Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

sevzuz
8. mar 2012

@peliroja ja chceeeem tu taskuuuuu,ta je kraaasna, kolko je
postovne?

almita
8. mar 2012

@dendy1evidujem prvu platbu 🙂

matulienocka
8. mar 2012

@peliroja Velmi pekna taska, ja by som ju brala, ale v tmavohnedej farbe 🙂 Videla som ju aj nazivo, ale v tyrkysovej farbe v predajni kocikovo, ale tam stala 86 Eur. 😒

matulienocka
8. mar 2012

@bella22 Tasku si kupila za super cenu 😎 Hladala som ju na nete a ceny sa pohybuju okolo 120 Eur, co je cca 3.000 Kč 😒 A na webke co si mi poslala som ju uz nenasla, co sa ani necudujem, ved za taku cenu, kto by ju nekupil 🙂

matulienocka
8. mar 2012

@lilianka1199 Ahoj, ano taska je stale na predaj, je velmi malo pouzivana, ak mas vazny zaujem na cene sa dohodneme 😉

renata09
8. mar 2012

@errilo Ja mám presne ten istý problém.Dnes sa mi prešuchala rúčka.Kočík mám v záruke no kupovala som ho v čechách tak tiež neviem čo s tým.

jessicax
8. mar 2012

@sevzuz @peliroja kocky aj ja chcem tu tasku, je nadherna 😵 😵 😵

almita
8. mar 2012

@peliroja inak ti viem zabezpecit aj dovoz z anglicka,ale za to si uctuje ta kocka proviziu(nie je to nejaka zavratna suma)...ja som odtial objednavala svoj prvy mac a oni na svk neposielaju,tak som musela najst sprostredkovatela 😉

lenka_21
9. mar 2012

Ahojte baby, prepacte, ze sa tu vtieram 😉 , len sa chcem opytat ci mate skusenosti s novou kolekciou od Brio Go 2012 - kocik trojkombinacia ... zaujima ci je tam rozdiel oproti tomu z minuleho roka? Kedze uvazujem nad tymto kocikom, ake s nim mate skusenosti .... ja viem, ze to tu niekde najdem, ale asi nestihnem do kupi precitat 86 stran 😀 😀

Zaujima mam napr.do akeho veku dietatka ste vedeli pouzit vajicko co je v 3 kombinacii? Podobnu otazku mam na vanicku, ako dlho sa Vam tam dietatko vmestilo. Ja budem vanicku vyuzivat v lete kedze mame majovy termin a na sportovu cast v zime a tak rozmyslam ci sa tam drobec s fusakom vmesti 😀 Akekolvek dalsie rady ocenim 🙂

jakani
9. mar 2012

@lilianka1199 ano, vcera vecer som ju tam nasla, len skoda-na tom nemeckom webe je o 50% lacnejsia 😒

ichbinich
9. mar 2012

@lenka_21:
Nova kolekcia asi bude mat "iba" nove farby. Uz v minulej kolekcii vychytali detske choroby a dali vela zlepsovakov. Neviem, ci este nieco vylepsili.
My sme vajicko pouzivali do 15 alebo 16 mesiacov. Hlavu mal vnutri, to je najdolezitejsie, nohy mal skrcene. Ale uz reklamoval, lebo nic nevidel a potom uz nepomahalo ani zrkaldo, tak sme presli na sedacku otocenu dopredu a tu hned zboznoval. Lebo sedi pekne vysoko a vsetko vidi 😉 My sme vyuzivali aj naklikavanie vajicka na nakupoch.
Vanicka je doste velka, dlzkou jedna z najldhsich na trhu. My sme presli na sportovu cast v 6 mesiacoch, kedze nic nevidel a reklamoval a uz ani vankusik nepomahal.
Origos fusak pasuje aj do vanicky, aj do sportovej casti. Takze aj ked budes prechadzat na sportovu cast pocas zimy, nie je problem. Ked bude zasa taka tuha zima, mozes si dat nanoznik, ale nova kolekcia uz ma nanoznik original. Ja som si kupila Emitex Deluxe, pasuje super, je neprefukatelny a nepremokavy.
Rady: pozeraj akcie. Niekedy mavaju sportak plus vanicku za 500€, inak vysolis aj 1000€. Svagor ostal zrhozeny, ze jeho prve auto bolo lacnejsie ako nas kociar, ale po prve sme kupovali vsetko naraz (3 kombinaciu, isofix, tasku prebalovaciu, tasku do kosika, fusak, plastenky, slnecnu clonu a slnecnik) a po druhe JE HODNY KAZDEHO CENTU 🙂 Ide v principe sam, otocis jednym prstom na mieste, odvezies aj vikendovy nakup, lahunko sa sklada, nekopes ani do koliesok, ani do osi, otocna sedacka, da sa zlozit so sedackou v oboch smeroch, prejdes aj okolo kasy a do vytahov (my ale nemame ziadne extra uzke), a hlavne, nema ho kazdy, ako bubagoo 😉 😝 Vanicka je pekne vysoko, lahko sa naklikava a dava dole. Ked mi moj zaspi v kociari, odkliknem sedacku a vynesiem ho spiaceho so sedackou...
Ja som veeelmi spokojna, nemenila by som.

errilo
9. mar 2012

@renata09 ja som rozmyslala obtocit to paskou, ale to bude vyzerat hrozne. ja uz ho v zaruke nemam ☹ tebe to este zrejme vyreklamuju. prip. ak by ti poradili co s tym, napis mi prosim. dakujem.

errilo
9. mar 2012

@matulienocka ta zlata podlozka nahodou na predaj nie je? 😉

sasena033
9. mar 2012

@lenka_21 ahoj ja mam brio 2012 kuk album farba berry 🙂 na bielej konstrukcii..je naozaj super ako pise @ichbinich ide sam 😉 myslim ze ale nie je rozdiel v nicom akurat v par farbach co su nove a kukam ze cena isla hore ja som kupila trojkombinaciu al eted vajko z bria som nechcela..a ztej novej kolekcie je slaby vyber farier..mam maxi cosi j epodla mna lepsia objednavala som ho est ev starom roku a sama som necvedela ci pride do porodu nakoniec dosiel v polk ejanuara a stal ma 820e sportova,vajcko,korba,taska,plastenka takz eozaj je to krasny pohodlny kocik priestranny super kazdemu s apaci 😉 ODPORUCAM

lenka_21
9. mar 2012

@ichbinich @sasena033 Jooj baby, dakujem .... veeeelmi ste mi pomohli. Idem sa na neho pozriet dnes (konecne mi dovolili jazdu autom 😉 , mam trosku rizikove tehu. Chcem pozriet na Brio, Jane Muum a Gessleine.... a rada by som si vybrala, lebo neviem ci sa uz do obchodu dostane ... Kamoska ma tiez Brio 2011 a je s nim spokojna, ona mi ho vlastne poradila 🙂 🙂 Videla som aj Bugaboo, neviem preco, ale mne sa az tak nepaci ... skor vsak dizajn

@sasena033 Kedze nie som profik ... Maxi Cosi je znacka??? 😕 Z toho mas vajicko, alebo cely kocik ... no pytam sa ako tatar 😀

ichbinich
9. mar 2012

@lenka_21:
Ano, Maxi Cosi je znacka. Najprv vyrabali iba autosedacky a vajicka, ale teraz vyrabaju aj kociky. Inak, tiez su super 😉 (mozes vyskusat, ked uz budes v obchode).

Teraz ma Brio aj adaptery na vajicka od Maxi Cosi. Moj model 2009 este nemal, pasovalo iba Brio vajicko. Len pozor, tie adaptery su strasne drahe.

Vsetko dobre!

lenka_21
9. mar 2012

@ichbinich Aha, chapem ... dakujem 🙂 Este otazka, preco si teda kupovala vajicko Maxi Cosi? Je lepsie ako original Brio?

ichbinich
9. mar 2012

@lenka_21:
Nie, ja mam praveze Brio vajicko. V roku 2009 sa dalo nakliknut iba Brio...
Je tiez dobre, niektorym sa zda, ze babo je tam "prilis v sede" alebo ako by som napisala. Mojmu synovi sa tam pacilo, neprotestoval ani pri dlhsich jazdach, tak neviem. Ale mozes trochu regulovat naklon vajicka, ked uz bude v aute priputane, ze ho mierne pohnes jednym alebo druhym smerom. Ja som to tak robila, ked spal, tak som pohla trosku viac do lahu.
Asi si to budes musiet porovnat a posudit sama. Ja mam skusenosti iba s Brio vajickom.

renata09
9. mar 2012

@errilo určite Ti dám vedieť ako som to poriešila.Písala som na tu stránku,kde som to kupovala,vraj mi zistí,kde na slovensku robia servis,ale aj tak veľmi nerda budem bez kočíka.Mám doma ešte jeden,ten som si nechala práve kôli takejto situácii,no nechce sa mi malého v ňom voziť,lebo brio je naozaj super.

errilo
9. mar 2012

@renata09 je perfektne, ja som tiez velmi spokojna.. az na tu rucku ☹

sasena033
9. mar 2012

@lenka_21 v pohode brio mam kocik + sportak a vajko z maxi cosi..podla mne bazpecnejsi e a lepsie ako brio vajcko...v briu je tak viac dosedu... aj predavacka mi ho odporucila astoji rovnako ciz ebola len vymena..myslim ze aj dost bab ma k brio sedacku maxi cosi.... 😉

bubinovci
9. mar 2012

ahojte, ja už som sem ohľadom vajíčka Brio písala, máme ho, malý neprotestuje, pekne v ňom vždy spí, ale ja som mala pocit, že Maxi Cosi je priestrannejšie, minule sme boli v predajni a skúsila som ho dať teda do Maxi Cosi vajíčka, ale vôbec tam nemal viac mista, rovnako mu trčali nohy aj z toho a na šírku tam bol tiež rovnako natlačený 😒 pozerala som aj test autosedačiek a Brio malo dobré hodnotenie, Maxi Cosi neviem, to som nepozerala, ale minimálne má Maxi Cosi krajší dizajn 🙂 čo sa týka kočíka, milujem ho 😀 pomaly už pôjdeme do šporťáku, tak idem objednať podložku a aj striešku veselú 🙂 potom hodím foto 🙂

matulienocka
9. mar 2012

@lenka_21 Ahoj Lenka, ja som sa na to pytala na predajni v Kocikove, kde predavaju kociky zn. Brio a predavajuca mi povedala, ze rozdiel medzi kolekciou 2011 a 2012 je len vo farebnych prevedeniach.

matulienocka
9. mar 2012

@errilo Ahoj, predavam vsetky doplnky okrem kocika 🙂 Tasku - postovy typ, fusak a podlozku vsetko je vo farbe hneda metalicka. Kuk moj bazarik.

dendy1
9. mar 2012

@almita Ahoj, aj ja mám mac a chcela by som naňho hnedé madlo. Píšeš, že si si mac objednala v ang. nevieš či tam nemajú aj hnedé madlo na mac xt?

bella22
9. mar 2012

@matulienocka to mě mrzí, že už jí tam nemají...No 3000 bych za ní nedala ani omylem! Kdybych na ní někde přece jen narazila, tak dám vědět😉.

sevzuz
9. mar 2012

@jessicax @peliroja ale ja ju naozaj chcem, ako to urobime?

elledriver
9. mar 2012

baby ked uz ste sa tak rozbehli s tymi taskami aj ja mam na predaj tuto cervenu Brio, nepouzivanu. cena 25€

jessicax
9. mar 2012

@sevzuz ja ju mam uz dlhsie vyhliadnutu na kocikove ale tam stoji vyse 80 eur. Kolko vyjde tu aj s postou?

peliroja
9. mar 2012

@elledriver hm, aj ta tvoja taska je pekna velmi 🙂

@jessicax @sevzuz z mothercare neposielaju na slovensko, jedine cez niekeho, mozno aj cez @almita ked vravela ze ma moznost. aj ked co vam poviem, nasla som tu istu len v bledunko ruzovej na jednej am.stranke, tam ju mali v sale za 17 dolarov, len s postovnym a clom by vysla na cca. 140 Eur 😀