Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

megg
11. dec 2011

@zajo79 vitaj v klube 🙂 a Bugaboo mas tiez?

zajo79
11. dec 2011

@megg dakujem. Nie, poslo ..predala som. Bolo super, ale to skladanie na dve casti - to som nemala rada

megg
11. dec 2011

@zajo79 jasne chapem to otravuje. No mne sa Bgb nepaci ale vobec 😲 Tak nech ti sluzi Brio a si spoko 🙂

bosacka
11. dec 2011

Ahoj @zajo79 😉 aku mas farbu? my mame bezovu 😵

zajo79
11. dec 2011

@bosacka cierny na bielej konstrukcii

peliroja
11. dec 2011

kocky briacky co mate origos plastenku na sportak ako ste spokojne? oplati sa za tie prachy? mam taku univerzalnu, na vanicku bola este ok ale na tom sportaku to vyzera otrasne. a hlavne neobopne kocik cely najma odspodu... ☹

almita
11. dec 2011

@megg Dakujem za odpoved,ja sa ho akurát snažím objednať.tiež som chcela čierny na bielej,ale ak mi to vyjde bude ten cerveno-čierny na čiernej😉som do neho platonicky zalubena 😵,tak som zvedava aká bude realita 😕

zajo79
13. dec 2011

nemate na predaj niekto striebornu ladvinku na kocik?

alfa8
13. dec 2011

Ahojte mne to sem len preskocilo a pozerem ze je rec o kociku BRIO. JA totiz mam skoro nove cierne 3kombinaciu a rada by som ho predala nie draho alebo vymenila za inu farbu.Mam aj original kabelu cervenu.Ak by mal niekto zaujem tak zavolaje na 0907 264096

dendy1
13. dec 2011

@peliroja pláštenka je OK.
@zajo79 tá ladvinka je super, veľmi ju využívam, ale predávať budem až na jar s kočíkom 😉

zajo79
13. dec 2011

@dendy1 tak ak by si na jar predavala, tak zvlast ju kupim..

kapetka
19. dec 2011

dievcata, ak by niektora mala zaujem, predavam trojkombinaciu sedej farby na bielom podvozku po jednom dietati, fotky su v bazare

bosacka
20. dec 2011

kocky, da sa drobcom spat v sportovej casti? vcera sme to pozerali, ze by sme presli do sportoveho, ale zda sa mi ten chrbatik prilis zdvihnuty na to, aby tam spinkala.

stanka04
20. dec 2011

@bosacka My sme dnes boli 1.krat v sportaku a super,mala popozerala vianocne svetielka vonku a po pol hodke zaspala,tak sme pomaly spustili chrbatik a spokojne spinkala este hodinu a pol.Asi to je pohodlne 🙂

rony2011
21. dec 2011

Baby taká som zostala sklamaná z fusaku Brio... objednala som si farbu Navy - modrá a ono je skoro ako čierny pritom na fotkách na nete je taký krásny modry. Dala som za to kopu peňazí a vôbec sa mi neľúbi, dúfam, že sa bude dať po novom roku vymeniť a inak zdá sa mi, že ten fusak je aj dosť tenký.... ☹

bella22
21. dec 2011

@rony2011 škoda, že se člověk na něj nemůže podívat v obchodě, já viděla jen zlatý, ale v ruce jsem ho nedržela...Já měla objednaný hnědý, ale napsali mi, že 2010 už nemají, že si mám objednat z nové kolekce. No a tak teď řeším, kterou barvu. Asi půjdu do té "brown metallic", ale taky bych to ráda viděla. Myslím, že to půjde vyměnit!

bosacka
21. dec 2011

@rony 2011 fusak je dost tenky, ale hreje riadne 🙂 skoda ze tu farbu netrafili, my mame cerveny

bosacka
21. dec 2011

@stanka04 - dakujem, to si ma povzbudila... 🙂 no pozeram, ze dcerka ma 3 mesiace - preco ste uz v sportiaku? co je kocka velika? my mame drobca, stale sa zmestime do vanicky a to uz mame 8 mesiacov 😀

beruskanula
21. dec 2011

@rony2011 : fusak je tenky, ale je krasne teply... my mame fusak stribrnej a spokojenost 🙂

martuska75
21. dec 2011

Neviete mi prosím niekto poradiť ako sa pripína ten brio nánožník na kočík???

rony2011
22. dec 2011

@beruskanula to ma teší, že je teplý. Zľakla som sa že bude tenučký

rony2011
22. dec 2011

@bella22 škoda veru, že sa vačšinou dajú len objednávať a foto potom dosť skresľuje ☹
Na živo ich nemajú nikde! No ja som bola naozaj sklamaná, z tej farby, pevne verím, že mi ho vymenia

luciana157
22. dec 2011

ahojte maminy co mate brio.prosim vas da sa samostatne kupit naroznik na sportovu cast brio go? lebo nikde v obchode ho nepredavaju ani na nete ho neviem najst.ak by aj niekto predaval tak by som sa potesila.dakujem

tamocka
22. dec 2011

ahojte baby, mame brio go. chcem sa opytat, ci aj vam ostavaju kamienky v kolieskach (z posypu na chodniku, teraz v zime)? dakujem

bosacka
23. dec 2011

@tamocka - par mi ostalo 🙂
@luciana157 - pokial viem, da sa na nete najst, ale iba cierny. kolekcia 2011 ma nanoznik v rovnakej farbe rovno ku kociaru, tie predtym nemali

tamocka
23. dec 2011

@bosacka par? tak to si na tom super. nase su plne kamienkov :(

bosacka
23. dec 2011

@tamocka - myslim ze je to dan za to, ze tie kolieska su pomerne makke, co je super, lebo nehrkocu na ceste... ale kamienky v nich zaskocili aj mna... este ze nemozme dostat defekt 🙂

renata09
24. dec 2011

Ahojte.Mne sa zopárkrát stalo,že sa mi jedno koliesko samo zaaretovalo.Máte niektorá s tým skúsenosť? Ak áno,ako ste to riešili aby sa to viac krát nezopakovalo? Ďakujem a prajem všetkým briačkam krásne a pokojné vianočné sviatky.

tamocka
24. dec 2011

@bosacka to mas pravdu. No a vo Svedsku asi maju vyhrievane chodniky, nepotrebuju posyp a na tuto drobnost vyrobcovia nemysleli 🙂 Stastne a vesele

almita
25. dec 2011

Brio spin doma,je famozny 😵 😵 😵