Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bosacka
23. mar 2012

@martuska dakujem 😵

terezka312
24. mar 2012

Ahoj , nevíte někdo, kde se dá v Praze (nebo blízkém okolí) prohlídnou Brio v obchodě? A odkud jste ho pak kupovali? Děkuju moc za rady. 🙂

sasena033
24. mar 2012

@home1 no fotka na nete je iac fialova 😉 je taky ako na mojich foto v albume 😉 neviem opisat tu farbu je uzasny ja som ho nasla este na nemeckyh strankach tejto farbe berry a neodolala som..ja som chcela na bielej neviem ci mali aj ciernu tento je taky zivsi ..objednali mi ho v predajni ZA ale na zaiatku roka este nevedeli ci bude..ale nakonie koncom janura dorazil.....keby nebol tak by som brala hnedy na medenej.lebo tieto nove farby zacali dodavat neskor a k tomu som est eo 3tt skor rodila ale stihli sme 🙂 BRIO fantasticka volba manzel ho nechel a teraz je nadseny 🙂

sasena033
24. mar 2012

@darla27 ano keby boli kolieska nafukovacie tak je to ine.. no co uz je to tak moj tiez vyzera akoby bol pouziany pol rokakamienky zaborene v koliesku 😅 hej na fotkah je via fiakloe ale nazivo je krasna tak na leto mnam-mnam 🙂

martuska75
24. mar 2012

Baby, na kolieskach vždy vidno používanie či už nafukovacie alebo iné, tomu sa nedá vyhnúť podľa mňa. Tieto sú super, že kamienky z nich len vypadnú a hotovo. Raz som v nich našla dokonca kancelársku spinku a vpohode vypadla a nič. Žiaden defekt, ani nevidno že tam bola.

millada
24. mar 2012

@sasena033 , z akej konkretnej predajne si objednavala a kolko ta vysla dvojkombinacia? Lebo tusim sedačku mas inej značky, však? Mas aj adaptery na naklikavanie autosedačky? Aj nejake doplnky si kupovala?
Stale neviem, či kupit novy, aspon sportový a dokupit starsiu vaničku a sedačku alebo kupit celu trojkombinaciu uz pouzivanu...

sasena033
24. mar 2012

@millada no objednala som z kindercentra v ZA 🙂 uff neviem kolko stala dvojkombinia,ale vajko mam z maxi-cosi a stoji rovnako ako brio cize ho len zamenili 🙂 spolu aj s taskou vysiel 820€ dali mi ho za cenu 2011 lebo v januari esre nevedeli kolko bude stat 😉 adaptery som kupila az teraz medavno jedna maminka tu na teme brio objednavala zo zahraniia tu stoja okolo 50€ a ja som dala 30€ ale ak kupis vajko z bria tak tam adaptery su 😉
ja som kukala aj pouzite ale ked som nasla tuto farbu musela som ho mat bolo rozhodnute 😉 ale aj tak maminky robia kupia sportak a dokupia starsiu vanicku aj vajko...skoda mali vypredaje zaciatkom roka dvojkombinaciou za 500€ myslim zaokruhlene terazt som pozeral acenu novych brii 2012 ze 908€dost zdihli nato ze sa okrem farieb nic nemenilo

sasena033
24. mar 2012

@martuska75 no ja tam mam teda dost kamienkov naranyh uplne niektore ani neidiet take su tam zatlaene..no ale neadi ukon splni vozit ozi....

millada
24. mar 2012

@sasena033 , no ešte stale maju tie akcie na dvojset, ale len na červenu a modru farbu, ktore prave vobec nechcem 😒 Ja by som bud čierny, hnedy alebo ak bude dievčatko, tak mozno takyto ako mas ty 🙂
A prečo si nechcela vajičko brio?
No uvidim, idem pozriet nejake na inzeraty, ale mam ešte čas, tak mozno ešte vystihnem nejaku akciu 😉

sasena033
24. mar 2012

@millada no jasne mas as popozeraj este...ja som sa do tej fialoej farbe zalubila a este ked poedali ze bude dieVcatko 😉 no mne sa brio nepaci aj podla mna je lepsie MC a hlavne maju kade ake krasne farebne variacie..kdezto brio nie 😉 ja napr som nasla na nete taku tigriu ruzovu a som sa isla zblaznit ked som videla na zivo

simmi80
25. mar 2012

Babulky dakujem za rady.
a este otazka, ta strieska sa da uplne u vsetkych vymienat? a ci sa da polohovat do 90°. dakujeeeem. 😵 😵 😵

martuska75
26. mar 2012

@simmi80 myslíš ako či sa dá dať do sedu? Ak áno, tak podľa mňa to nie je celkom kolmo, ale je to skoro. Viac zaklonené je to ked dáš sedačku smerom od seba. A som aj celkom rada lebo sa menej bojím že malá vypadne. Nedávam jej zatial popruhy - stačí zatial predné madlo a tým že jeto nie celkom kolmo tak tam pekne sedká. MOžno by bolo dobré keby si si to pozrela sama niekde v obchode či ti to tak vyhovuje. Tam uvidíš koľko to ide do sedu aj do ľahu.

simmi80
26. mar 2012

@martuska75 ved som ho bola tolko krat okukovat a vzdy ma napadlo ze co este som mala pozriet. ale je to jedno, lebo uz je brio na ceste 🙂

martuska75
26. mar 2012

@simmi80 sa nestresuj, isto budeš spokojná. zatial som asi nestretla nikoho kto by s tým kočíkom spokojný nebol. My ho máme od leta a podľa mňa super.

simmi80
26. mar 2012

@martuska75 juuuj uz sa na neho tesim. Uz som vyberala aj nahradne striezky u tej pani z MMB.cz.
Ozaj babulky, chcete este niekto nieco od tej pani? ze by sme sa podelili na postovnom a poplatku za uhradu do CZ. teda ani netusim kolko je poplatok 🙂 ale este pred par rokmi. ked som robila priamy vklad v CSOB tak bol poplatok 200 Sk.

martuska75
26. mar 2012

@simmi80 ja som teraz nedávno objednávala 😉 Poplatok pri prevode do iech ak to pošleš v eur a ako platbu v eur do EHP tak je ako za domácu platbu a ak máš balík na účte tak zadarmo. 😀 Takže pohoda. Čo sa týka poštovného netuším koľko to je lebo kalkuláciu som mala v Kč a výslednú sumu s poštovným v eur, takže netuším koľko z toho je poštovné a koľko kurz. Ale hrozné to nebolo.

martuska75
26. mar 2012

@simmi80 Teraz som pozrela maily ešte raz a poštovné bolo 200 Kč.

simmi80
26. mar 2012

@martuska75 aku mas banku? ja mam slsp, a teda neviem neviem ci to mam v baliku. ☹

dendy1
26. mar 2012

@almita k tej objednanej clone: Ahoj, božinku nerob si s tým žiadne stresy, keby si sa na to nedala, nemala by som tú clonu vôbec. Každá jedna z nás to určite pochopí, a v žiadnom prípade si pre to nerob dusno doma, ani nedávaj 200€ za kuriéra. Či to bude v piatok, alebo až o týždeň je fakt jedno, leto je ešte ďaleko a toto slniečko ešte príjemne hreje a nie páli. Mne určite žiadne poštovné nevracaj, a ani neleť na poštu na úkor rodiny, to je blbosť. Veď nehorííí 😀 😀 Hlavne kľud, určite by so mnou súhlasili všetky ostatné zúčastnené kočky. a ešte raz ďakujem !

martuska75
26. mar 2012

@simmi80 je to v každej banke - určite. Ale mám tiež slsp 😀 . Len musíš zadať príkaz v ib nie ako zahraničnú platbu ale v tom zvlášť chliviku - platby v eur do krajín ehs. pani ti pošle iban a kód banky do mailu.

vaio1
26. mar 2012

Baby kolko mali vase deti, ked ste ich zacali vozit v sportovej casti?

peliroja
26. mar 2012

baby viete si toto realne predstavit ako to vyzera v kociku? bo my mame tie stare pasy a ide mi to na nervyyyy, normalne rozmyslam kocik kvoli tomu predat ☹

http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/hracky-na-k...

peliroja
26. mar 2012

@vaio1 ahoj, moja mala 5mesiacov a tyzden, este by sa bola byvala zmestila do vanicky ale uz to bol boj lebo nic nevidela 🙂

martuska75
26. mar 2012

@peliroja presne to som používala pri mojej staršej, lebo v tom kočíku neboli pásy a ona bola besné vajce. Mne sa to vtedy osvedčilo ale je to na tebe. 😉

peliroja
26. mar 2012

@martuska75 fakt? len ja tomu moc nerozumiem kde by som to pripevnila, zboku? a cez nozicky vlastne tym padom nepojde nic, ci?

simmi80
26. mar 2012

@martuska75 dakujem za rady 🙂 ak by som mala problemos, mozem ti napisat? 🙂

bosacka
26. mar 2012

@vaio1 - my sme boli do 10 mesiacov - celu zimu 😀 ale mam drobatko 😵 (a musim povedat, ze som rada, ze sa tak dlho zmestila)

bosacka
26. mar 2012

@martuska75 este sa spytam - tu deku z pinkie mas jednofarebnu, ci taku s potlacou? su totiz z rozneho materialu a ked si ju tak ospievala, uvazujem ze ju tiez kupim 😉

martuska75
27. mar 2012

@peliroja cez nožičky sa to nedáva je to zapnuté okolo pása a cez plecia (ako ruksak) a pripína sa to na bokoch o kočík. Určite má kočík na bokoch nejaké kolieska o ktoré sa to pripne. Ja som volakedy mala taký blbý kočík že mal len jeden popruh cez pás a to malej nestačilo tak som dokúpila takéto a pohoda. Nevyskočila a to je hlavné, lebo Rebeka bola vždy na baterky a normálne bez problémov mi skákala z kočíka. 😀 Však je to zase už dosť dávno. Kočíkačka je už školáčka. 😀