Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

aliceipv
16. aug 2011

@vendulka33 :ahoj , to je teda nějaký divný. Mám kočárek 2010 a poutka, gumičky tam jsou. Fusak jsem kupovala loni v prosinci, ale nevím jak byl starý, jaká kolekce to je a knoflíčky tam jsou. Mám kamarádku ta kupovala růžový fusak před měsícem, donutila jsem jí zkontrolovat knoflíky a taky je tam má.... tak teda vůbec netušim jak je to možné, že ty nemáš ani poutka, ani knoflíky........ Zkusila bych se zeptat u prodávajícího, protože to mi hlava nebere.

zabka1987
17. aug 2011

Baby prosim vas aky je rozdiel v kolekciach?v com sa lisia?Chcela by som strasne brio a nasla som aj kol. 2009 a je o dost lacnejsia.Preto sa chcem spytat na tie rozdieli 🙂 dik

ichbinich
17. aug 2011

@zabka1987:
Takmer vsetky vylepsenia oproti 2009 su na sportiaku:
Kolekcia 2009 ma iba dvojbodovy pas, teda popruhy su pripevnene iba na boku, ale dieta to ma samozrejme cez plecia.
Potom je od kolekcie 2011 original nanoznik vo farbe potahu, ale nie je futrovany.
Ak sa dobre pamatam, tak novsie kolekcie maju v strieske este taku "dodatocnu striesku" ako clonu proti slnku. Neviem, ako by som to lepsie popisala 😅
Nova sportovva cast sa da dat viac do sedu, teda kolmsie.
Fusak ma (mal by mat 😉 ako vidis z prispevkov aliceipv) gombiky a pod budickou v sportiaku putka, aby sa dal upevnit. 2009 ma "iba" tie gumene pasy. Dost dobre to drzi,, ja som sa obavala, ale da sa to.
No a samozrjeme nove farby 😉
To je myslim vsetko, ak som na nieco zabudla, nech dopisu ine briacky 😉

zabka1987
17. aug 2011

🙂))) diky 🙂 chcem hoi strasne a nasla som za super cenu ale kolekciu 2009 ☹ mam totizto concord fusion a aj quinny buzz 3 🙂 tak uz asi pockam do zimi kym budeme v sportiaku a vezmem novu kolekciu 🙂

brisilda
17. aug 2011

dievcata mam na vas otazku ako sa da vyprat sportova cast? ja som prave vycistila celu sportovu sedacku no schnut bude asi mesiac 😝 da sa ten potah dat nejako dole ? a strieska sa da ako vyzliest? nasla som jednu pani ktora sije nahradne striesky no neviem si predstavit ako to budem menit 😒 dakujem za kazdu radu

kaacka007
18. aug 2011

@vendulka33 Holky a není ten origo fusak moc dlouhý do hluboké korby?

kaacka007
18. aug 2011

@bosacka A není ta taška moc malá? Vejde se mi tam třeba termostka? Díky

vendulka33
18. aug 2011

@kaacka007 ahoj, já ještě hlubokou korbu nepoužívala - ta je až na druhé mimčo. Mám roční holčiku a kočárek jsme kupovali až teď, tak používám sporťák. Tam sedí orig.fusak super.

bosacka
18. aug 2011

@kaacka007 - tasku som premerala 🙂 vystuzeny spodok ma 28x14cm, zips hore 40cm, vyska je 25cm. nie je extra velka, ale ani malicka, termosku tam podla mna das urcite. co mne moc nevyhovuje je, ze na kocik sa pripina pomocou dlhych suchych zipsov a ked nechcem, aby odstavali dohora, musim to tak cez seba prehodit (neviem to celkom vysvetlit 😅 )

kaacka007
18. aug 2011

@bosacka Děkuju, jsi moc hodná. Ještě o ní budu uvažovat.

kaacka007
18. aug 2011

@vendulka33 Aha, tak to jsem nevěděla.

kaacka007
18. aug 2011

Holky, není origo fusak brio moc velký do hluboké korby? A taky pořád váhám, jestli koupit autosedačku brio nebo adaptéry na MC a autosedačku MC. Máte některá autosedačku brio? Bojím se, že je moc malá a taky jsem někde četla, že je taková hluboká a to není pro dítě moc pohodlné. Co vy na to? Díky všem za odpověď.

vendulka33
19. aug 2011

@aliceipv Ahoj, volala jsem přímo dodavateli a ten mi vysvětlil proč některé kočárky kolekce 2010 poutka mají a jiné ne. Záleží totiž na barvě. Kolekce 2010 poutka oficiálně neměla jen asi 3barvy - černá, hnědá a modrá na bílé konstrukci. Já mám cool modrý na šedé konstrukci. Co se týče fusaku, nedokázal mi říct. Prý o žádných knoflíčkách na přichycení ke kočárku neví, není si vědom.
To že nemá fusak knoflíčky mě trápí daleko víc než ty poutka, ah jo. Prosim tě kupovala jsi ten fusak třeba ve výprodeji? My ho koupili z Malvíka - výprodej za 1200Kč a je bez poutek. No na igelitov.sáčku v kterém byl ještě zabalený byl datum 2008! Docela zavádějící.

vendulka33
19. aug 2011

@beruskanula ahoj a kdys fusak kupovala? Já ho mám od Malvíka prý kolekce 2010, výprodej za 1200Kč. Je bez poutek, ale na igelit.sáčku v kterém byl fusak ještě zabalený byl datum 2008, což je hodně podivné a i bych věřila, že je to takhle stará kolekce, když všichni tady píšete, že 2010 knoflíčky má! Jsem naštvaná!

jarka62
19. aug 2011

Prosím môžete mi niekto odmerať aké veľké sú predné kolieská?? Ďakujem 🙂

brisilda
19. aug 2011

dievcata ktory fusak je teplejsi? original brio alebo kaiser?zvazujem kupu ale neviem pre ktory sa mam rozhodnut kedze fusacik potrebujem na tuhu zimu

mamazuzu
19. aug 2011

@kaacka007 ahoj, my mame autosedacku brio a je sice mensia ako ostatne, ale mala je dost velka aj dlha, ma skoro 8 mesiacov a stale sa nam tam zmesti. sice uz jej davno trcia nozky, ale na vysku ma stale este rezervu. este ju s kludom vyuzijeme aj nadalej.

beruskanula
19. aug 2011

@vendulka33 : ahojky, ja fusak budu teprve kupovat a doufam, ze koupim s knoflikama 😝
asi si dam pozadavek, ze at neposilaj bez knofliku 😀 😝

no bud buud brat z malvika nebo z nejhracky

🙂

aliceipv
20. aug 2011

@vendulka33 : Ahoj, já ho kupovala v Č.Budějovicích v bejbycentru ovšem za úplně jinou cenu, tehdy stál hrůzných 2.750, moc jsem nad ním přemýšlela a nakonec ho vzala. Na jaře ho začali postupně zlevňovat .... až na dnešní ceny, no co se dá dělat.

monulienkamt
21. aug 2011

@kaacka007 konecne sa hlasim, boli sme rodit 🙂 . ked bude cas, odfotim tasku, ale par stran dozadu ju ma niektora baba odfotenu v ciernom

kaacka007
21. aug 2011

@monulienkamt Rodit? Tak to? moc gratuluju!!! Díky, jsi moc hodná. Až budeš mít někdy čas, změřila bys mi prosím i šířku kočáru? Myslím v místě, kde je nejširší, máme totiž úzký výtah. Děkuju.

nadenkaaa
21. aug 2011

@kaacka007 my mame tiez celkom uzky vytah a kocik sa mi tam v pohode zmesti v najsirsej casti konstrukcie ma 52cm 😉 tak dufam ze som pomohla kedze
@monulienkamt ma teraz asi cerste mamickovske starosti 😵 😵 😵

inak baby ste ma teraz normalne zmiatli lebo som kupovala fusak original brio basic hnedy -kedze mam hnede brio(2010) z nej-hracky- teraz v tom vypredaji a neviem ci mam tie gombiky -a neviem ci mam putka na tej sportovej casti lebo sportova cast je este u svokrovcov zbalena -kedze este pouzivame hlboku cast a to mame 7770g a 67cm tak dufam ze tie putka a tie gombiky tam budu

nadenkaaa
21. aug 2011

@jarka62 predne kolieska maju priemer ten vnutorny disk -na com su gumy ma 13,5cm a cele kolieska aj s gumami maju priemer 17cm

jarka62
22. aug 2011

@nadenkaaa Ďakujem 🙂

kaacka007
22. aug 2011

@nadenkaaa Děkuju!!! To jsi mě potěšila 🙂

kaacka007
22. aug 2011

Holky myslíte, že můžu koupit hnědý kočár kolekce 2011 a k tomu hnědý fusak kolekce 2010? Nebo mi doporučíte jinou barvu? a myslíte, že je stejný ten materiál? Moc se mi totiž nechce kupovat fusak za 2300 Kč 😒 . Díky

nadenkaaa
22. aug 2011

@kaacka007 kacka nemas za co co sa tyka rozdielov ohladom hnedej farby v kolekcii 2010 a 11 tam si myslim ze ten rozdiel ak nejaky je tak je fakt zanedbatelny- aspon ja som mala ten pocit kedze som bola hc -v aladdine a tam ho mali uz kolekciu 2011 vystavenu a mala som vedla neho postaveny kociar 2010 a farebne mi to neprislo vobec ine mozno trosku material akoby bol tensi ten na tej 2011

morgan
23. aug 2011

Ahoj, určitě to tady už někdo psal, ale můžete mi napsat, jak se s kočárkem jezdí ve sněhu? díky 🙂

kessiee
23. aug 2011

@morgan ahoj, uplne v pohodke, my sme ziaden problem nemali a to sme ani kolieska nearetovali 😉

ella_joy
23. aug 2011

Kocky, myslite, ze na konstrukciu 2011 sa da nakliknut korbicka 2010? Predpokladam, ze by nemal byt rozdiel, ale tak radsej sa Vas pytam...