Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

hanickaa.d
24. feb 2014

prodávám trojkombinaci 2010 kdyžtak mrkněte do bazaru 🙂

gazgaz
24. feb 2014

Reklamovali ste niekto brio v obchode predeti?Konkr.mam problem s roztrhnutou gumou na rukovati...

stucian
25. feb 2014

@ichbinich dekuji moooc

ichbinich
25. feb 2014

@stucian: Prosim. Je to velmi mila pani, urcite sa s nou dohodnes 🙂

pellullinka
25. feb 2014

Holky jaký konkrétní sprej na promazani jste kupovaly? Dekuji

jakani
25. feb 2014

dievcata, predavam dvojkombinaciu r.2012, kuk bazar, lacno 😉

madormi
25. feb 2014

maminky nebudete některá max v září prodávat skejtík brio?

madormi
25. feb 2014

@gazgaz ano reklamovala jsem roztrženou rukojet ( roztržení jsem teda asi trošku pomohla) reklamaci jakože neuznalii, nicméně gumu vyměnili zadarmo a bez keců 🙂 a ještě navíc promazali a dotáhli vše na kočárku, takže je jak nový 🙂 posílala jsem to tam po víc jak roce používání. do té doby jsem ho nikdy nepromazávala nic 🙂

madormi
25. feb 2014

@gazgaz je pardon, nevšimla jsem si toho že v obchodě pre děti. já reklamovala přes malvík, oni to tam poslali

minonka007
26. feb 2014

Holky pasuje na brio nejakej jinej skate nez ten origo brio?vcera jsem byla v obchode s kocarky a rikali,ze jak se bude menit výrobce brio takze od cervna budou o 20% drazsi ze by měla trojkombinace stat az 28tis 😖

bubinovci
26. feb 2014

@minonka007 urcite pasuje lascal mini aj maxi

sharon30
26. feb 2014

Holky, můžete doporučit nějakou podložku do sporťáku? díky...

maciatko82
27. feb 2014

ahojte, viete mi prosim poradit, ci je mozne nakliknut starsie typy brio go vaniciek na novy brio go 2013? chceme kupit len sportiak a vanicku starsiu z bazara. Dakujem

jakani
27. feb 2014

...baby, posuvam dalej obojstrannu podlozku situ na mieru+madlo od pani Moniky Neubert...bola super na leto, chladiva bavlna 😉

madormi
27. feb 2014

@sharon30 podlozky od pinkie, elodie details nebo nechat usit

zlatat
27. feb 2014

@maciatko82 áno, je to možné. Ja mám vaničku 2011 a konštrukciu 2013 a ide to v pohode 🙂

pellullinka
28. feb 2014

@maciatko82 také jsem koupila nový sporták a použitou korbičku (myslím, že je to 2011) a sedí bez problémů 🙂

babymarket_sk
28. feb 2014

@minonka007
Brio bude pod značkou Britax, momentálne sú k dispozícii akciové Brio, napr. čierny na bielej konštrukcii len za 799,- Eur, cena nových bude vyššia, ale nemyslím, že až o toľko...

georgia333
1. mar 2014

@maciatko82 určite to nakliknete, my to máme vyskúšané

lenkasg
2. mar 2014

Ahojte prosím Vás kde by som mohla kúpiť hnedý nánožník na brio ? Alebo sedí na tento kočik nánožník od pinkie ? 🙂 Ďakujem 🙂

vvverunka
4. mar 2014

@gazgaz
ano ja primo u vyhradniho dovozce, mesci pred koncem zaruky, an mi rekl,ze je kocarek stary a ze to na rkelamaci neni,ze bud si ho vezmu zpet a nebo ho posle do svedska, cekala jsem 3 tydny a kocarek mi vratili s vymeneno gumou.

vvverunka
4. mar 2014

@jakani jaka je cena?

vvverunka
4. mar 2014

holky nevite jsou nejake nove podlozky do sortacku 2014? díky

jakani
4. mar 2014

@vvverunka kuk moj bazar 😉...len vy ste z Ciech, sice 90km ku mojmu bydlisku 😝

vvverunka
4. mar 2014

@jakani je krasna a kde bydlite?

jakani
4. mar 2014

@vvverunka poslem IP 😉

lludmila
4. mar 2014

Ahoj, prodávám Brio Go, pokud by jste některá měla zájem https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/42ou/s...

damai
5. mar 2014

@petramarie mohla byste mi prosím poslat odkaz na paní, co šije příruční tašku na Brio Go? Tu puntíkatou co máte na kočárku, je super! Děkuji moc 🙂

damai
5. mar 2014

Holky jaké pláštěnky sedí na Brio Go hluboký i sporták? Nechce se mi kupovat originály... 😠