Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

mixxinka
3. jan 2012

@bella22 bereme 😉 pojedeme pro něj a budu v 6. a dáme ho mamce domů. Těším se ale už teď 🙂

lilianka1199
3. jan 2012

@mixxinka inak,ak chces nieco usetrit,tak si kup len sportovu cast,na tej hnedej metalíze,vcera som ho niekde nasla za 475e-novy, mas na to zaruku a tu na MK.,alebo popozeraj aj inde,kocky predavaju samostatne vanicku-cca 70e,na tom sa nema co poskodit a pouzivaju to maminky tak do 6 mesiacov.....tak ci tak usetris cca 250e🙂

lilianka1199
3. jan 2012

@mixxinka http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
a tu je vanicka :https://https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/ewh5/hlb... a doprava je na kocik zdarma 🙂,to len taka rada,lebo ja som tiez spekulovala ako ho zohnat najlacnejsie 🙂

kilian
3. jan 2012

kocky,mna by zaujimalo,to polohovanie chrbatika je len pomocou tych remenov?

mixxinka
3. jan 2012

@lilianka1199 Moc děkuji, ale já už jsem se rozhodla 🙂 S paní je velice příjemná komunikace a dostala jsem 50% slevu na veškerý ostatní nákup doplňků a to bych ještě řekla, že to má nejlevnější, co jsem tak koukala, takže jsi moc hodná, díky za snahu, ale necháme to tak. Pokud kočík moc nezhuntujeme, necháme si ho i na druhé mimi.

juliankaaa
3. jan 2012

citali ste tento clanok http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2538-Test-koci...
my mame Brio go, zatial som pouzivala len sportiak, ale o taky mesiac budeme pouzivat aj vanicku,som s nim max spokojna, ale co teraz citam o tych skodlivych latkach 😖 asi idem dat dole potah a preprat
😠

anpolia
3. jan 2012

Ahojte fanynky Bria, my mame za sebou prvu prechadzku s Briom a som nim uplne nadsena!🙂 tak ak niektore z vas zvazuju jeho kupu,odporucam,urcite budete s kocikom spokojne!verim ze ani mna nesklame!😉

renata09
3. jan 2012

@zajo79 áno,mala som,Manžel mi povedal,že je to wd 40
@bosacka @zajo79 Žeby som nastriekala zlú časť? Ja som dala dole kolesá a a nastriekala tú kovovú či železnú časť,ktorá ak sú kolesá nasadené na konštrukcii,je schovaná.Tam je aj tá diera do ktorej stále zapadne záklapka a zaaretuje to.Už uvažujem tú dierku niečim upchať,lebo mne veľmi vadia zaaretované koliesá.Dokonca už mi to aretuje aj vtedy,keď som na mieste a húpem kočíkom.Inak nedám na kočík dopusť.Je super a nechcem ho meniť.Aj mi ho veľmi chália,len tie kolieska ☹ Ak by vás ešte niečo napadlo,budem rada za každú radu.ďakujem

mixxinka
4. jan 2012

@juliankaaa nesmíme se z toho zbláznit, že 🙂 Myslím, že se to teď vážně až moc vše řeší... do teď neměly mimča žádný problém, tak není potřeba panikařit.

sunset
4. jan 2012

@juliankaaa ten test je z roku 2009, potahy na Brio sa odvtedy menili, ale ja som tiez radsej prepierala 🙂

sabi.m
4. jan 2012

Ahojky, prosím poradí mi někdo, jak se přidělává origo vložka do kočárku? Máme verzi s kšírami, takže mi vložku drží jen mezinožní pás, ale nahoře na vložce jsou dvě poutka s "knoflíčkem", ale kam se upínají, jsme nenašli 😒

monulienkamt
4. jan 2012

@mixxinka za malo...a uz viem aj ako sa volal ten obchod, bol to Spuntik, ale neviem ci je este stale na chodove alebo sa prestahovali

zuzkkkaaa
4. jan 2012

@sabi.m Tak to bych taky ráda věděla, já si teda vložku nechala šít, ale mám tam ty poutka a taky nevím kam to přidělat, ale nesjíždí mi to tedy zatím 😉

sabi.m
4. jan 2012

@zuzkkkaaa Taky si myslím, že by to sjíždět nemuselo, ale když už tam jsou ty poutka, tak by mě to zajímalo 🙂 Zatím tam vložku nemám, až nebudeme vozit fusak.

aliceipv
4. jan 2012

@sabi.m : Ahoj, na konci (nahoře) zádové opěrky ve sporťáku jsou u boudičky poutka a tam se provlečou ty knoflíčky od podložky a drží bezvadně, snad jsem to napsala srozumitelně... zrovna tak se připíná i origo fusak. Já mám teď v zimě takhle uchycený fusak i podložku najednou a v pohodě

sabi.m
5. jan 2012

@aliceipv Ahoj, měli jsme sundanou i boudičku a žádná poutka jsme právě nenašli ☹ Myslíš, že, bych tě mohla poprosit, jestli by to šlo nějak nafotit, až bude čas? 🙂
Zatím moc děkuji.

sevzuz
5. jan 2012

baby niekolko stran dozadu pred rokom som to tu pisala aj fotka je tu pridana a je to odfotene kde su tie putka na strieske resp to je uuuuplne hore na sportovej casti ked date dolu striesku resp odopnete striesku na sportovej casti - ten suchy zips tak to najdete, ALE pozor napriek tomu to niektore kocky na kocikoch nemali a vyslo to tak ze hneda to ma kazda, ale ostatne farby az od roku vyroby 2010

aspinka
5. jan 2012

Ma prosim niekto kocik BRIO race moja kamaratka si ho doniesla zo svedska je velmi prakticky uz pre vacsie deticky a super do terenu nic o nom u nas a v okoli neviem vypatrat ked googlim vyskoci mi svedsko. Nechapem preco sa nedovaza aj sem vie niekto o nom nieco?

sabi.m
6. jan 2012

@sevzuz Děkuji, fotku jsem našla, poutka tam asi fakt nemáme 😒

sabi.m
6. jan 2012

Maminky, máte prosím někdo tuto tašku do košíku? http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz...
Uvažuji nad ní, protože když prší nebo sněží, tak mám pak vše mokré 😒

almita
6. jan 2012

@aspinka nie je starsi typ Brio Spin?Lebo ja ho mam,je presne taky isty,len ma predne kolieska mensie...a je fantasticky 😉

aspinka
6. jan 2012

@almita nie je to starsi model je to sucasny model ano ako vravis Brio spin je s otocnymi koleckami a mensimu a tento Brio race ma pevne velke kolesa. Oni nie su ani take drahe mam pocit teda vo svedsku bol nejakych 1800korun svedskych. Kde si ho kupila a kolko ta vysiel?

aliceipv
6. jan 2012

@sabi.m Ahoj, zkoušela jsem fotit, ale mám černý kočár a na fotce ty poutka nejsou moc dobře vidět (nebo spíš neumím fotit). Na straně 51 je docela zdařilá fotka od monulienkamt . Je pravda, že ne všechny modely a barvy bria je mají, je to jako s fusakama, některý poutka a knoflíky mají, jiné ne.

sabi.m
6. jan 2012

@aliceipv Ahojky, jojo, už jsem koukala, asi je tam fakt nemám 😒 No neva, snad to držet bude i tak 🙂

almita
6. jan 2012

@aspinka podla mna najlacnejsi nie je.Najlepsiu ponuku na SVK som nasla za 372€

aspinka
6. jan 2012

@almita nechapem lebo vo svedsku vyjde do tych 200€ a ty si ho kde konkretne nasla u nas lebo ja co som patrala tak nikde 😅

aspinka
6. jan 2012

@almita uz som ho nasla momentalne je za 342€ zial na slovensku je to tak 😠

almita
6. jan 2012

@aspinka ja mam ale spin nie race.Kupovala som ho z rakuska.

bosacka
6. jan 2012

@renata09 - pytala som sa draheho, kedze on to robil a ze kolieska vybral, poriadne ocistil do sucha, dal tam vazelinu a znovu nasadil. cize si to robila asi rovnako, mozno to ocistenie, alebo teda s vazelinou a nie olejom... drzim palce, je to otravne, ked sa to stale zasekava 😖 ...ale zase musim povedat, ze to robil raz a vydrzalo to viac ako pol roka...

almita
7. jan 2012