Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

denis19
2. dec 2010

@mirusqa s každým se ve snehu jezdí podle mne špatne, co jsem včera pozorovala maminky i s velikánskýma kolečkama, mely co delat, já mela práve pocit, že je to relativne v pohode, byla jsem pripravena na vetší katastrofu!!!! 🙂 na lede je to des,ale to asi se vším,ale dobre držel kočár smer a dalo se i manévrovat, takže mne to mile prekvapilo, neboť paranoi z malých koleček vepredu jsem mela také 🙂 Jakou máš teutonii? to mne zajímá....

ichbinich
2. dec 2010

@ninnaricci:
nech sa paci...
Objednavala som sveltosivy, ale az pri "montovani" pred par dnami som si vsimla, ze prisiel tmavosivy... Nevadi. Reklamovat by bola len ostara, a ta farba je aj tak pekna, tak co.

mirusqa
2. dec 2010

@denis19 Spirit a bola som nadmieru spokojna

denis19
2. dec 2010

@ichbinich je to super, já si pro nej jdu v sobotu 🙂 Mám šedý sporťák, tak nevím jestli svetlo sivý či tmavosivý zvolím, uvidíme 😕

mirusqa
2. dec 2010

@ichbinich to je teraz fusak ci nanoznik? aka znacka?

ichbinich
2. dec 2010

@denis:
Ja som objednavala "naslepo", iba cez internet kde su skreslene farby. Ak mas moznost vyskusat nazivo, to bude najlepsie 🙂
Ja ho mam pripnuty na tych popruhoch, co sa nimi nastavuje opierka. Takze nadalej mozem obratit sedacku v smere alebo protismere jazdy bez odopinania nanoznika 😉

denis19
2. dec 2010

@ichbinich tak to je super, už se teším,neboť tam mám zatím jen deku a jak fouká, tak mi lítá po sídlišti 😀 😀 😀

mirusqa
2. dec 2010

@ichbinich uz citam, ze nanoznik 🙂 aka je to prosim znacka? ja idem zajtra pre kocik a chcem hned vsetko potrebne dokupit, takze som vdacna za kazdu radu

ichbinich
2. dec 2010

@mirusqa:
To je nanoznik univerzal deluxe od Emitexu, za nejakych 23€. Neprefukavy, da sa celkom otvorit, ja som spokojna. Ked snezi iba lahsie, staci uplne, netreba davat plastenku.
Pod nim mam este zimnu zavinovacku, tiez od Emitexu, zatial staci. Ma v nej zastrcene nohy a zatvorene okolo bruska, tak mu je teplo. Ale kedze na vikend hlasia -13°C, tak uz asi vybalim original fusak 😉
@denis:
No, deku mi bud vzdy odfuklo alebo mi odkopal, tak som to riesila tou zavinovackou 😉

ichbinich
2. dec 2010

@denis:
Ja som objednavala "naslepo", iba cez internet kde su skreslene farby. Ak mas moznost vyskusat nazivo, to bude najlepsie 🙂
Ja ho mam pripnuty na tych popruhoch, co sa nimi nastavuje opierka. Takze nadalej mozem obratit sedacku v smere alebo protismere jazdy bez odopinania nanoznika 😉

ichbinich
2. dec 2010

prepacte, poslalo mi to este raz 😅

denis19
2. dec 2010

@ichbinich a akú to máš zavinovačku??? neboť naše deka ..to je horor..lítá všude, jen na kočárku není 😕

ichbinich
2. dec 2010

@denis19:
To je zimna zavinovacka do autosedacky od Emitexu. Tu som mala minulu zimu naozaj v autosedacke... 😀
A ked sa na jesen schladilo a deka mala vzdy kratku zivotnost, tak som si na nu zase spomenula, vyskusala a pasuje 🙂
Okolo hlavy sa neda stiahnut, takze tam ma nohy a zavrete okolo bruska a zvysok zavinovacky je ako deka/plachta pod nim. Takze ma teplucko 🙂
Ked bolo na jesen rano chladno a potom teplejie, tak to bolo prakticke, lebo som tu zavinovacku iba otvorila ked bolo teplo a hotovo. Nemusela som nic davat prec a odkladat a tak. A navykope sa z nej. Sice niekedy my vysli nohy, ale ked som ju posunula vyssie, aby mal nohy dole "na doraz", tak sa nevykopal 😉

denis19
2. dec 2010

@ichbinich ahááá, to zná dobre a nemáš foto prosím? Nebo link na nejaký obchod,abych mela jsitotu , že je top to co myslíš?Dikas. 🙂

ichbinich
2. dec 2010

@denis19:
foto mozem spravit neskor, kupovala som ju tu:
http://www.babytrend.sk/emitex-zavinovacka-do-a...

denis19
2. dec 2010

@ichbinich tak to vypadá výborne...vubec jsem takový to výrobek neregistrovala!!!Dekuji.

beruskanula
2. dec 2010

ahoj holky...
brio vyzkouseny ve snehu-na neudrzovanych chodnicich... a pohoda 🙂 😉 , parada, jede se nim super 🙂

ad zavinka do autosedajdy 🙂 ... bez ni nedame ranu, na podzim byla v kocarku, dokud jsme nekoupili lodgera a vzdycky jsme ji meli v sedacce, kdyz jsme nekam jeli a pohoda 🙂 😉 ....

ichbinich
2. dec 2010

@denis19:
O tej zavinovacke som sa docitala tu na konikovi a hned som dala mame za ulohu ju zohnat 😉
Potom som ju z tej stranky, co som dala link, objednavala pre svagrinu... na leto letnu verziu a teraz na zimu zimnu, hihi. Je super, zvlast prakticka na nakupy... Nemusis babo prekladat do vanicky, aj ked spi, nakliknes sedacku, ked si vnutri, zavinovacku otvoris 🙂
Pridavam fotky tej zavinovacky aj s "vyplnou" 😀 Vsetko je zababrane od piskoty, to si nevsimaj 😉 Dufam, ze to ako-tak poznat na tych fotkach.
p.s. nejak to blbne, tak tie fotky skusim este raz...

ichbinich
2. dec 2010

@denis19:
O tej zavinovacke som sa docitala tu na konikovi a hned som dala mame za ulohu ju zohnat 😉
Potom som ju z tej stranky, co som dala link, objednavala pre svagrinu... na leto letnu verziu a teraz na zimu zimnu, hihi. Je super, zvlast prakticka na nakupy... Nemusis babo prekladat do vanicky, aj ked spi, nakliknes sedacku, ked si vnutri, zavinovacku otvoris 🙂

Chcela som pripojit fotky, ale nieco mi blbne, skusim neskor, ked restarujem pocitac :-P

ninnaricci
2. dec 2010

@ichbinich náááádherné je tvoje brio...ja som chcela túto kombináciu...no nakoniec sme skončili čierna na bielej 🙂 no a ten nánožník tam super pasuje...ďakujem za foto... 😵

ichbinich
2. dec 2010

@ninnaricci:
Dakujem, ten cierny vyzeral super v obchode so striebornym fusakom, ale ta modra bola taka najpriatelskejsia, tak vyhrala. A strieborny fusak mam aj tak :-P

@denis19:
Skusim zase pripojit tie fotky zavinovacky... Hmm.. takze to zase nejde... neviem co sa deje, a pritom som ho uz restartla. Mozno bude mat zajtra lepsie naladu 😀

denis19
2. dec 2010

@ichbinich nevdí, i mne se nekdy nedají pripojit fotečky, zavinovačku sjem už objednala..červenou, máme šedý sporťák, to bude hezká kombinace a bílá konstrukce.........ale ta modrá...muj sen!!!!! v dalším živote možná 😲

gerlinda
5. dec 2010

caute, nemate niektora Brio podlozku do sportiaka? Mam dilemu, ci ju kupit alebo nie ..

denis19
6. dec 2010

@gerlinda ahoj no já ji mám,ale dávala jsem si ji šít, nemám originál.....nedám na to dopustit, hlavne i ted v tétoo zime.... 🙂

mamazuzu
6. dec 2010

ahojte baby. pridavam sa nesmelo do vasej temy, nakolko mame aj my kupeny kocik brio - cerveny na ciernej konstrukcii. citam vas, lebo nasa mala by sa mala coskoro narodit, tak som bola zvedava, ako sa s tymto kocikom chodi po snehu. my sme kocik kupivali v Trnave na Kapitulskej v Bambini a dali nam k nemu aj fusak Lodger, tak som zvedava, ci postaci aj v tychto treskucich zimach. Uz sa neviem dockat, kedy sa vyberiem na prvu jazdu. Citala som, ze Brio niektore mavaju problemy s koleckami, tak dufam, ze sa to nebude zasekavat aj nam. Ale na predajni mi povedali, ze keby bol taky problem, do 10 minut mi to hned na pockanie opravia a zepotom uz problem nebyva. Tak sa necham prekvapit. Inac, boli sme teraz v nedelu na krsteni a hned dve Bria som tam videla odparkovane 🙂 - jedno modre a druhe hnede 🙂

pallacinka
7. dec 2010

@gerlinda Ahoj, my podlozku mame, no este zatial kocik len caka na pouzivanie. Zda sa mi to ale super vec, budeme ju mat aj v hlbokom a v sportovom urcite tiez.

@mamazuzu Vitaj v Brio klube, vybrali ste si krasnu farbu 🙂 Ten obchodik v Trnave poznam, nam tam pani tvrdila, ze tie fusaky Lodger su velmi teplucke, aj ked sa nezdaju, tak urcite vam nebude zima. Ja sa tiez trosku bojim, ako sa bude chodit po snehu, ale co tu pisu dievcata, tak nemali problemy v porovnani s ostatnymi kocikmi. Daj potom vediet, ake mas skusenosti, drzim vam moc palce, uz sa vam to blizi 🙂

beruskanula
7. dec 2010

🙂 holky na snehu s briem pohoda 🙂 a fusak lodger je fajn 🙂 , krasne teplouckej 🙂

pallacinka
7. dec 2010

@beruskanula Super, dakujeme za ukludnenie 🙂 Fusak este mozno dokupime aj my, zatial mame ten original Brio no mozno na tu dalsiu zimu do sportoveho kupime Lodger, ked ho vsetci tak chvalia 🙂

beruskanula
7. dec 2010

@pallacinka : my mame jeste fusak od emitexu, ale ten mne pripada takovek neforemnej 😅 ... u nas vede lodger 🙂

na fotce je v lodgeru bez vnitrni vlozky... tu uz pouzivame, ale nemam jeste natazeny foto z fotaku 🙂

pallacinka
7. dec 2010

@beruskanula Ake nadherne babuliatko 🙂 Presne v tejto farbe sa mi ten fusak aj velmi paci, pozeram, ze tiez mate cierne Brio, tak aspon vo farbe fusaka by som mala jasno 🙂