander nebo Gesslein, to jsou pro mě ošklivý kočárky a hrozně obří. Brio je takovej avantgardní, designovej, vyhovuje mi i výška korbičky...Třeba vysokej chlap s ním nevypadá jako blbec. A navíc je pro mě hrozně velký plus ta možnost změny směru jízdy u sporťáku. Tak už se těším, až s ním vyjedeme. Zatím čeká u manželových rodičů🙂.

pallacinka
8. dec 2011

@beruskanula Haha, tak moja svagrova ma tiez vyfukac (tusim Takko 😀) Tu take znacky vobec nevidiet, ani v obchodoch ani na ulici, asi najlacnejsie co tu vidavat su Hauck a Esprit, no velmi sa v tychto nevyznam. Inac potom aj Cameleon je asi vyfukac, nie?
A tiez Brio milujem, moj muz dokonca este viac ako ja a urcite pri dalsom si ho nechame, alebo kupime novsie, podla toho, kedy to dalsie bude 🙂

pallacinka
8. dec 2011

A samozrejme zabudla som na Gesslein, tych je tu vela tiez, ja tieto bezpohlavne nemecke kociky fakt nemusim 🙂

beruskanula
8. dec 2011

@bella22 : jj, Bugaboo jsme zamitli hned prave skrz nizkou korbicku 😝 🙄 , jinak sportak jde 🙂 ....

a super je taky nastavovaci rukojet do nekolika super poloh-od vysokycho chlapa po maly dite, co chce kocarek vest 🙂

ano, my chteli kocar, aby mel korbicku zvlast....nejak se mne nezamouvaji vlozne tasky a kocarky, ze kterych s vyndanim te tasky mas sportak 😅 😝 , ale kazdymu vyhovuje neco jineho...
aby korba byla vysoko 🙂 , prostorna, i sportacek prostorny atd. atd. proto mame Brio 😵

beruskanula
8. dec 2011

@pallacinka : nizko polozenou korbickou by vyfukac mohl byt....ale por men to jsou prave nizko polozene radoby kocarky 😝 😅 😝

bella22
8. dec 2011

@beruskanula já se taky nemůžu moc ohýbat se zádama, tak i proto ta výška... Jinak u BGB mi vadí ten sporťák-kolíbka, chtěla jsem leh a polohování nožiček. Brio má ten leh podle mě dostatečnej.

beruskanula
8. dec 2011

@pallacinka tak gesslein tu nejezdi ani jeden 🙂 , ale ikdyby jezdil 😀 , mne se nelibi

😀

beruskanula
8. dec 2011

@bella22 jj, to bugaboo ano... 🙄 ale my ho fakt zamitli hned skr vysku-nizku 😀 korby, tze jsem nekoumala pak bliz 🙂

ale ten sportacek je jinak taky nadcasovej..ikdyz ted, muj manza kdyz ho prvne videl, tak pronesl, tvl, co to je za hybrid...jsem velice rad, ze ma nizkou korbu a nepostoupil do vyberu 😀 😀 😀

muj manza Brio miluje silene moooc 😵 😵 , ikdyz teda predtim byl zalaskovany do joolz, ale jakmile jsme tasili metr a premerovali, lasku prenesl na Brio

pallacinka
8. dec 2011

@beruskanula Presne tak to bolo u nas, ked som v obchode prvykrat uvidela z dialky BGB ani som k nemu neisla blizsie, pri nas by vyzeral ako kocik pre babiky 🙂 Zato Brio bola laska na prvy pohlad, padol nam do ruky ako """ na serbel 🙂

katrinka8
8. dec 2011

@monulienkamt - no, ved to - nechapem, preco teraz vyrabaju tie vanicky take male... ☹ Hoci Brio je podla mna v tomto ten vacsi kocik 😉 Niekde som pocula rozhovor s predajcom kocikov a ten tvrdil, ze vyraba sa to, aky je dopyt, ze robia take vanicky, ake si mamicky praju. To je podla mna hlupost, pretoze ked su vsetky male, tak si nemozes predsa vybrat velku, ked neexistuje, tak si vyvberas len taku, aka je ponuka... my sme nastastie mali vanicku velku (cam cortina) prave kvoli tomu, ze sme mali letne babo, tak aby nemuselo na zimu do sportaka. Mala nam v nej vydrzala takmer 10 mesiacov 😉 Ale tak zase podla mna aj to brio ma dost velku vanicku 😉 Kamoska mala malicku novembrovu a v hlbokej ju mala este zaciatkom leta, resp. ked zacali tie tepla v maji - sa mi zda - hoc tak presne si to nepamatam. Ona ma (aj mala) fusak Emitex.

zuzulienka51
9. dec 2011

Babenky, potrebovala by som jednu prakticku radu. Asi som nejaky technicky antitalent ale neviem nasadik nanoznik na sportovy kocik? 😅 Neporadite mi ako? Mam kolekciu 2010. Dakujem

beruskanula
9. dec 2011

@zuzulienka51 : a co mas za nanoznik?🙂 my mame ten origo🙂

normalne navleces 🙂 a pak pripnes tema knoflikama-svokama, co si nasadis jakoby pod boudicku🙂 bo jak to napsat... vycvaknes boudu, na kraj navleces ten kousek latky s tema cvokama 🙂

zuzulienka51
9. dec 2011

aj ja mam ten origo. Aha tak tu budicku treba vycvaknut. idem to skusit 🙂

zuzulienka51
9. dec 2011

@beruskanula a este otazka, ako vycvaknem budicku ?

almita
9. dec 2011

Kocky mate niektora brio spin?

megg
10. dec 2011

@almita ja som ho velmi chcela, ale skoncila som u Go

almita
10. dec 2011

@megg Ak si ho videla naživo?

zajo79
10. dec 2011

sa pripajam k majitelkam brio go ♥♥♥♥ jedna baaasen!!!!

megg
11. dec 2011

@almita ano jasne videla, je krasny, uplne iny ale nenormalne cool 🙂 Len ja som ho chcela uz pred letom a chcela som ho objednat v AT (na SR o nom ani nechyrovali) ale 6 tyzdnov bola dodavka a ja som potrebovala kociar rychlejsie, tak to padlo.Chcela som s bielou konstrukciou, v BA som videla cely cierny raz.. Je super aj skladny, len madlo nie je odnimatelne.