Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

juliankaaa
3. apr 2012

@almita uff, este ze som k nm nepribehla a nezacala dakovat 😀 😀 😀

duplicka
3. apr 2012

@peliroja dakuuujeeemmmm 😉 😉

kiakocikovsvet
3. apr 2012

@zvalka skúste

bella22
3. apr 2012

Ahoj, odkud jste objednávaly tu clonu, prosím? 🙂

zvalka
3. apr 2012

@kiakocikovsvet dakujem. a tam sa dozviem o nejakej vyhodnej cene? 😉

duplicka
3. apr 2012

@peliroja este ma napadlo myslis, ze sa da dat aj na vanicku a sedi to ok? daaakuuujjjeemm

dendy1
3. apr 2012

@almita ďakujem, clona dorazila rýchlo a OK, ešte som ju nestihla vyskúšať, bola som mimo. A uvidím či ju ešte vôbec bude treba, malá mi prestala spávať v kočíku, už ani do ľahu ju nedostanem 😠 Zvažujem pomaly aj predaj kočíka - len s ním mám ešte stále pupočnú šnúru spojenú, ťažko znášam to nekočíkovanie zrazu ☹

almita
3. apr 2012

@dendy1 neboj,to je len obdobie...my sme tam tak plakavali,ze dovidenia 😠 ale som jej vysvetlila,ze mamina chce este kocikovat,tak nema na vyber. 😀 Budeme mat 2roky a este ju tam davam spat 🙂 este sa nakocikujes,uvidis...ja mam teraz brio v oprave,tak som tu clonu dala na maclaren a sedi aj tam. 🙂

dendy1
3. apr 2012

@almita jej to je fajn, tiež mám maclaren, tak som rada, že aj na ten sa bude hodiť 😀 , aj keď tam by mi lepšie pasovala hnedá 🙂

almita
3. apr 2012

@dendy1 ktory mas?ja mam tiez hnedy 😉

bella22
4. apr 2012

@almita děkuju!!🙂

zabka1987
4. apr 2012

@zvalka ja predávam na bielej, ale poťah mám takej petroolejovej farby ...

peliroja
5. apr 2012

@zabka1987 som zalubena do tvojho kocika 😵 😵 😵 ta biela jaaaaj krasa 😵

zabka1987
5. apr 2012

@peliroja dakujem 🙂)) kazdy veru obdivuje 🙂

peliroja
5. apr 2012

@zabka1987 joj keby taky mam tak ho ani za nic nedam, lenv sedej bol v akcii tak peniazky rozhodli. ale biela je moja srdcovka 🙂

zabka1987
5. apr 2012

@peliroja aj moja ,ale chcela by som cierno biely 🙂))

peliroja
5. apr 2012

@zabka1987 keby si chcela modro sedy, vymenim 😀 😀 😀

zabka1987
5. apr 2012

@peliroja už som mala 🙂))) už som mala aj hnedý s metalízovou konštrukciou, čo sa týka Bria 🙂))

peliroja
5. apr 2012

@zabka1987 kokso tak ty si ina maniacka potom 😀 mat zbytocne korunky hned ho beriem

zabka1987
5. apr 2012

Toto je môj 9ty kočík...ale iný ako Brio už nechcem 🙂)) jedine ma láka ešťe Bugaboo Bee+ 🙂 inak naše detičky sú rovnako staré cca 🙂 🙂 🙂 kedy si rodila?

1nyx11
6. apr 2012

ahojte 🙂 my mame uz tiez objednane brio krásne 🙂 chcem sa opytat skade objednávate prislusenstvo? chcem nieco overene vyskusane. napr. tie podlozky a striešky. a ktomu sa chcem opytat tie vymenitelne striesky su original alebo site?

henuska7
7. apr 2012

Briačky, maniačky 😀, prosím Vás, bude niektorá taká zlatá a ochotná...potrebovala by som rozmery + /koľko sú otvory na pásy/ originál podložky do Brio Go 2011. Ďakujem. 😉

martuska75
7. apr 2012

@kiakocikovsvet Nevidím vôbec žiadny problém vymeniť na leto originál stirešku za ľahkú bavlnenú. Nemyslím že u nás pod strechou na terase by bol problém v tom že nie je žiaruodolná, vodeodolná alebo neviem čo ešte. 😉 Nviem ako ostatné maminy, ale dieťa v kočíku osamote nenechávam takže nemyslím, že žiaruodolnosť by ma v tomto prípade až tak zaujímala. Do dažďa asi naschvál s takouto strieškou nepôjde, ale ak by náhodou tak mám pláštenku. A spinkať ju nechávam vždy v tieni. Kedže aj brio samotné dáva letné striešky, tak si myslím že tiež v tom problém nevidia.

martuska75
7. apr 2012

Neviem už komu som sľúbila, že mrknem, či sa v originál pláštenke dá sklopiť kočík do ľahu 😉 TAK DÁ 😀

martuska75
10. apr 2012

Takže baby mne práve prišla podložka a ostatné vecičky z "Kočarkova" od pani Moniky 😉 a musím povedať, že som veľmi spokojná. POdložka aj madlo je pekne vypracovaná a perfektne sedí - úplne presne na Brio. Búdička je peknučká ale tú vymením až ked bude veľmi teplo, zatial neviem ako bude sedieť. Pani som poprosila aj o organizér a myslím, že sa jej super podaril aj ked som jej poslala len obrázok 😀 . Cestovný obal teraz testujú obe moje baby aj hračkami, takže kočík sa tam už momentálne na otestovanie nezmestí 😀

1nyx11
10. apr 2012

@martuska75 aká je to stránka? dakujem

millada
10. apr 2012

@martuska75 , jeeej, daj foto vsetkeho, čo ti prislo 🙂
Ja uz len čakam, kedy nam povedia, čo čakame a začnem vyberat latky a objednavat podlozku, striesku... Budem mat čierny kočik, tak niečo určite doladime 🙂