Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

home1
1. apr 2012

@simmi80
@martuska75
@errilo
@peliroja
ahojte,je niaky rozdiel medzi briom 2011 a 2012? 😕

simmi80
1. apr 2012

@home1 takto teda neviem 🙂 asi vo farbe a este tie starsie maju vraj blbe zapinanie - pasy. tie su zboku, ale take briosom este nevidela. len ma kamoska upozornovala na to ze ak budem kupovat.

simmi80
1. apr 2012

@home1 aj toto je moj treti kocik 🙂

simmi80
1. apr 2012

@errilo ja som chcela tiez tu zvieratkovu. Ani objednat sa uz neda?

errilo
1. apr 2012

@simmi80 mne napisala, ze uz ju nema a poslala mi linky kde su ine latky, tiez so zvieratkami, ze odtial si mozem vybrat iny vzor 😖

errilo
1. apr 2012

@home1 mne sa zda, ze iba vo farbe. v 2012 som videla ten fialovy a taky zeleny, tie v 2011 neboli.

simmi80
1. apr 2012

@errilo hmmmm...skoda..lebo som chcela tu listkovu taku farebnu kde je aj cyklamenova farba a prave tu zvieratkovu ☹ neviem cim to nahradim. lebo ked uz objednam tak aspon dve striezky.

errilo
1. apr 2012

@simmi80 ja by som tiez chcela aspon 2. uz ked pobjednavam. ja som chcela zlatu a potom tuto zvieratkovu modro zelenu a podlozku z jednej strany zlatu a z druhej modru.. hmmm

simmi80
1. apr 2012

@errilo no ved.ked uz mam platit prevod a postovne tak nech je toho viac.

errilo
1. apr 2012

ozaj vidis to, ten prevod som neratala. kolko to prosim ta vychadza pri platbe do zahranicia?

simmi80
1. apr 2012

@errilo uz som sa to tu pytala martusky, a vraj zalezi od toho aky mas ucet. Mozno to mas aj v baliku za ucet. prip. citam ze si z Ba, by sme si to mohli objednat spolu o naklady sa podelit. ja som z PK ale do ba chodim do ruzinova dost casto. ja neviem ci to mam v baliku, musim zistit.

martuska75
1. apr 2012

@errilo K tomu prevodu do čiech som už písala @simmi80, pokial platbu pošlete v eur ako "platbu v eur v krajinách EHP", ( = zadáte účet príjmcu vo forme iban, meno účtu, BIC - SWIFT kód banky, platba do 50 tis. eur, poplatky SHA) tak cena je ako za domácu uhradu t.j. ak máš balík k účtu tak pravdepodobne zdarma alebo tých pár centov za obrat. Poštovné je 200 Kč.

martuska75
1. apr 2012

@home1 Mám doma 2011, ale myslím že sú tam len nové farby -hlavne tá pekná fialová 😉 iné som nezaregistrovala. POsledné rozdiely boli medzi 2010 a 2011 - tam bola zmena materiálu + v priebehu roku 2010 sa menili tie pásy ( už veľa kočíkov v 2010 má tie nové)

home1
1. apr 2012

@martuska75 dakujem 😉 tá fialova ma velmi zaujala,no kupim nakoniec čierny na čiernej konštrukcii a dokupim aspon 2 farebne striešky a podložky aby bola zmena 😉

juliankaaa
1. apr 2012

@almita dnes v Laugu v TN som videla krasne sive Brio na bielej konstrukcii....s dvoma blond kockami....ze si jedna z nich bola ty? 😉

millada
1. apr 2012

@home1 , ja by som kupila čierny na bielej konstrukcii, je to take pekne ozivene trochu, nie velmi čierne a ta biela konstrukcia je kráááásna podla mna, taka ina, origoš 🙂

zabka1987
1. apr 2012

Baby prosím poradíte? ako dám dolu zo striešky ten poťah??? mne to nejde nijak :-/ mám doma konečne na výmenu poťahy a chcela by som to odskúšať.Poradíte? dííík

pallacinka
1. apr 2012

@zabka1987 Bohuzial ti poradim len tolko, ze som potrebovala k tomu muza a muz skrutkovac 🙂 Preto ja mam striesku stale tu istu a nemenim ju, nie je to zdaleka take jednoduche ako pri ostatnych kocikoch. Ale hadam ti nejake sikovnejsie briacky budu vediet pomoct 🙂

errilo
2. apr 2012

@martuska75 dakujeeeeem 😵

errilo
2. apr 2012

@simmi80 to je dobry napad, objednat spolu. ty uz mas vybrate? lebo ja este nemam, okrem tej zlatej., este jednu by som chcela.

mamazuzu
2. apr 2012

Ahojte baby. mam na predaj brio celu 3-kombinaciu. v cervenej na ciernej konstrukcii po 1 dietati. ako novy. ak by ste mali zaujem, alebo by ste o niekom vedeli, kto by mal zaujem, pozrite si moje inzeraty 😉 . volajte, piste, cokolvek 😉

simmi80
2. apr 2012

@errilo no ja mam tiez len jednu 🙂 tak sa dohodnime ze po sviatkoch uz aby sme mali cca. vybrane 🙂 oki? 😵 ozaj a z akej casti BA si? kludne aj IP napis.

home1
2. apr 2012

Ahojte a ako je to s tým polohovanim bria? tie pasy vam nevadia že sa to tak polohuje?ide to rychlo a lahko? 😕

duplicka
2. apr 2012

baby prosim vas nemate niektora odfotenu tu brio clonu na striesku, co ste teraz objednavali? mozno aj taky blizsi zaber ako to sedi, ci to teda ma vobec zmysel objednavat

kiakocikovsvet
2. apr 2012

@home1 rozdiel je vo farebnom prevedení, šití a hlavne čo zmenili kvalitu tkaniny

kiakocikovsvet
2. apr 2012

@home1 nedoporučujem meniť striežku, nakoľko materiál ktorý používa Švedská firma BRIO je
žiaruvzdorný a odolný voči vode s ochranným filtrom UV čo chráni Vaše dieťa pred škodlivým žiarením,
je to dôležitejšie pre Vaše dieťa ako farebné prevedenie

bosacka
2. apr 2012

@home1 - mne sa to polohuje ok. na zdvihnutie do sedu potrebujem 2 ruky a trochu sily, ked dieta lezi, ale nie je to nic strasne. dole sa da dat uplne lahko 1 rukou. mne na kociku vadi jedine to, ze ide malo do lahu (dcerka tam spi, mozno je to len moj blby pocit z toho)

peliroja
3. apr 2012

@duplicka odfotim ti ju ked budeme vonku 🙂
@home1 aj ja som s polohovanim spokojna, pre mna je fajn, ze sa daju polohovat zvlast chrbatik a zvlast nozicky 🙂

a striesku by som tiez nedavala inu ako brio 🙂

almita
3. apr 2012

@juliankaaa nie nie,ja mam Brio Spin 🙂

zvalka
3. apr 2012

ahojte, ak by ste niektora predavali brio na bielej, alebo hnedej konstrukcii, napr. hnedej farby, alebo tej fialovej, bezovej, tak mi dajte vediet do IP. dakujem 🙂