Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

akvarela
3. mar 2012

@beruskanula děkuji za odpověď, asi do něj taky půjdu, moc se mi líbí 🙂

kosodrevina
3. mar 2012

@akvarela ahoj, ja mám dokonca bábo narodené 18.8. 🙂 a stále sme v korbičke, žiadny problém, malá má cca 70 cm, zatiaľ je stále vo fusaku a myslím, že jej je pohodlne.... práveže som spokojná, že to super vyšlo, akurát po skončení zimy pojdeme do šporťáka... 🙂 myslím tak o dva - tri týždne, ani nie kvoli veľkosti korbičky, ale už sa jej nechce ležať... akonáhle sa zobudí, trepe sa do sedu a chce kukučkovať na svet 🙂

sasena033
3. mar 2012

@bella22 ahoj ttak uz st ena svete aj na prechafzke??? super moja mala ma dnes presne tri tyzdne a tiez sme uz boli je to uzasne ist na prechadzku s takym kocikom..lahucky a malinka spinka aj 3 hodiny 😉

bella22
3. mar 2012

@sasena033 ahoj, gratuluju k malý🙂. Už jsme byli několikrát venku - s korbičkou i s vajíčkem a kočárek je prostě úžasnej! Brio se musí osobně vyzkoušet, pak člověk docení, jak se skvěle vozí a lehce skládá. Fakt spokojenost🙂. Máte taky foto z vyjížďky?🙂

darla27
3. mar 2012

Nepredava niektora tuto tasku do kosika ?

akvarela
4. mar 2012

@kosodrevina tak to je super, moc se mi líbí, ještě mám čas, ale chci se podívat i do kamenného obchodu, ale asi ho objednám přes internet.

Jak nebo kde jste si ho objednaly vy?

sasena033
4. mar 2012

@bella22 ano je uzasny.mm je z neho uneseny,,, 😉 lahucky...svokra sa isal zblaznit ze taky kocik este nevozila 😲 😀 😀 ale to nevi ekolko stal 🙂 nie foto nemam ale urobim a dam sem

bella22
4. mar 2012

@sasena033 mě lidi zastavují, kočár obdivují, ptají se na cenu😀...Hlavně se ten kočár fakt nemusí tlačit, prostě si jede sám🙂. A je elegantní, sluší i babičkám😀.

beruskanula
4. mar 2012

@bella22 : nas taky obcas lidi zastavili a zastavi, ale u nas spis divne cumi 😅 😀 😀 😀 😝

jj, jede uplne sam 😵 🙂 i s rok apul starym prckem 🙂

pallacinka
4. mar 2012

@darla27 Ta taska je uzasna, mam ju par tyzdnov a lutujem, ze som ju nemala skor. Takze nepredavam, ale drzim palce, aby si na nu niekde natrafila 🙂

bella22
4. mar 2012

@beruskanula já právě taky čekala, že budou lidi divně čumět, ale chválí i důchodci😀.

borka22
4. mar 2012

@svjana Ahoj, predavam vajicko, nove, nepouzivane aj s isifixom

milacik0106
4. mar 2012

@borka22 Ahoj, farba a cena? Ja práve sa chystám si objednať .. tak možno od teba by som kúpila 😉 Poprosím aj o foto

borka22
4. mar 2012

hneda, spolu 150eur aj s isofixom

borka22
4. mar 2012

@milacik0106 ahoj, foto mam v inzeratoch, pozri sa prosim tam, alebo mozem poslat mms

milacik0106
4. mar 2012

@borka22 ok idem sa pozrieť a vidím, že sme obe z Ke čo je super 🙂

matulienocka
4. mar 2012

Ahojte Brio mamicky, mam na predaj lesklu podlozku do sportovej casti, leskly fusak a tasku - postovy typ, vsetko vo farbe hneda metalicka.

pajushka
5. mar 2012

Ahojte Brio kočky, tak jsme se po necelém roce ježdění s Teutonií rozhodli pro změnu a jdeme do Brio go, každým dnem má přijít, nemůžeme se dočkat 😵 Bylo to docela rychlé, ale snad ne unáhlené rozhodnutí 😅 brio byla láska na druhý pohled, po té co jsme ho viděli na živo, osahali, vyzkoušeli, prcka do něj posadili...museli jsme prostě ocenit genialitu tohoto kočárku, velký dík @beruskanula 😉
Teď řeším, jestli má ještě cenu objednávat fusak brio - lesklý, kol.2010 - nevíte jaký je tam rozdíl oproti novějším kolekcím? (našla jsem jej za supr cenu) Jak jezdíte ve sporťáku, když nemáte nánožník? Teď, když je takové počasí kolem 10 st. Díky za tipy! 😵

bosacka
5. mar 2012

@pajushka my mame iba fusak brio a pod tym ma 2 vrstvy oblecenia. ak sa mozem spytat, bola si s teutoniou nespokojna? lebo prave co mame v okoli som pozerala, ze sa mi paci 🙂 (i ked som s nou neskusala jazdit)

kocky, ja som dned odniesla dole v kosiku skoro 14kg nakladu 😅

ichbinich
6. mar 2012

@pajushka:
Neviem, od ktoreho roku, ale stare modely fusaku nemaju putka a kocik nema hacik na upevnenie fusaku. Nove modely to maju a potom sa fusak nesmyka. Ja mam stary model bez hacikov, iba s tymi gumenymi pasmi vzadu a trochu sa to smyka.
Inak fusak je teplunky, aj ked vyzera tenky. Okolo 10°C by som ja osobne brala uz iba deku... Ale zase teraz byva rano kosa a poobeden teplo, tak rano fusak zatvorit a poobede otvorit, aby lezala na teplom...

@bosacka: aj ja sa vzdy smejem, ze mam nakladny kocik 😀 Taky vikendovy nakup v pohode a este megabalenie plienok k tomu... a potom sa v duchu vysmievam ludom, co maju tie traslave golfky za 25€, co sa prevazia, ked tam zavesia kabelku 😎

peliroja
6. mar 2012

@l.lara a ine kocky nechcete tuto clonu, ze by sme si rozdelili postovne? u nas stoji vyse 27 eur 🙂

http://www.o-baby.de/index.asp?pid=shop|info|x|...

almita
6. mar 2012

@peliroja ahoj,ja tiez hladam clonu na brio,ale na spin a za ten svet nemozem nikde najst,ci pasuje 😠 😠 😠 ak to nejak vygooglim,tak sa pridam aj ja 😝 mozem to dat poslat aj na nemecku adresu,bude to este lacnejsie 😉

sashabb
6. mar 2012

@matulienocka a prečo si nevložíš inzerát?
Inak táto fotka asi nieje tvoja či? videla som ju totiž u jednej kočky na mmb 😕

peliroja
6. mar 2012

@almita skus sa ked tak priamo na stranke brio.net spytat ci by to pasovalo 🙂 kludne sa mozes pridat ked tak, postovne je 9,50,- v DE 4,90 plus posta na SVK, myslim ze by to vyslo podobne, ale vsak to by sme potom dohodli 🙂

peliroja
6. mar 2012

@pallacinka prosim ta a kde si tu tasku kupila, ako vyzera vo vnutri? lebo ja mam celkom velku tasku ale ked ideme niekam na cvicenie alebo na cely den tak to je katastrofa, vsade mam veci, takto by som mozno mohla mat vsetko pokope 🙂

pallacinka
6. mar 2012

@peliroja Kupila som ju v Trnave v Bambini.Vnutri je este taka druha taska (akoby sietka) co sa stahuje, tazko sa to opisuje. Podla mna sa tam az tak vela veci nezmesti, ja som ju chcela hlavne na plastenku a deku, tie stale vozime v kociku a sa nam na ne prasilo.

almita
6. mar 2012

@peliroja z nemecka by som to dopravila,potom uz len postovne tu na svk podla toho,kto kde byva 😉 zistim si to,dam vediet.ja som si kvoli tejto zabudovanej clone stale nechavala v zalohe maca XT,ale uz ho pustam,ked existuje clona na brio... 😀 😀 😀

almita
6. mar 2012

@peliroja inak ja mam tuto tasku http://www.nej-hracky.cz/kocarek-doplnky/564-br... a je tiez super...vsetko tam zmestim a to chodim nabalena zo vsetkych najviac 😀

matulienocka
6. mar 2012

@sashabb Ahoj, pre vysvetlenie...kocik som kupovala od jednej mamicky, ktora ho predavala tu na MK, mam ho doma len par dni a este som veci nestihla nafotit a pridat inzerat, ale urcite tak urobim.
Kedze som sa zaradila medzi spokojne uzivatelky kocika Brio go, tak som vyuzila moznost, ako mnohe ine mamicky, ktore prispievaju do tohto fora a maju tento kocik, zverejnila som svoju ponuku aj v tomto fore, kedze prave tu aj ine mamicky ponukaju, predavaju ci hladaju doplnky k Brio go.
Ak by si mala dalsie nejasnosti, mozes ma kludne kontaktovat 🙂

jakani
7. mar 2012

@peliroja
@almita
kocky, ked pojdete do tej clony z DE, tak sa pridavam...toto leto budeme sice v hlbokej vanicke, ale o rok akoby som nasla 🙂
inak tu vysoku tasku som si tiez kupila, tak rada pocujem, ze je prakticka... 😀