Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

ziza55
29. sep 2010

@pallacinka oki super...tak supni potom fotky...som zvedavaaaaaaa..my mame tu tasku ciernu...nic ,moc...ale ta zlata je krasna...len my mame zlte brio a zlata by sa nam nehodila... 🙂

pallacinka
29. sep 2010

@ziza55 Jasne, supnem ich sem, zatial vsak iba hlboku verziu, sportak sa nam uz nezmesti do auta. Nad zlatou taskou som rozmyslala tiez, len sa bojim, aby som tam tej zlatej potom nemala prilis vela. Vase Brio je krasne, ja som tiez chcela povdne zlte no manzel nepovolil 🙂

ziza55
29. sep 2010

@pallacinka no mne v tom nechal manzel volnu ruku nastastie

pallacinka
29. sep 2010

@ziza55 Tak to mas stastie, poslem k vam mojho na prevychovu 🙂

beruskanula
29. sep 2010

holky k tasce... my mame cerny kocar na bile konstrukci a poridili jsme černobilou tasku kaiser a spokojenost 🙂 , je krasne velka- vse se tam vleze, ma dost kapsicek- jak vevnitr, tak venku 🙂

denis19
29. sep 2010

jen v rychlosti,ale chci už napsat dýl, já dokoupila normoš tašku v DM černo bílou a je také super, jak origoš 😀

tanaja
1. okt 2010

baby ja ma tuto tasku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3572071&tab=5
videla som ju u kamosky, nestoji vela...lebo za brio tasku by som nedala tolko.

tanaja
1. okt 2010

ja som s tym nanoznikom celkom spokojna, vobec mi pod nim nie je zíma. teda nefuka mu a nohy ma v teple ani nemusi mat topanky

saska73
1. okt 2010

@tanaja tento nánožík máš?
http://www.e-broucek.cz/sk/novy-tovar/kociky/na...
akurát sa rozhodujem, kt. kúpiť, či tento či emitex

nika.green
2. okt 2010

Milé maminky,máte už některá zkušenost se skate/board na BRIO? Budu ho muset brzy resit a tak zjistuji, jaky na BRIO GO pasuje. Uvazuji i o original BRIO skate, ale na jare skate pravdepodobne presunu na Maclaren XT, takze mi jde o to, aby sedel na oba kocarky. Uz jste nektera tuto vec s BRIO GO resila? Dekuji predem za rady.

pallacinka
3. okt 2010

@ziza55 Tak kocik pofoteny, nakoniec sa nam prekvapivo zmestil cely do auta tak nam stoji na cestnom mieste v obyvacke. Sme z neho viac a viac nadseni 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/pallacinka/a...

sevzuz
3. okt 2010

ahojte kocky,
chcem sa spytat vsetky ste kupovali tento kocik novy? lebo ja by som chcela vymenit svoj kocik Peg perego GT3 za BRIO, ale stacil by mi aj z druhej ruky, kedze syn ma uz 14 mesiacov. ALe asi ho velmi nevyuzijem, ci? Mam este golfky Peg perego SI a tak neviem ci to vobec riesit, za kazdu radu budem vdacna🙂

saska73
4. okt 2010

@pallacinka wow máš to kráááásne v tej zlatej

pallacinka
4. okt 2010

@saska73 Dakujem 🙂 Bolo to strasne rychle rozhodovanie a bez toho, aby sme tu farbu nazivo videli, tak som trosku trpla, no teraz sme spokojni 🙂

tanaja
5. okt 2010

Ahoj Saska, hej tento mame. ale radsej by som si kupila emitex, ten sa da aj rozopnut, kym tento mas v kuse,ale na brio sedi dobre. ale radsej si to vyskusaj v predajni,ako my. len ja som nemala na vyber, boli sme s manzelom a mali len tento a sedel...tak som sa nechcela hadam´,ze chcem iny 😀
pallacinka,teda,fakt ako z katalogu. neviem si predstavit seba s takymito farbami, ja som taka teplakova mamina....asi by sa ku mne velmi nehodil 😝
sevzuz, tak pokial planujes este jedno dieta by som pockala, este brio velmi nepredavaju,ked asi novy. mozno len vanicky. to tiez planujem kupit vanicku aj autosedacku z ruky. tvoj Luky urcite uz chodi,tak ja neviem,ale taketo deti uz velmi neobsedia v kociku,len ked spia. nas Kubo je hypotonik,tak chodit zacne min.za pol roka.

sevzuz
5. okt 2010

@tanaja dakujem za odpoved, tak troska si ma utvrdila v tom na co som prisla po precitani tejto diskusie, a uvidime co kupime na druhe baby🙂
Dakujem a zelam vela stastnych kilometrov 😉

sokolik1
7. okt 2010

Ahoj tanaja,

mozem ta poprosit o link na nanoznik emitex rozopinaci. Ten nanoznik abc design ti pekne sadne na sportovu cast Bria? Ja som chcela dat usit nanoznik u jejdej pani v Cechach sila nam aj podlozku do bria sportovej casti ale vraj jej nanozniky nepasuju na Brio lebo ma taku zvlastnu konstrukciu´v strede zvarenu takze jej nanoznik neprejde az po vrch.... Inak brio sportovu cast by som uz asi nekupila.

sokolik1
7. okt 2010

este jedna otazka na ten nanoznik abc design... Ako je uchyteny na suche zipsy alebo sa len tak nasuva na sportiak? Vopred dakujem za odpoved.

lulii
8. okt 2010

@sokolik1 Můžu se zeptat proč by sis už nekoupila sportovní část brio? Zklamalo tě něco? Je dobré vědět co je "špatně" a připravit se na to 😉

ziza55
8. okt 2010

@sokolik1 ahoj prepac ze rusim...chcem sa spytat..co si si dala sit u tej pani v cechach podlozku...dala si si sit aj ochranu na madlo?my mame do sportaku original hnedu podlozku a potrebujem ktomu ochranu na madlo..kontaktovala som jednu aj druhu pani a jedna sije lacnejsie ale na suchy zips a druha drahsie s normalnym zipsom...co myslis?ake je lepsie?

denis19
8. okt 2010

@ziza55 já si nedala šít ochranu na madlo, nejak mne to nenapadlo,ale možná to není špatný nápad a já osobne, že lezu sem mezi Tede a sokolíka, bych dala asi dala normální zips,ale fakt nevím a originál madlo máme s čím vlastne???? 🙂

janavi
9. okt 2010

@ziza55 , ahoj...ja som si tiez dala sit podlozku do bria a aj madla...asi u tej pani v Cechach, ktoru tu spominas...ja ich mam na zips..a som spokojna. pozri album...mam jednu podlozku a z kazdej strany inu latku a teda 2 madla, ku kazdej latke.

denis19
10. okt 2010

@janavi krásné podložky,mohu otázku....máš bezpečnostní pásy na malého z operky zad, či z boku sporťáku?dekuji. a ješte jedna otázka, jak jsou vložky do sporťáku uchyseny nah u stríšky?

janavi
10. okt 2010

@denis19 co sa tyka toho uchytenia podloziek, oni tam nie su uchytene nijako, nejako sa to neda, tak ich tam mam len tak polozene, ale je pravda, ze sa zosmykavaju.. napr. uz ked davam maleho do kocika, tak sa to posunie, ale to potom napravim..mam aj original Brio vlozku do kocika, ta ma sice take sve uchytky, ale netusim, kde sa to uchytava, lebo nic som nenasla, kde by som to mohla zapnut. Ono sa to da niekde pri strieske uchytit? nic som si take nevsimla. A k tym pasom, ja ich vobec nepouzivam, maly v kociku nevymysla, pretoze v nom je velmi malo..nechce sa uz vozit a to ma len 15 mesiacov, ale myslym, ze su take z boku kocika.

denis19
10. okt 2010

@janavi no nedá se to uchyti v úrovní stríšky nahore práve nijako, tak proto se ptám, neboť mám obavu, že se mi to bude klouzat a jak píšeš , tak se to i klouže...tu originál jsem se i bála koupit pro ten lesklý materiál, který asi klouže ješte více jak nejaké plátno, co?Proste to tam také jen tak položím a uvidím co se bude dít a já mám ty pásy na uchycení z boku a také se mi zdá, že je nebudu snad muset nejak extra používat...no jsem zvedavá. dnes jsem dali malou jen tak v byte opet do sporťáku a moc se ji to líbilo,ale jen do toho maximálního lehu a byla vysmátá jako lečo 😀

janavi
11. okt 2010

@denis19 co sa tyka tej original podlozky, ona ma na zadnej strane take protismykove gumove kusky nasite, ale az tak to nepomaha. ono to tam v podstate akoze drzi, no len to musis napravit, ale lepsie ako kazdy tyzden drhnut kocik od spiny...tie pasy fakt vobec nepotrebujeme, ani raz sme ich nepouzili, ale tak samozrejme je to individualne od dietatka a jeho spravania sa v kociku.

nadenkaaa
11. okt 2010

Caute kocky pridavam sa k fanynkam kocika BRIO go 😵 v novembri alebo v decembri ho planujeme s mm objednat nasmu babetku 😉 sice to nebol moj favorit na prvy pohlad 😅 ale presvedcili ma vsetky mozne vyhody a vlastnosti bria a aj to ze sa mi zmesti do mojho KAcka 😀 😀

denis19
11. okt 2010

@nadenkaaa tak te vítám v klubu a verím , že budeš spokojená 🙂

nadenkaaa
11. okt 2010

@denis19 dakujem a myslim ze brio nesklame lebo som skusala fakt vsetko mozne a brio stale vychadzal ako jasny favorit 😀 uz sa tesim kedy ho uz budem moct pouzit aj s nasim pokladom 😵

denis19
12. okt 2010

@nadenkaaa no vidíš a já šla koupit úplne neco jiného o Brio jsem ani nezakopla, na nete, jak jsem hledala povoz pro naší slečnu a hele u čeho jsem skončila..... 😀 vyhrála jeho lehkost, to že ho dostanu do kufra auta bez problému, do výtahu a jeho relativne jednoduchá vizáž 😀 😀 jen mne stále trochu nekdy trápí menší prední kolečka,ale to je jen malinkatý problém, už si na ne zvykám a ten terén, co s ním ,jako s kočárkem jezdím, zvládá 😀 😀 a neskutečne jednoduše se s ním manipuluje, otočím se i na míste.....a máte objednanou tu hnedou???