Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kessiee
26. feb 2010

ahoj lullinka, ee, este sme neboli s briom - cely den u nas lialo 😒 tak si alexik pospal iba na terase. zajtra by ale malo byt uz krajsie, a v nedelu tiez, takze vikend je nas 😵 😀 ja som si dnes ledva sadla, stale som mala co robit, ale okukovat kocik som chodila kazdu chvilku 😀 😀 😀 😀 😀
ant ja som si sing tiez velmi nevsimla, ak uz nieco ine od bria, tak spin, len ked som si teraz precitala, ze ho budes kupovat, tak som si pozrela video. mne by na nom vadila asi ta kratka strieska a dizajnovo sa mi velmi nepaci konstrukcia spredu, hlavne tie predne vysoke kolesa. ale zase sa pekne a jednoducho sklada, tak snad budes spokojna 😉 a uz si definitivne rozhodnuta? potom hod aj nejake real foto, nech ho okukneme 😉 😎 😀

kessiee
26. feb 2010

beruska dakujem ti 😉 tak uz si sa rozhodla aku farbu beries?

beruskanula
27. feb 2010

kessie: no váhali jsme nad hnědou na černý konstrukci, pak nad černou na bílé konstrukci a moc se nám líbí i ta modrá barva - kdyč čekáme chlapečka, ale vzhledem k tomu, že bychom kočárek chtěli použít případně i rpo druhé dítko, tak jsme modrou zvarhli a nakonec se tozhodli pro tu černou na bílé konstrukci a k tomu ty stříbrné doplnky 😀 🙂 ....

kes když máte před sebou tak krásný víkendík... tak hlavně at je u vás pěkně a můžete s kočárkem vyjet 🙂 akdyžtak hod do albíka nějaký fotečky z první prochajdy s briem 🙂

lulii
27. feb 2010

kessiee, tak u nás je dokonalý počasí, nádherně svítí sluníčko, tak doufám, že je to samé u vás a ty můžeš vyvětrat Alexíka i Brio. A když budou fotky zvenku, vůbec se s beruskanulou nebudeme zlobit 😀 😀 😀

babyzuzana
27. feb 2010

babulky pofotila som vam aj ja dnes moj Brio tak vecer supnem do albumu, ja ten kocik mam uz peknych par dni, ale teraz si prechadzam tie fotky dokola a stale sa kocham aky je krasny a super samozrejme (to uz mozem potvrdit ako uzivatelka)

beruskanula
27. feb 2010

🙂 babyzuzana tak to se budu těšit i na tvoje fotky 🙂 🙂 .... super, že to takhle nafotíte holky.... 🙂

lulii
27. feb 2010

Babyzuzana, to i já se těším mooooc na fotky, jupí 😀

lulii
27. feb 2010

Babyzuzana, tak jsem shlédla fotečky, Davídkovi to v briu tak sluší, je to vysmátý sluníčko 😀
Akorát mi v tom holky děláte bordel, vůbec nevím, do jaké barvy nakonec půjdu 😀 😀

duplicka
27. feb 2010

no je nadherny fakt🙂 myslim drobcek🙂

babyzuzana
27. feb 2010

ahojte baby, vy ste teda rychle, ja som ich uverejnovala s prestavkami a az teraz je to vsetko...
tak kuk 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
autosedacku pofotenu nemam, chcela som aj tu, ale nechcelo sa mi ist pre nu do auta 😖 😅

duplicka
27. feb 2010

chcem sa spytat,mate na neho original plastenku alebo mate niektora nejaku univerzalnu

lodgermaniacka
27. feb 2010

dupli, kup si modry a ked ta omrzí odkupim 😀 😀 😀

zuzi, tiež super fotky 🙂 ty máš čiernu konštrukciu aj čierny poťah?

babyzuzana
27. feb 2010

ano, mam cierno ciernu kombinaciu ako jedina snad 😉
aaaj ked asi po mojom vzore 😀 😀 😝 zacali predat tuto kombinaciu uz aj oficialne
ja ju mam preto, lebo som uprosila pani v obchode nech mi ju vymeni 😀 co na tom, ze jej nedoslo, ze jej ostala siva konstrukcia a hnedy potah 😀 😀

duplicka
27. feb 2010

lodgermaniacka,mne sa paci modry ale aj hnedy a uz aj sivy a zlty.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kessiee
27. feb 2010

ahojte baby, prva prechadzka za nami, nadsenie neopadava 😀 😀 😀 keby malicky nemal uz papat, ani domov nejdem 😀 😀 😀 😀 😀 par foto mam albume 😉
zuzka krasny je aj tvoj - kocik aj malinky 😉 😎

kessiee
27. feb 2010

zuzi a kde si ho kupovala, ak sa smiem spytat?

dupli tak co, ako to vyzera?? 😉

duplicka
27. feb 2010

😀 😀 😀 😀 slubneee,len este msuim predat to neo 🙂

kessiee
27. feb 2010

jooooj, parada 😀 😀 😀 😀 tesim sa s tebou 😉 tak ponukaj, ponukaj 😉 😎

kessiee
27. feb 2010

dnes to slniecko vytiahlo von vela mamin s kocikmi, ale vsimla som si, ze mi niektore po briu aj poskulovali 😀 len neviem, ci od uzasu, alebo "fuuuha, to co je???" 😀 😀 😀 😀 😀 urcite sa nasli take aj take 😀 😀 😀

lodgermaniacka
27. feb 2010

dupli, odkupujem len modry alebo žlty 😀 😀 😀 čierny už mam a hnedy a sivy su tiež už tmave, niečo veselšie-letne by to chcelo 😉

duplicka
27. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 u nas bolo skaredo ☹

lodgermaniacka
27. feb 2010

kessiee ten tvoj maly je svetovyyy, cele brio sa môže schovať 😀 ale super kryty bol v tom kočíku 🙂

babyzuzana
27. feb 2010

lodgermaniacka skukla som ti album a su take dobre tie lodger zavinky? vyuzite do kocika? alebo vsade? mam sa nad nou zamysliet hlbsie aj ja ? 😎 uz davnejsie som ich obzerala, ze maju krasny dizajn...

kessiee
27. feb 2010

lodger diiiky 😉 😀 alexi je moje vsetko 😵 noo a ta strieska je perfektna, ani slnecnik ci clonu nebudeme potrebovat 😉

lodgermaniacka
27. feb 2010

zuzi, ešte som nemala možnosť odskušať, ale maminy velmi chvalia a vraj vydržia do 3 rokov, mne sa velmi páčia, sivu budem mať do červeneho kočíka, modru do čierneho 😀 a hovoria že su celoročne, aj ked v lete ich určite používať nebudem, na leto je ta druha siva 🙂

kessiee
27. feb 2010

lodger, takze si nechavas tu sivu? 🙂

lodgermaniacka
27. feb 2010

nechavam si všetky čo tam mam, ešte som rozmyšlala nad jednou 😀 len ta najmenšia na fotke sa vola "letna zavinovačka" zvnutra je podšita bavlnou, zvonka taky príjemny material, tie dve hrube budu na jesen a zimu

babyzuzana
27. feb 2010

lodgermaniacka kde si ich kupovala? inak si dobra, ze 3 😎

lodgermaniacka
27. feb 2010

všetky v bambini v TT, ale každu zvlašť, ešte som si teraz doobjednala taku farebnu vložku na vymenu

duplicka
27. feb 2010

🙂 pozeram,ze sme sa sem presunuli zopar maniacok 😀 😀 😀 , tie co mate brio mate len origos plastenku?