Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

zabka1987
30. dec 2013
krizovam
30. dec 2013

@libara Taky mám v Brio Lodger, zatím v hluboké korbě a jsem spokojená, příští rok určitě využiju ve sporťáku + mám originál nánožník.

pellullinka
30. dec 2013

Já zase nanoznik používala u prvního syna pořád 🙂

champ
31. dec 2013

Holky, hledam radu. Poridili jsme Brio Go 2013 a k tomu fleecovou podlozku Basic, jen nemuzu prijit na to, na co je ten cerny latkovy panel z gumickou za hlavou. Poradila byste mi prosim nektera, jak jej spravne "nainstalovat"? Dekuji!!

gugu11
31. dec 2013

Ja som si tiez vybrala brio go..je to naozaj "pan kocik"perfektny,ci hlboka cast,aj sportova..nieje z tych lacnych,ale zase co sa tyka kvality,fakt stoji zato..super sa kolise,perfektne zvlada hocijaky teren,je lahky,spratny,proste uplne super🙂

caress
1. jan 2014

Zdravím majitelky BRIO 🙂 Prodávám zbylé příslušenství na BRIO, pokud by měl někdo zájem vytunit si svůj kočárek 🙂

- růžovo-malinová lesklá podložka, boudička, potah na madlo CENA = 750,-
- zlatá lesklá boudička, potah na madlo *** PRODÁNO ***
- originál BRIO fleesová červená kytičková podložka, CENA = 350,-
- taštička na pláštěnku a jiné drobnosti, na zip, černá, s růžovými čárami, přichycená před úložným košíkem, super věc.. pláštěnka Vám nezabírá místo v košíku.. CENA = 150,-
- stříbrný lesklý nánožník, šitý na zakázku, 2 zipy po stranách CENA = 550,-

Růžová lesklá boudička má uvnitř čmárnutou fixkou.. je to uvnitř boudičky, není vidět... 🙂

Fleesová kytičková podložka - v místě nožiček trošku žmolíčky od používání.. nic hrozného... 🙂

Jinak vše ostatní super stav, jako nové 🙂

Rozměry taštičky: rozměry samotné taštičky délka cca = 40-41cm, délka i se suchými zipy cca 55cm - na méně lze utáhnout suché zipy. Výška taštičky cca 21-23cm

Rozměry červené kytičkové flees podložky: celková délka cca 88cm
šířka u spodní části: cca 31cm
šířka u hlavičky: cca 32cm
V horní části je takový ohyb, který se dá zasunout za lůžko.. + gumičky

svatba1261987
1. jan 2014

Kocicinka tak to mi nepříjde že je to stejný úhel lehu mám doma i jané slalom pro a brio a to brio má právě ten sklon daleko vyšší ale je fakt že je jakoby do vajíčka tím že nožičky mohu zvednout tak když jsem tam dala malou 4 měsíce tak byla jak v autosedačce a sni mi nepřišlo že to má tolik zvedlé pod hlavičkou no uvidíme až budem jezdit.
A ten sed mi vadit nebude to nejde ani janéčko.
Po tom stupátku kouknu a nekopala jsi do něho při jízdě a jak lehce jde sundat z kočárku? Já mám na janéčku origo janéčko a děs běs kopu do něj a sundat nejde bez šroubováku

julinka88
2. jan 2014

Ahojte baby prosim vás neviete mi poradiť ako dostanem na športovú časť zapínanie teda traky ,????ja som to tam pri kúpe nemala namontované a teraz neviem ako ich tam mám svete dať. ☹

rimon
6. jan 2014

Caute, devy, mam na predaj minimalne pouzivany tuningovy set od znamej autorky, pani Moniky. Set obsahuje striesku, madlo a obojstrannu podlozku, je vhodny pre kolekciu 2012 a vyssiu. Podlozka je na druhej strane ruzova s bielymi bodkami 😉 kuk bazarik, alebo IP

zuzka0605
7. jan 2014

Neplanujete v blizkom case predavat Brio? Len top stav a len netrualna farba, prip. chlapcenska.dakujem

luckybara
8. jan 2014

Příští týden si přivezu Brioška 2011,jen nemá nánožník..a já tápu u koho objednat a jaký mám v merku tašky...
kočár bude čistě černý..ženy poraďte prosím

libara
8. jan 2014

@luckybara obě jsou krásné. Pokud to bude holčičika, brala bych na jaro a léto určitě tu růžovou. A odkud tašky jsou...taky se mi totiž moc líbí. Díky 😀

luckybara
8. jan 2014

@libara holčička no 18 měsíční ..prasátko,, tašky jsou pinkie.cz

libara
8. jan 2014

jsou krásné...ještě kdyby k nim měli fusak.

pellullinka
8. jan 2014

@libara fusak mají, ale jen do korbičky myslím 🙂
http://www.pinkie.cz/zimni-fusaky/
nebo nánožník 🙂
http://www.pinkie.cz/nanozniky/

evina24
8. jan 2014

@rimon presne takéto niečo som hladala.. tuning kočíku.. waaaaw.. parada 😉

sweettweety
8. jan 2014

@rimon ahoj, kde jste prosim sehnali?

rimon
8. jan 2014

@sweettweety na obrazku je priamo link 😉
@evina24 ano, je to paraaada, len je tolko moznosti, ze neviem co skor od radosti 😀

sweettweety
8. jan 2014

@rimon 😀 omlouvam se, nevsimla jsem si

zabka1987
8. jan 2014

@julinka88 musíš dať dolu striešku a pod tie cvoky ako ju potom zapneš 🙂

martinasukennikova
9. jan 2014

@julinka88 no po bokoch su take dierky v latke a tam sa to zapne.

luckybara
9. jan 2014

@rimon a na 2011 to asi nebude sedet,ze?jaky je rozdil vis?dekuji

rimon
9. jan 2014

@luckybara veru nebude sediet, od kolekcie 2012 sa menila strieska, aj na korbe aj na sportaku..

julinka88
9. jan 2014

@zabka1987a tie diery čo sú v látke na chrbátiku tam sa to nijako nedáva pod tú látku???bábo to má priamo na tele?? 😒

lilianka1199
9. jan 2014

Dnes vecer som sa rozhodla, ze predam svoje sportove Brio, hneda farba, hneda konstrukcia, viac v mojom bazare🙂

krizovam
10. jan 2014

Neprodává někdo sluneční clonu ke sporťáku, nejlépe černou? Za nabídky předem děkuji 🙂

krizovam
10. jan 2014

Máte někdo tuto univerzální clonu na kočárek od Emitexu http://www.nej-hracky.cz/ostatni-canpol-bawi-zo... Jak sedí na Brio? Jde i na hlubokou korbu? Díky moc.

zlatulka89
12. jan 2014

ahoj holky,moc se v kočárcích nevyznám,ale vzhledově se nám líbí, jste sním spokojené ? jak dlouho vám vydrželo miminko v hluboké korbě ? děkuji za vaše poznatky 🙂

madormi
12. jan 2014

@zlatulka89 v albu mám v korbě roční 10 kilové dítě 🙂 jinak brio go je super volba! já nemám co mu vytknout! na druhé dítě o jiném už ani neuvažuji

madormi
12. jan 2014

@luckybara mám tu růžovu a je parádní! a k tomu můžete i fusak ve stejném designu 😉