Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

sasena033
18. jún 2012

@duplicka dakujem srdcovka na prvy pohlad 😉 mala som ho vybraty este som ani nevedela co to bude 😅

kika9449
19. jún 2012

@almita ahoj ☹ , tak som vcera volala s predajcom a veru som bola sklamana,aj ked to nie je jeho vinou,ale Spin stale nemam.Poslali Brio Go miesto Spin,tak ho vracaju spat a cakam dalsie 2 tyzdne.Som z toho dost skormutena,tak sa tesim kazdym dnom a toto ☹ .....Musim vydrzat,snad o dalsie 2 tyzdne 😒 .

cherry1981
19. jún 2012

My mame tiez Brio kocik a maximalna spokojnost, je lahucky, akurat mame v ciernej farbe a vidno na nom kadzu bodku, ale inak som nadmieru spokojna 🙂

lenka_21
19. jún 2012

@luckam77 Ano, mam vajicko s isofixom ... zatial som trosku podlozila ten isofix a je to lepsie 🙂 🙂 🙂

luckam77
19. jún 2012

@lenka_21 no skus si dat na youtube brio isofix...a tam by ti malo ukazat ako sa to robi

teddylu
19. jún 2012

@cherry1981 To ho jediného se já bojím,že bude pořád kočárek zaprášený a bude na něm vše vidět ☹! Ale původně jsem chtěla ten hnědý a tam by to asi nebylo o moc lepší!
Ještě se zeptám,jestli vám ta černá šisuje na sluníčku??? Tedy jde taky o to,jak máte kočárek dlouho 🙂! Já jsem našla na internetu impregnaci,která je i proti UV záření,aby látka nevybledla,ale je to větší balení za 400kč,tak zvažuji,že jí koupím. Dá se pak použít i na oblečení,je prostě na textil a odpuzuje vodu.

michaela.g
28. jún 2012

tak nase vynovene BRIO 😉, v tom teple sa mala straaaaasne potila, tak mame novu podlozku sa vytesujeme a teplo moze pokracovat...

millada
28. jún 2012

@michaela.g , krásna podlozka, super zladene 🙂 To ti ta Monika z českeho mmb sila?

michaela.g
28. jún 2012

@millada Ahoj, ano presne, je moc sikovna, aj nanoznik mam od nej. Tak sa mozeme veselo BRIOsit 🙂)

millada
28. jún 2012

@michaela.g , jeeej, das foto aj nanoznika? Ja by som tiez chcela aj podlozku aj nanoznik, ze ako vyzera na brio 🙂 Dakujeeem 😉

michaela.g
28. jún 2012

@millada no ten moj nanoznik je 2v1, vnutro je hruby flees, a ked sa to rozopne tak mi zostal taky tenky na jar...

millada
29. jún 2012

@michaela.g , tak to je super 🙂 Zvonku je sustiak nepremokavy?
A kolko ta vysiel ten nanoznik v EUR? A ta podlozka? Ešte niečo si si dala usit?

jankajanka
2. júl 2012

Baby kedy ste dali vaše detičky do športovej časti? Môj má 3 mesiace aj dva týždne a 62 cm.Príde mi, že má vo vaničke už veľmi málo miesta,ale neviem či je v šporťáku vhodná poloha pre také bábo keďže nejde do úplného ľahu.

bella22
2. júl 2012

@jankajanka naše malá měla na necelých 4 měsících 66cm, teď zase dost vyrostla a v korbičce je dost napasovaná. To by ale nebyl ten hlavní problém, ona se chce pořád posazovat a koukat. V korbičce na mě pořádně nevidí, vzteká se a pořvává. Tak jsem zkusila vytáhnout sporťák, dala záda do nejnižší polohy a je spokojená. Ale byla bych ráda, kdyby v korbičce ještě vydržela.

jankajanka
2. júl 2012

@bella22 aj ja by som ho tam s radosťou nechala, len mám pocit, že je tam dosť obmedzený...a on bol taký perfektný v tom športovom.Ako chlap keď dostane namiesto Trabanta Porsche 😀

bella22
2. júl 2012

@jankajanka no u nás to samý. A ta naše je tak velká a hbitá, furt se přetáčí a leze. Ale ještě samozřejmě nesedí, i když už to dost dlouho nacvičuje. Chtěla jsem vydržet do půl roku, ale to je utopie, jelikož už tam nemá snad ani 5cm.

jankajanka
2. júl 2012

@bella22 takže už ju tiež dáš do šporťáku,alebo ešte zvažuješ? Ja som si vedomá, že je to skoro,ale tak pohodlie je pohodlie

bosacka
2. júl 2012

@jankajanka my sme boli do 10m... aj s fusakom 😀 tak ale drobca mame... vzadu na sportovej casti je pisane, ze je nevhodna do 6m, ale viacere kocky tu pisali, ze dali skor

bella22
3. júl 2012

@jankajanka ještě jí nechám v korbičce, ale sporťáku se nevyhneme, tak za měsíc už tam bude určitě.

monulienkamt
3. júl 2012

@bella22 trosku sa Vam sem "vtrepem", my sme boli donuteni dat maleho do sportaku ked mal 4 mesiace, kedze v kombineze a fusaku tam bol uplne "naprany". a to som mu davala iba jesennu verziu fusaku a nie najhrubsiu kombinezu, to by som ho tam ani nezmestila. Nechavala som ho uplne na lezato, postupne som ho davala na chvilku aj vyssie, nech vidi okolie, lebo ked sa zobudil vo vanicke, tak vrieskal, lebo nic nevidel...a pridavam aktualne foto ako vyzera v sportaku teraz, som zvedava, ci sa tam vobec zmesti v zime ☹

bella22
3. júl 2012

@monulienkamt díky za zkušenost🙂. Tohle období, kdy dítě ještě nesedí, ale už je velký a různě se hejbe, přetáčí, posazuje, chce všude vidět, je celkem otravný😀. Já myslím, že tenhle sklon v nejnižší poloze je OK. Jsem hodně opatrná (například co se týče nosítek, lehátek apod.), ale tady bych se taky tolik nebála nějakýho ničení zad - i když je samozřejmě lepší vozit dítě na rovným, dokud se neposadí, to si naprosto uvědomuju. Já to v korbě ještě zkusím, ale už je to trochu boj no🙂.

monulienkamt
3. júl 2012

@bella22 drzim palce, nech sa ti dari co najdlhsie vyhravat 😀 ....u nas to inak neslo, pretoze ked sa zobudil a viac ako par minut nic nove nevidel, tak koniec sveta, rev, akoby ho z koze drali. no a kedze bol december, tak ho bolo treba vybrat aj s fusakom, aby mu nebola zima, takze mi chybala tretia ruka, ktora by tlacilal kocik. ale na druhej strane v zime sme nebyvali zase az tak dlho von, vela deticiek je doma ovela dlhsie v roznych kresielkach a lehatkach, nas v tom bol vzdy iba na par minut, takze dufam, ze chrbatik bude mat v poriadku. pred asi 2 mesiacmi sme ho polozili do vanicky od kocika (definitivne sme ju odkladali), bol tam ale "na fest", uplne celu ju vyplnil 😀

bella22
3. júl 2012

@monulienkamt ne, to se neboj, určitě má záda v pořádku - a jak píšeš, spousta miminek leží v lehátkách, nosí se v nosítkách (a ne krátkou dobu!). Uvidíme, pokud se nepodaří jí uspat, tak buď jezdíme tak, že ona má pořád vztyčenou hlavu, anebo se vzteká...🙂.

jankajanka
3. júl 2012

@monulienkamt nepamätáš si náhodou koľko mal asi cm keď si ho dávala do šporťáku?Ja keď som zbadala,aký je v športovom spokojný, tak ma prehovoril 😀.
Inak ak sa smiem spýtať, podložku si si dávala šiť u tej pan na CZ mimibazáre? 😎

monulienkamt
3. júl 2012

@jankajanka fuuuuu, tak teraz si ma zaskocila, netusim, aky bol dlhy, resp. vysoky 🙂...ale kil mal vtedy cez 8, lebo v 5tich mesiacoch mal uz 9 kg. nas tam isiel v zime, uz vtedy sa mi tam zdal byt natesno, ked iba lezal a bol naobliekany, tak sa mi zle vyberal. Ale na dlzku ma aj teraz este vela miesta, toho sa nebojim, skor tej sirky ☹
a podlozku mam z Ciech, ta pani sa vola Monika Neubert (ak si dobre pamatam)

jankajanka
3. júl 2012

@monulienkamt no môj má nejaké miesto ,ale strašne si nohy vykladá o predok, po bokoch, šponuje sa v ňom a keď zaspí, tak sa v ňom buchne pri pohybe a zobudí ho to.Vo vajíčku mu nie je vôbec dobre,aj s ním musím počkať,ale stále váham.Každý má iný názor,ale deti v Afrike vyrastajú mamám na chrbtoch a nemám pocit že by tým trpeli.
Ja som si od nej vypýtala cenu aj za striešku,ale poslala mi len za podložku.Len som ju žiadala, či je cena vrátane látky alebo bez a odpovedala mi tak že mi to stále nie je jasné...

sarusinka
3. júl 2012

ahojky, omlouvam se, ze vam takhle vpadavam do diskuze ale chtela jsem se zeptat. Mam Brio z roku 2008 a nevim zda mi pujde vymenit striska, chci si nechat usit set, tak jestli nemate nekdo kocar ze stejneho roku 🙂

ichbinich
4. júl 2012

@sarusinka:
Ja mam 2009 a tam sla strieska dole. Ale vsak to vyskusaj 😉 Niekolko stran do zadu si tu jedna mamicka dala tu robotu, ze to vsetko pekne popisala a pofotila, najdi si to.

sevzuz
4. júl 2012

@sarusinka strana 100 😉

sarusinka
4. júl 2012

@sevzuz
@ichbinich diky, nemohla jsem spat, tak jsem projizdela forum, a nasla jsem to, i jsem si pekne pocetla 🙂