Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

hanulka22
16. apr 2014

@ijoola diky za info, manzel nakonec volal na reklamacni oddeleni a pan mu po telefonu poradil jak se dostat dovnitr a vystrikat to WD40. Pry je vzdycky soucasti kocarku manual na udrzbu, ale ja jsem k nemu nic takoveho nedostala ☹

katkacmar
17. apr 2014

Ahojky, díky za toto fórum. Po kočárku Brio Go jsem se ohlédla na ulici ještě dřív, než jsem byla těhotná a nevěděla jsem ani o jakou značku jde. 🙂 Jsem ráda, že se může pochlubit velmi pozitivními zkušenostmi maminek, které ho využívají. Mě se osobně líbí barva bright blue na bílé konstrukci, takže kdyby jste některá prodávala kombinaci v této barvě hluboká korba + sporťák od konce srpna 2014, napište na kacmarova.katka@seznam.cz . Díky 🙂

kimby
17. apr 2014

maminky, mohly by jste mi některá ukázat foto sporťáku v největším možném lehu? prosím

tiumen
17. apr 2014

radi vás privítame v našej skupinke Môj tátoš je Brio go, pomaly sa začíname zbierať 😉

https://www.modrykonik.sk/group/5971/detail/

michajela23
17. apr 2014

Ahojky konečně se můžu přidat k hrdým majitelkám Bria jsem z něj nadšená i když zatím ještě nejezdíme. Maminky prosím Vás nevím si rady jak vyvléct tu boudičku když ji chi oprat vyzkoušela jsem vše, ale nemůžu na to přijít děkuji

krizovam
17. apr 2014

@michajela23 Musí se odšroubovat dva malinké šroubečky na té konstrukci.

krizovam
17. apr 2014

Prosím vás, jakou máte sluneční clonu? Originál je drahá, tak chci nějakou jinou, díky.

bambulka0406
17. apr 2014

kocky, nebudete niekto predavat vanicku brio 2013 kremovu alebo tmavomodru? dakujem

madormi
18. apr 2014

Maminky nebudete nejpozdeji v zari prodavat skejtik k briu ?

pellullinka
20. apr 2014

Tak jsme se dočkali a máme za sebou první dvě procházky 🙂 Sem nadšená, ten kočárek jezdí sám a manžel si taky chválil. Švagrovka zase závidí košík a tašku do košíku 😀 prostě nej výběr

wewerka0
21. apr 2014

Zdravim vsetky spokojne majitelky brio go a chcem pekne poprosit o radu, aku slnecnu clonu je najvhodnejsie pouzit na sportak. Dik

janik1979
22. apr 2014

@pellullinka Brio je nádherný kočárek a máte barvy přesně podle mého vkusu- tedy černá na bílém podvozku 😉 Také uvažuji, že brio pořídím na třetího prcka a tak se vás chci zeptat, jak se jezdí na těch kočičích hlavách ( dlažebních kostkách)? Nedrncá moc? Děkuji

pellullinka
22. apr 2014

@janik1979 já kupovala nový sporták a ten mám šedý na bílém podvozku, ale korbu sem šedou použitou nesehnala, a novou sem kupovat za ty nehorázné peníze nechtěla, tak vyhrála černá 🙂
na těch kostkách to samozřejmě trochu drncá, ale nic hrozného a čím těžší bude kočárek v tomto případě tím méně to bude drncat, protože odpružení kočárek má. 🙂

petramarie
22. apr 2014

@kimby leh nejvíc co to jde 🙂

kimby
22. apr 2014

@petramarie moc moc hodná, děkuji!!!!!!

kataol
22. apr 2014

@kimby mám někde v albu fotky, jak jsme ho pořídili, tak klidně koukání i ke mě. Za mě je leh vysoký. Jak začlo vedro, malá odmítala ležet v korbě a musela jsem ji přehodit na sportak a celkem mi vadilo, jak při spánku klikne hlavička. Ale dají se koupit polštářek kolem krku. Jinak je základ kočár prokazovat. My jsme rodili v září a celkem jsme to zanedbavali a zadržela se zadní kola, nešly vyndat. Ale reklamovali ho s poučením, že se musíme o něj starat 🙂 sem tam se taky samy zaaretujou přední kola, nějak se tam ta packa při jízdě posune a musím to spravovat. Pokusy tady píšou jiné holky, tak já píšu minusy 🙂 taky adaptéry na maxi-cosi sedačky stálý 1250,- a pláštěnky jsou už teď taky za litr, za nás stálý 590,-..celkově to příslušenství je předražené, ale s tím se dá počítat u tak drahého kočárku. Každopádně ta lehkost, skladnost je super a u žádného jiného komárů jsem neviděla tak veliký koš. Vozidla jsem v něm i tři plné tašky s nákupem. A v tomhle je pro mě neocenitelny, že se do něj vejde hodně moc.

kataol
22. apr 2014

@krizovam kočár promazavat, omlouvám se za chyby, tablet si píše co chce

kimby
22. apr 2014

@kataol děkuji za váš komentář, já byla o Briu rozhodnutá, jela jsem 100km do Prahy do Malvíka, abych ho viděla na živo (u nás nikde není možné) a zklamal mě právě sporťák a to tím, že fakt nejde do lehu, pro mne je toto polosed, u první dcery jsem měla Jané Slalom, byl mírně zvednutý, ale oproti Briu tedy velký rozdíl v lehu.
Také mi nepřišlo úplně hezké to řešení polohování, použití "pásků" se dělá u levnějších kočárků, takže v reálu jsem z něj tak nadšená nebyla. Hluboká korbička taková normální (neurazí, ale ani nějak mě nepřekvapila ničím), celkový dojem byl velmi smíšený :-/

kataol
22. apr 2014

@kimby tak ty pásky na polohovani mi vyhoVuji,, protože to můžu hodit tak jak potřebuju, ne tak, jak se to zasekne. Já jsem ho moc nechtěla, ani se mi mi nelíbil, hlavně ta korba, ale museli jsme vrátit kočár, co jsme původně koupili a radši jsme šli do dražší značky. Nakonec jsem si ho ale zamilovaná, máme berry s bílou konstrukcí a vypadá skvěle a měli jsme ho v bytě ve skříni 🙂 takže i když jsem ho kupovala s určitou rezignaci, že už jsem neměla nervy na vybírání dalšího kočárku a dala jsem na přítele, nakonec jsem s ním byla spokojená. Až na ten lež, ale to mi vadilo asi tři měsíce, pak už malá rozrostla a bylo to ok.

kimby
22. apr 2014

@kataol žádný kočárek není dokonalý, takže je těžké vybrat. Ale Brio se mi líbil už dlouho. Děkuji moc za sepsání vašich zkušeností a názor, váš kočárek je nádherný barevně (nej) a s tím sporťákem je to jak píšete, záleží, kdy se do něj jde (v pozdějším věku to není tak podsatné), popřemýšlím ještě, děkuji i za možnost shlédnout fotečky z "reálu" 🙂 ps: malá je krásná!

petramarie
23. apr 2014

@kimby my jsme byli moc spokojeni. Mala sla do sportu u 6m v prosinci, trosku videla uz vic nez z lehu, byla tam stastnejsi nez v korbe. A fyzioterapeutka kocar videla a rikala, ze tento sklon pulrocnim mimcum neublizi..pokud tedy neni v kocarku pul dne
@kataol

petramarie
23. apr 2014

@kimby jo a jeste, ty adaptery na m.cosi sedacku jsme meli nove za 950,- Na bazarku jsem ale pak videla pouzite za 250,- a klidne by stacily-jsem blb nemusela kupovat nove. Plastenku mame origo i na korbu i sportak, ale holky psaly, ze se da sehnat i neoriginal nebo jina znacka a sedi dobre. Kola jsem poprve promazavala po 6-ti mesicich 😀 ..nebyl problem.

kaczenkaa
23. apr 2014

ja brio mela aje super nenesla jsem jedinou chybu.jen potah na madle casem popraska

kataol
23. apr 2014

@petramarie nejde o to že ublíží sklonil mě vadilo, že při spánku se památka dostávala do blbe polohy, byla malinká a tak tam dost klimbala, hlavně ta hlavicka

barborach1
23. apr 2014

Ahojte maminky, mám prosbu. nevíte jak se dá vyměnit kompletně celý potah na Brio go. Mám jinou barvičku a chtěla bych ji obměnit. Děkuji 🙂

petramarie
23. apr 2014

@kataol jj, chapu. My s tim problem nemeli..mala byla v zimnim fusaku jak v kuklicce 🙂

tiumen
25. apr 2014

tie čo ešťe nieste v našej Brio skupine tak sa pridajte. rady privítame vaše foto s vašimi tátošmi 😉

https://www.modrykonik.sk/group/5971/

redlola
26. apr 2014

@wewerka0 ahoj, ja som mala uz v korbe aj na sportaku tuto clonu http://asmira78.r.worldssl.net/3FL9yFgRxoW_s460... - je to znacka sunshine kids shade maker

jaya
26. apr 2014

@barborach1 Na sportaku to jde - se sroubovakem, na korbe nevim. Ja bych zase chtela korbu pred prodejem oprat a nejsem si jista, jestli zvladnu ten potah cely sundat. Jsou tam spis nytky nez sroubecky... Nevite nektera?

petramarie
26. apr 2014

@redlola ta vypadá celkem dobře.. ale moc si ji na Brio sporťáku nedokážu představit. 🙂
@krizovam co si ji nechat ušít? Na MMB Monika a další šijí clony, ale nevím no 😖