Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

enah
29. júl 2013

@mirus2 nie ste spokojna?

enah
29. júl 2013

@ichbinich tak to by sedelo, nie suklasicky penove, ale ani nafukovacie. Skoda, od pohladu som dufala, ze sa do nich kamienky nebudu zapichovat.(

mirus2
29. júl 2013

Som, ale na zimu mám iný, do ktorého mám aj fusak, a na jar bude mala už iba v malej bugine, používala som ho vlani, ked sa narodila, cez leto 4 mesiace a toto leto ho používam iba občas, ked som v meste, mám ho v aute🙂

andrea.vasickova
29. júl 2013

@martuska75 děkuji 🙂

lenulice
29. júl 2013

@enah kolecka na vsech kolekcich Brio jsou totozne, neni zmena v materialu ;)

enah
29. júl 2013

@lenulice diky za ujisteni! Ty co jsem videla na brio go 2013 vypadalo mnohem lip nez penove.) taky doufam, ze vic vydrzi.

enah
29. júl 2013

Nema nekdo nahodou ty vlozne tasky od Bria? vim , ze jsou urceny na brio Happy, ale premyslim, jestli by nebyly fajn i do Go... nevidel je nekdo nazivo?

martuska75
30. júl 2013

@andrea.vasickova radšej som napísala svoje skúsenosti, lebo tie Pinkie sú fakt pekné. 😀 Ale len pre menšie bábo a pokial nebolo teplo. Dovtedy som bola s ňou spokojná. Len si myslím, že ak človek vyberie dobre peknú a kvalitnú látku a dá si ju ušiť na mieru, tak je to rovnako pekné, ale oveľa praktickejšie riešenie. Prípadne ešte do kombinácie (na výmenu s inými) a to už je dosť drahé riešeni,e lebo nie sú veru najlacnejšie.

hanickaa.d
30. júl 2013

holky prosím jak vyřešit prasklou RUKOJEŤ? to černé gumové, děkuji...dá se sehnat náhradní?

lenulice
30. júl 2013

@enah kolecka jsou opravdu vyborne, sice se rychle sjedou, tzn. Ze brzy vypadaji jete, podostavaji se tam kaminky, ale pak uz jsou stale stejne, jsou perfektni, mekke 🙂

krizovam
31. júl 2013

Prodávám stříbrnou stříšku na sporťák Brio go námi nepoužitou. Fotku i cenu ráda zašlu 🙂

bubka22
31. júl 2013

Neviete mi poradit, kde, v akej predajni mozem vidiet kocik "nazivo"? Co najblizdie k Popradu. Vdaka 😉

laleal
31. júl 2013

@ifkael ahoj,nevieš či by sa nedal kupiť iba rám na brio?mám čierny 2012 rám ale zapáčil sa mi biely? 😅

ifkael
31. júl 2013

@laleal asi nie..ked tak daj inzerat ze vymenis s niekym len ram..alepredat a kupit novy

laleal
31. júl 2013

@ifkael predať nechcem,je maličko používany a chceme ho nechať aj pre druhe,len dokupime vajíčko a vaničku 😉 ale napísala som do obchodu aladin a uvidím čo odpíšu,ak sa to nebude dať,nič sa nedeje...a ktovie,možno nakoniec šporťak predáme a kupime znova nove brio celu trojkombinaciu 😀 po rôznych kočíkoch som z briom spokojna na 100% 😵

borrasca81
1. aug 2013

Děkuji za odpověď. To s tou vložnou taškou mě také zajímá. Nezkoušel jste do Bria někdo nějakou? Jestli pasuje?
Tu prasklou rukojeť bych já asi řešila černou páskou, co se používá například na řidítka na kole, taková ta gumová, nebylo by to skoro poznat 🙂

borrasca81
2. aug 2013

Holky a k čemu je na boudičce ten zip? Nikde jsem to nenašla. A je potřeba na boudičku sluneční clona nebo vám to stačí tak jak to je?

laleal
2. aug 2013

@borrasca81 ked ten zips odzipsuješ-máš tam sieťku-letné vetranie pre bábo 😉

martuska75
2. aug 2013

@hanickaa.d normálne to menia. ak máš brio n záruke tak zdarma. nerobia vôbec žiadny problém.

borrasca81
2. aug 2013

Děkuji za odpověď. Dá se prát potah na madle? Je sundávací?

laleal
2. aug 2013

@borrasca81 myslíš madlo na šporťaku?ten poťah z neho sa dá odzipsovať a poťah krásne operieš

kiakocikovsvet
3. aug 2013

@hanickaa.d dá sa kúpiť aj nahradná alebo dobrý čalúnik nech Vám to očaluní kožou

enah
3. aug 2013

@bubka22 prave som ho objednala pride rodicom do Popradu, ja zijem v Prahe... Ak nenajdete ziaden obchod ani inu moznost, tak napiste a pridte na navstevu.) Mna tiez Brio presvecilo az nazivo - resp. pred tym som si ho ani nevsimala, mala som v merku ine kociky ako Concord, Easywalker, Red Castle, X Lander, Peg Perego...ale v obchode som nan narazila a zvitazil!

enah
3. aug 2013

@borrasca81 hm, tak ja som si uz objednala vloznu tasku Concord Snug Krypton ... velikostne eltete. az dorazi napisem ci sa to tak vobec da uzivat.... /

borrasca81
3. aug 2013

enah: určitě písněte, moc mě to zajímá, hodila by se i fotečka 🙂 děkuji

bubka22
3. aug 2013

@enah velmi pekne dakujem za ponuku 🙂 . Ja som zvazovala okrem Bria este Hartan Racer a Teutonia Be you .... Uz by som si ho objednala, len aby som nedostala po hlave od manzela , ze bez skusania 😝

enah
3. aug 2013

@bubka22 Teutoniu som skusala - brio ma lepsie tazisko lepsie na schody, na obrubnik proste ho lahsie zdvihnes, lahsie sa s nim manipuluje... ale zas teutonia ma vlozne tasky original. to ma lakalo.)
Brio u mna vyhralo aj pretoze "hojda" nie ako tradicny kocik ale ked s nim chces hojdat tak to ide. Ma velmi dobre odpruzenie, to mi na Teutonii tiez chybalo. Osobne mi prisiel kvalitnejsi textil Bria - odolny voci dazdu a vetru, ale to je uz len osobny dojem - nemam Teutoniu ani Brio dva roky doma, aby som mohla pisat zavery.) Hartan som v ruke nemala.

lulii
3. aug 2013

@bubka22 Myslím, že opravdu s briem chybu neuděláš. Je to fakt super kočár 😉

enah
3. aug 2013

a tiez mi prisli sympaticke na briu reflexky! a ziarive farby.))) a velmi dobra nozna brzda, co nederie topanky.))) a ze ani pri rychlej chodzi on nezakopavam - mam len 168cm, ale do mnohych kocikov pri ryhlej chodzi som zakopavala - a to mamicky v obchodoch nikdy neskusaju, az potom lamentuju...

bubka22
3. aug 2013

@lulii
@enah
vdaka dievcence 😉 😀