Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

ivett
6. aug 2013

@gambika já bych s tím asi neměla problém, ona jde docela dost do lehu, i když samozřejmě ve 4m je lepší rovná ložná plocha, ale ve 4m je mimčo malé, když si ho tam dáš tak, aby leželo rovně, proč ne...

gambika
6. aug 2013

@ivett dakujem za radu 🙂 neviem sice kolko budem reklamovat vanicku ale tak dufam ze nie dlho a na tu chvilu budem pouzivat športovu cast mam ju u rodicov tak zajtra vyskusam 🙂

woodka
6. aug 2013

@borrasca81 Někdo tady psal, že pokud máš originál na hluboký, měla by pasovat i na sporťák. Já mám obě, Uni se mi nechtěla kupovat.

woodka
6. aug 2013

@hanickaa.d Pokud máš kočárek ještě v záruce, zašli ho na reklamaci. Oni to uznávají. A jinak si zkus zavolat do spol. Group Fahion ve Zlíně. Oni přímo dělají rekalmace těhle kočárků, takže ti nějaký technik určitě poradí, kde to sehant. Číslo je:577 011 670.

woodka
6. aug 2013

Tak toto je naše Brio...kočárek na který nedám dopustit, i když pár vad už chudáček měl. I tak je to můj mazlík.
Holky, které uvažujete o koupi Bria nebo už ho máte, bacha na aretace, je nutné je pravidelně promazávat, jinak přestanou fungovat. To byl náš první problém. Brali jsme si kočárek přímo z prodejny, kolečka nebyla promazaná a my to museli po 4 měsícíh vyreklamovat, protože nám to přestalo fungovat. Servis janě řekl, že to bylo nepromazáním........to mě fakt nenapadlo, že tona prodejně nedělají, že na to aspoň neupozorňují.
Pak se občas loupe rukojeť- nebojte se vyreklamovat. A nám ještě praskl plast na polohování sporťáku. Ale vůbec nevím jak.

I přes to všechno oceňuji jeho skladnost -v autě se vejde za zadní sedačku a to nemáme nějakého obra, lehkost, snadnou manipulaci a hlavně složený stojí 🙂

lindana
7. aug 2013

@woodka ahoj, prosim ta, ako prebiehala reklamacie tej prasknutej gumy? Kolko si cakala?

woodka
7. aug 2013

@lindana Ještě jsem to tam nedávala. Teprve budu, potřebovali jsme koupit náhradní kočátek. Ale od paní z 1.reklamace vím, že reklamace trvají asi tak týden. Pokud mají náhradní díly. A je fakt, že ta aretace byla rychle - ve střeu jsem to přivezla a v pondělí to bylo hotové. A když jsme kupovali nový kočárek ( vjiném obchodě) paní říkala, že to mám vyreklamovat, že Bria s tím mají problém a že v tom problém nebude, že to uznají.

hanickaa.d
7. aug 2013

@woodka Díky v záruce ho nemám, to bych řešila samozřejmě touto cestou...bohužel rukojetě nemají ani oni ani výrobce v tuto dobu...:-/

woodka
7. aug 2013

@hanickaa.d No ta to je napytel...to abych se taky dočkala ☹

hanickaa.d
7. aug 2013

@woodka kdyžtak dejte vědět, ještě čekám na odpověď od pána jak to má výrobce...ale reklamace musí nějak vyřešit...

woodka
7. aug 2013

@hanickaa.d Určitě dám, povezu to tam asi příští týden, teď toho mám hodně ☹

bibusga
7. aug 2013

tak Brio uz mame doma 🙂 mala som povyberane uuplne ine kociky povodne, ale "ukecali" ma nan zname co ho maju, ze neolutujem, priznavam sa, ze som v zivote nechcela kupovat kocik bez skusky a urobila som, objednala som ho len na zaklade recenzii :D a vysledok?? I am in Love!!!! samozrejme sme skoncili aj pri farbe aku sme v ziandom priprade nechceli :D (cierna na bielej konstrukcii) ale ked som videla tie usite striesky a vlozky, madielka na briu, tak ho urcite vytunningujeme! A z coho som najviac hotova je odpruzenie! tak odpruzeny kocik som v ruke este nemala- hlavne z tychto modernych novych kocikov. da sa s nim krasne hupat a este aj vanicka sa jemne kolise 🙂 tak uz len dufam, ze aj nase mimi bude s nim spokojne, tak ako som zatial ja. Niektore veci by som sice doladila, ale viac menej idealny kocik som nenasla. Mozno to vajicko by bolo lepsie Maxi-Cosi, ale po max roku budeme urcite kpovat autosedacku zvlast, takze v tom problem nevidim 🙂

bubka22
8. aug 2013

Tak, a aj my ho uz mame doma...cierny na bielej k. Kupila som nakoniec bez "opacenia" . Ideme na skusobnu jazdu 😉

martuska75
8. aug 2013

@bibusga Maxi cosi sa tuším dá dať aj na brio len treba adaptéry.

bibusga
8. aug 2013

@martuska75 ano da, s tymi adaptermi ale kupili sme 3kombinaciu tak by to boli bytocne vydavky navyse 🙂 tak uz potom ked bude mat rok kupime riadnu autosedacku

ostravacka999
9. aug 2013

@woodka Prosím Tě, čim promazáváš přední kolečka?

Dotaz na skateboard. Jaký máte?
Pokud máte někdo ten originál, je tam nějaká páska díky které jde skate zvendout k rukojeti, když se starší dítko neveze? Nikde to nemohu najít 😒

slavkav
9. aug 2013

@ostravacka999 podla mojich info original skate - neda sa vydvihnut - len zlozit, ked na nom dieta nestoji ... ale neviem, ja ked som zhanala, nevedela som ho zohnat ... tak mame univerzal lascal

ostravacka999
9. aug 2013

@slavkav a jak jsi s tim stupátkem spokojena? Jde vyzdvihnout?

juliankaaa
9. aug 2013

@ostravacka999 ja mam original, ten plastovy, nie nieje tam nic na zachytenie, ja som to vyriesila tym, ze som kupila taku gumu s hakmi z obidvoch stran-predavaju to na cerpackach, myslim ze sa pouzivaju na uchytenie na stresny nosic. 😀 no ja nimi zachytavam skejt

ostravacka999
9. aug 2013

@juliankaaa a jsi s ním spokojena?

Já právě nevím jestli ten originál nebo lascal, který teda jde zřejmě na všechny kočárky...Cena je přeci jen stejná, tak teď jen otázka praktičnosti a pak případně že ten lascal je asi lépe prodejný taky...

juliankaaa
9. aug 2013

@ostravacka999 ja som spokojna maximalne, a aj mala, pretoze najradsej by na nom stala stale, dokonca si dokaze sadnut do kosika, a nohy ma na skejte.....kolesa su take pogumovane, takze nehrkocu, neviem aky je ten druhy

slavkav
9. aug 2013

@ostravacka999 v podstate som spokojna, bola by som uplne, keby mi slo ten skate dat o cosi blizsie ku konstrukcii - lebo rucku musim mat nizsie - aby mal syn dost miesta - ale inak je stabilny, pevny a syn sa na nom rad vozi 🙂

slavkav
9. aug 2013

nehrkoce ani lascal.

juliankaaa
9. aug 2013

@ostravacka999 ja mam tento http://prislusenstvo-ku-kocikom.heureka.sk/brio... a naozaj sa da ten lascal pripojit na brio?

ostravacka999
9. aug 2013

A ještě jsem tady někde viděla tašku na brio, ale ted už se asi nevyrábí. Vypadá jako normální kabelka. Neprodává někdo černou?

slavkav
9. aug 2013

@juliankaaa ano, da sa

ostravacka999
10. aug 2013

@slavkav Prosím Tě, mohla bys mi to vyfotit na kočárku - jak to vypadá a jak to je upevněné? Děkuji moc. 😉

slavkav
10. aug 2013

@ostravacka999 ja som to kupila na zaklade tohto http://www.buggyboard.info/buggyboard-maxi/brio-go
ak chces, mozem zajtra dolozit aj moj kocik.

borrasca81
11. aug 2013

Prosím vás, už jste někdo zkoušel nějakou vložnou tašku? Jinak kočárek už mám doma a jsem z něj úúúplně nadšená, parádně se ovládá, Teutonie byla katastrofa a už ten krám nikdy nechci do bytu 😎

krizovam
11. aug 2013

Prodávám stříbrnou stříšku, šitou na míru, námi nevyužitou (omlouvám se, není vyžehlená).