Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

galaxy
19. mar 2013

@zvalka ááno-bola by si moc zlatá 🙂

zvalka
19. mar 2013

@galaxy toto mam fotene 20 a 30.januar. cize 4 mesiace, ale odfotim aj dnes, to uz mame 6m

galaxy
19. mar 2013

Fakt sa to nezdá 🙂 super,ďakujem

zvalka
19. mar 2013

@galaxy on ten kocik miluje, stale v nom spinka a naobliekany,kedze zima sa zase vraaaatila 😝 😀

galaxy
19. mar 2013

@zvalka no momenátlne som presvedčená,fakt že žiadny iný nechcem 😀

zvalka
19. mar 2013

@galaxy dobre robis, je uzasny 😵 ja som spokojna velmi a ked nahodou niekto chytil kocik, ze len posunul, tak vzd oci vyvalene, ze aky lahky 😀 😀

zvalka
19. mar 2013

@galaxy takze dnes 6 mesacny 🙂 miesta v pohodeeee 🙂 nosime uz velkost 74 😉

silviesoldanova
19. mar 2013

To je borec-ty ruce v kapsach 😎

galaxy
19. mar 2013

@zvalka wuaaaau-super. A jaký macher 🙂

macacka
19. mar 2013

poradíte mi , zháňam súrne brio go 2013 športák čierny na bielej konštrukcií ale dostupný vraj bude až o mesiac. Ale je možnosť kúpiť červený alebo sivý na bielej konštrukcií roč. 2013 . Alebo kúpiť ročník 2012 , chcela som to hlavne kvôli možnosti výmeny veľkých predných kolies.

ivett
19. mar 2013

@macacka na kolekci 2013 ty velké přední kola dát nejdou, takže já bych počkala na 2013, taky ho v létě budu objednávat...

monika853
20. mar 2013

@caress Ďakujem za info. Už som si to objednala. U nás to vyjde 20e a dokonca mi povedali, že je to veľmi častá vada :(

memek
20. mar 2013

@zvalka aky je to fusak? vidim ze brio ale aky typ? a spokojnost? 🙂

zvalka
20. mar 2013

@memek fusak nie je brio 🙂 to je emitex, ako aj taska, aj rukavnik, vsetko bezoe a super to ladi a spokojnost velka 😉

lulii
20. mar 2013

@memek Já mám fusak brio a taky spokojenost 😉

memek
20. mar 2013

@zvalka aha ja som myslela ze brio ale pozeram ze to je len ta vrchna cast z hlbokej vanicky ked som pozrela poriadne 😉
@lulii a ktory typ? lebo viem ze je nejaky leskly potom aj nejaky tensi.
ja neviem aky mam zhanat lebo maly by sa mal narodit cca tak o 3tyz a to pocasie je tak blaznive ze neviem ci nam bude este fusak treba ci bude stacit deka. zas aby sme ho ponosili lebo ked potom pride jesen to neviem ci ho este napracem do hlbokej vanicky a s akym fusakom :D

lulii
20. mar 2013

@memek Já mám hnědý lesklý, jsem s ním fakt moc spokojená, malý je v teploučku 😉 Jinak nevím no, jestli ho využijete na další zimu do vaničky, to už budete pomalinku ve sporťáku. A co zkusit koupit lodger bunker? Tam je ještě ta malá vložka, která se dá odendat a je to vlastně i jaro a podzim (s tou vložkou na zimu). Myslím, že ho tu holky taky mají a jsou spokojené 😉

memek
20. mar 2013

@lulii dakujem za radu aj tip na fusak urcite sa po nom pozriem 😉

madormi
20. mar 2013

@memek já doporučuji lodger :D

bosacka
20. mar 2013

@memek dcerka sa narodila zaciatkom aprila, cize podobne ako budete mat vy... ono prve tyzdne sa aj tak nechodi von a ked sme zacali, uz bola jar a fusak sme nemali (dost sme vyuzili ten kryt na vanicku, co je k nej - hlavne proti vetru). kupili sme az na zimu brio leskly a boli sme spokojni... je celkom jedno, ci bude v zime vo vanicke ci v sportaku - vacsina fusakov (aj brio) pasuje do oboch

lulii
21. mar 2013

@bosacka A proč by se první týdny nemělo chodit ven? Nám to dr. je doporučovala, na čerstvý vzduch, krátké procházky 😉

sasena033
21. mar 2013

@bosacka ja mam malu narodenu vo februari a dr tiez povedala ze o 10 dni po prichode z nemocnice mozem na 15-30 min postupne zacat chodit von ved teraz uz bude teplejsie kludne aj skor ked je pekne počasie 😉

memek
21. mar 2013

@bosacka a ked sa narodila v aprili tak do kedy bola vo vanicke?

bosacka
21. mar 2013

@lulii @sasena033 no ja som myslela tak 2 tyzdne od narodenia 😉 takze to vychadza... dlhsie by sme doma ani nevydrzali 😅

@memek do februara 😀 ale to sme boli vynimka...

tana85
23. mar 2013

dlhsie sa tu uz neprispelo, tak dufam, ze niektore z vas, ktore ten kocik mate, mi odpoviete. neviem sa dostat k rozmerom poskladaneho brio go. kto to pre mna pomera? 🙂

ivett
23. mar 2013

@tana85 na netu to píšou, Rozměry složený (d x š x v): 78 x 61 x 48cm

ivett
23. mar 2013

komplet parametry Brio Go:
Hmotnost
hmotnost samotné konstrukce: 6kg
hmotnost konstrukce s kolečky: 8,1 kg
hmotnost konstrukce s kolečky a sportovním sezením: 11,4 kg
hmotnost konstrukce s kolečky a hlubokým lůžkem: 12,7 kg
hmotnost konstrukce s kolečky a autosedačkou: 12,6 kg

Parametry
Hmotnost: 11,4 kg
Kabelka v ceně: Ne
Ložiska v kolečkách: Ne
Moskytiéra v ceně: Ne
Nánožník v ceně: Ano
Odpružení podvozku: Ano, základní odpružení
Otočné sezení: Ano
Pláštěnka v ceně: Ne
Počet koleček: 4
Polohovací sezení: Ano, téměř do lehu
Polohování nožiček: Ano
Polohování rukojeti: Ano, s kloubem
Prací potah: Ano (nutná demontáž)
Přehazovací rukojeť: Ne
Rozměry složený (d x š x v): 78 x 61 x 48cm
Rozměry vnitřní (d x š): 32 x 102cm
Ruční brzda: Ne
Typ koleček: Komorová luxusní
Zatáčení kočárku: Ano, aretovací, otočná o 360°

cherry1981
24. mar 2013

Ahojte rada by som radu. Chcela by som si trosku ozivit sportovy kocik, novou strieskou a podlozkou neviete mi poradit, kde by som to zohnala? Mam cierny sportak a biela konstrukcia a chcela by som na jar a leto trosku kocik ozivit. 🙂

georgia333
24. mar 2013

@cherry1981 skús osloviť Moniku

cherry1981
24. mar 2013

@georgia333 A to je kto? Das mi na nu link? 🙂 Dakujem