Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

pallacinka
23. máj 2012

@boska79 Na hlboky naozaj treba, to sme aj my mali univerzalnu, na sportovom sme ju ale nemali ani raz. Je fakt dokonaly, bolo ti ho treba predat? 😀

peliroja
23. máj 2012

@boska79 ked je slniecko vysoko tak nesvieti, ale ked sme sli von doobeda, tak sa mi stavalo ze zaspala dala som ju uplne do lahu a chybali mi prave tie 2-3cm aby jej nesvietilo 🙂

vvrka
23. máj 2012

@martuska75 A aku mas tu Brio striesku? Ja som nasla len zlatu alebo striebornu a ani jedna sa mi na zeleny kocik nehodi. Su aj ine v ponuke?

martuska75
23. máj 2012

@vvrka asi som to tam zle napísala, ale myslela som slnečnú clonu. Preto som písala o strieške lebo ked to tam "nakliknem" tak to beriem vlasne ako "predlženú" striešku. My sme teraz, kým nie je horúce, asi furt vonku - takže clonu fakt využijeme. Možno by niekedy stačila aj sama tá strieška, ale to by som ju musela celkom zatiahnuť a po bokoch by mala nič nevidela a ja mám "malého nerváka" 😀 Alebo by šlo ju možno vždy otáčať so sedačkou - neviem ale takto je to oveľa pohodlnejšie. Teda pre mňa. Inak pasuje úplne parádne aby nám nesvietilo do kočíka a zároveň zostal výhľad. Ale teda netvrdím že clony od inej značky to tak nerobia 😉 😉

jakani
23. máj 2012

@sevzuz mozes mi prosim poslat link, ktoru tu clonu Sunshine Kids si mala na hlboku korbicku? Ja mam kupenu origos Brio, ale chcem nieco, co mi schova cele babeno v hlbokaci...co som nasla na nete, tak je ta Sunshine Kids fotena na sportaku - je to ta, co si s nou bola spokojna??
napr. tu : http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-...
diky 😉

sevzuz
23. máj 2012

@jakani ano je to ona, uviazala som ju pod vanicku na adapter len na bokoch a krasne zakryje 😉

jakani
23. máj 2012

@sevzuz super, idem ju hned objednat, nech sme nachystani....caka nas cele leto vo vanicke, tak nech na prcka nepecie 😵

bella22
23. máj 2012

@teddylu ano, podložka je od paní Moniky, vyšla mě na cca 300 plus pošta.

Jinak kdybyste měla některá zájem, mám na prodej Brio víkendovou tašku (je nová, nepoužitá) - kdyžtak pište IP. Já jí mám v černý barvě a je super.

miriamka
23. máj 2012

Ahojte,
dnes som videla v obchode BRIO 2012...a ostala som nadchnuta. Chcem sa spytat, mali ste niektore babatko do zimy, a vystacil vam kocik v pohode ta hlboka vanicka cez zimu? Aky fusak ste k tomuto kociku kupovali a aku tasku na kocik?

millada
23. máj 2012

@miriamka , ja budem mat jesenne babätko a kupila som brio, lebo ma jednu z najväčšich vaničiek. Ak neratam velke polske kočiky 🙂 Planujem tam mat malu určite aspon 6 mesiacov, kym začne jar, az potom do sportiaka. Fusak mam Brio aj taky hrubsi Eisbärchen, tasku Brio 😉

miriamka
23. máj 2012

@millada...a tu tasku Brio si kde kupila, a fusak je aj original BRIO?

millada
23. máj 2012

@miriamka , ja som kupovala 3-kombinaciu z druhej ruky, uz pouzivany, ale ako novy vyzera 🙂 A predavajuca mi dala k tomu aj tasku Brio, taka fajn velka, aj tie dva fusaky. Jeden je origoš Brio, taky tensi vyzera. Ale baby tu pisali, ze je super teply 🙂
Az teraz pozeram, ze mame skoro rovnaky termin 😵

miriamka
23. máj 2012

@millada...hej, skoro rovnaky termin 😉
Inac nevies aky je rozdiel v tomto BRIO 2012 oproti starsim modelom? Co vylepsili?

millada
23. máj 2012

@miriamka , vies čo, ja viem len z toho, čo tu mamičky pisali, ze rozdiel je vo farbach, troska ina kvalita potahov (niektore mamičky chvalia tie staršie modely, ine zasa novšie) a tiez maju lepšie bezp. pasy. Lebo tie staršie nemali 5-bodove ale len take 3 bodove. A tie nove sportove maju v cene aj nanoznik. Inak myslim ani nič ine. Rovnako krásne su aj staršie aj novšie 🙂 🙂 🙂

adelinka12
23. máj 2012

maminky a majitelky bria,prosím o rychlou pomoc 😅 jak dlouho jste využily hlubokou korbičku??nám je 4.5 měsíce,do korbičky od casualplay se už nevejdeme v Sobotu si jedem pro brio,ale jen sporták a ted se mi naskytla koupě i s korbičkou,využijem ji ještě???děkuji moc za radu

millada
23. máj 2012

@adelinka12 , ja by som uz hlboku nekupovala asi 😅

adelinka12
23. máj 2012

@millada děkuju 😉 mně nahlodala kamarádka,že jí tam malá vydržela do 7měsícu,ale ona je maličká,náš drobeček je jaksi veliký 😀 😀

bella22
23. máj 2012

@adelinka12 podle mě nevyužijete...za ten měsíc nebo dva to nestojí...

bosacka
23. máj 2012

@teddylu - podlozka je krasna (aj ju chvalia), ale tiez by som bola radsej, keby bola dlhsia. hore to vobec nevadi, ale dole by mohla byt po koniec toho potahu, takto ma moja mala akurat topanky na povodnom potahu. je to ta bez bocnic, dlhe by mali byt rovnako. aj tak sa najviac spini madlo - vzdy onho oprie nohu ked ju tam usadzam 😀

martuska75
24. máj 2012

@miriamka oproti 2011 sú vraj len niektoré iné farby ( napr. tuším tá pekná cyklámenová) Oproti 2010 sa menil textilný materiál z ktorého je kočík a niekdy v priebehu roka 2010 sa menili tie bezpečnostné pásy.

katulik1009
24. máj 2012

@tamocka ahoj, prosim mohla by smi mi tiez napisat kontakt a blizsie podrobnosti 😉 kde si si dala usit novy potah. Mam cierny kociar a chcela by som zmenit striesku a vlozku. dakujem 🙂

katulik1009
24. máj 2012

@martuska75 martuska, prosim, posli mi stranky na ktorych si si vyberala latku na striesku a vlozku 😉 docitala som sa, ze si to niekde uz zverejovala, ale priznam sa nechce sa mi to hladat 😝 prosim prosim. dikes

martuska75
24. máj 2012
millada
24. máj 2012
katulik1009
24. máj 2012

@martuska75 dakujem idem hned pozerat 🙂

katulik1009
24. máj 2012

@millada dakujem 🙂

martuska75
24. máj 2012

@millada
@katulik1009 prepáčte som už trochu pozabudla

renata09
24. máj 2012

@adelinka12 moj malý má 7 mesiacov a 8 kg,no len týždeň používam športovú časť, na spanie ešte stále využívam vaničku.Rýchlo v nej zaspí.No na tie dva mesiace,čo ja viem.Zvažovala by som podľa toho,ako je na tom dieťa,či nie je predčasne narodené alebo má nejaké zdravotné problémi,alebo či je zdravé a mocné.

renata09
24. máj 2012

@miriamka mám októbrové dieťa a vaničku som aktívne využila 7 mesiacov.Používala som hrubý fusak a niekedy aj deku a malý sa v pohode zmestil.

adelinka12
24. máj 2012

@renata09 malej je zdravej,narozenej v termínu,je velkej do korbičky od casualplay se mi už nevejde 🤐 sám se už přetáčí takže je dost živej 😀